Hakkımızda

Gecbunlari.com, 27 Nisan 2015 tarihinden beri öncelikle bir ekip blogu olarak başladı ve sonrasında profesyonel bir şekilde organize edilerek blog sitesi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Yazarlarımız, clickbait tekniklerinden uzak durarak sadece bilgiyi amaçlayan bir anlayışla, teknoloji, spor, film, dizi, oyun ve diğer yan kategorilerde kendi bilgi birikimlerini ve deneyimlerini sizlere aktarmak için buradalar. Amacımız, kar amacı gütmeksizin doğru bilgiyi paylaşmaktır.

Sitemiz, tüm içeriklerinde özgünlüğü ve kendi ürettiği içerikleri en önemli ilke olarak benimsemektedir. Her türlü geri bildiriminiz bizim için önemlidir. Sitemizle ilgili olumlu veya olumsuz yorumlarınız için iletişim formumuzu veya aşağıda belirtilen mail adreslerini kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki yazarlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya iletişim bilgilerine ulaşmak için Ekibimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Reklam konusunda ise minimum seviyede yer alırız ve ürün yerleştirme ile çıkış linkleri gibi konulara özel bir hassasiyetle yaklaşırız. İnternetin karmaşık dünyasında, okuyucularımız ve reklam verenler için kaliteli bir site oluşturmayı amaçlıyoruz ve bu süreçte gelen gelirlerin ötesinde sadece giderlerimizi karşılamayı hedefliyoruz.

Sitemizde yazar olmak isterseniz, ilgi alanlarınızı ve iletişim bilgilerinizi içeren iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer konular için de iletişim formumuzu veya aşağıdaki mail adreslerimizi kullanabilirsiniz.

admin@gecbunlari.com ( Kurumsal İletişim )

admin@gecbunlari.com ( Hukuksal İletişim )

reklam@gecbunlari.Com ( Reklam İletişim )

yazar@gecbunlari.Com ( Yazarlık / Yazar Şikayet )

İletişim Formuna Ulaşmak İçin : İletişim

Gizlilik Hakları İçin : Gizlilik Politikası

Künye İçin : Künye

Yazarlarımız İle İlgili Bilgi Almak İçin : Ekibimiz

Yazarlık Başvurusu İçin : Yazar Ol

 

Sitemize Destek Olmak İçin Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilir, Yazılarımızın Altlarına Yorumlarınızı Bırakabilirsiniz.

 

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.