Hakkımızda

27 Nisan 2015 Tarihinden Beri İlk Olarak Ekip Bloğu Sonrasında İse Profesyonel Bir Biçimde Organize Olmuş Blog Sitesi Olarak Hizmet Veriyoruz. Yazarlarımız Sizlere Doğru Bilgi Vermek Üzere Clickbait Tekniklerinden Uzak Olarak Sadece Bilgiyi Amaçlayarak Teknoloji, Spor, Film, Dizi, Oyun Ve Diğer Yan Kategorilerde Kendi İmkanlarında Kendi Birikimleri İle Bildiklerini Aktarmaya Ve Sizlere Doğru Bilgiyi Vermeyi Amaçlayarak Kar Amacı Gütmeden Paylaşımlar Yapıyor. Sitemiz Tüm İçeriklerinde Elinden Geldiğince Özgünlük Ve Kendi Ürettiği İçerikleri Kullanmayı Benimsemiştir. Sitemizle İlgili Olum Veya Olumsuz Yorumlarınızla İlgili İletişim Formumuzu Veya Alt Taraflarda Yer Alan İlgili Mail Adreslerine Yazabilirsiniz.

Herhangi Bir Yazar İle İlgili Bilgi Almak İçin Ekibimiz Sayfasını Ziyaret Ederek Yazarımız Hakkında Bilgi Alabilir Ve İletişim Bilgilerine Ulaşabilirsiniz. Sitemizde Minimum Seviyede Reklama Yer Veriyoruz, Aralara Ürün Yerleştirme Ve Link Çıkışı Konularında Hassas Davranıyoruz. İnternetin Çöp Halini Aldığı Şu Zamanda Hizmet Verdiğimiz Değerli Okuyucularımız Ve Reklam Verenler İçin Kaliteli Site Kaliteli Reklam Alanları Oluşturmayı Ve Bu Reklamlardan Gelen Gelirlerden Kar Marjı Gütmemeyi Sadece Giderleri Karşılamayı Planlayan Bir Blog Sitesiyiz.

Sitemizde Yazar Olmak İçin İlgi Alanlarınızla Beraber İletişim Formu Üzerinden Bizimle İletişim Kurabilir, Diğer Konular İçinse Gene İletişim Formumuzu Veya Mail Adreslerimiz İle İletişim Kurabilirsiniz.

admin@gecbunlari.com ( Kurumsal İletişim )

admin@gecbunlari.com ( Hukuksal İletişim )

reklam@gecbunlari.Com ( Reklam İletişim )

yazar@gecbunlari.Com ( Yazarlık / Yazar Şikayet )

İletişim Formuna Ulaşmak İçin : İletişim

Gizlilik Hakları İçin : Gizlilik Politikası

Künye İçin : Künye

Yazarlarımız İle İlgili Bilgi Almak İçin : Ekibimiz

Yazarlık Başvurusu İçin : Yazar Ol

 

Sitemize Destek Olmak İçin Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilir, Yazılarımızın Altlarına Yorumlarınızı Bırakabilirsiniz.