«

Steam Hesapınızdaki İtemleri Toplu Olarak Satmanın Çok Basit Bir Yolu Mevcut. Steam Hesapınızda Bulunan Kuruşluk İtemlerden, Kartlardan Kurtulmak İstiyorsanız  Tek Tek Satmakla, Satın Almak Veya Teklif Vermek İle Uğraşmak İstemiyorsanız Yapmanız Gereken Tek Şey Makalemizi Okumak. Steam Envanterinizde Bulunan Kartlar, CS:GO , PUBG , RUST Gibi Güncel Oyunlarında İtemlerini Tek Tıkla Satabileceksiniz Ve Bu Eklenti Diğer Oyunlar İçinde İtemleri, Kartları Toplu Satmanıza Yardımcı Olacak Güncel Fiyatlarını Göstererek Güncel Fiyat Üzerinden İndirim Yapmanızı Sağlayacak. Güncel Fiyat Üzerinden 5 – 10 Krş Aşağıya Satarak İtemlerin Hızlı Satılmasını Sağlayabilirsiniz. Steam Hesapınızdaki İtemleri Toplu Satarken Banlanma Riski Yok Çünkü Kullanacağımız Yazılım Google Chrome Üzerinden İşlemleri Bizim Yerimize Yapacak. Hesapınıza Erişim İstemeyecek. Steam Hesapınızdaki İtemleri Toplu Olarak Satmak İçin Tek Yapmanız Gereken Google Chrome Üzerinden Steam Sitesine Giriş Yapmak Ve Yazımızda Anlatacağımız Eklentiyi Google Chrome Kurmak.

Steam Hesapınızdaki İtemleri,Kartları Toplu Olarak Satarken Bir Ban Riski Bulunmasa da 3 Party Bir Eklenti Olduğu İçin Bu Eklentiyi Kullanıp Kullanmamak Size Kalmıştır. Kullanıp ta Ban Yiyen Görmedim Hile Veya Başka Bir Şekilde Algılanacak Bir Yazılım Değildir. Keşke Steam Üzerinden Hiç Eklenti İle Uğraşmadan Yapabilsek Ancak Şuanda Mevcut Değil.

Steamde Envanterdeki İtemleri Nasıl Toplu Satarım?

Steam Inventory Helper

Steam Hesapınızdaki İtemleri Toplu Olarak Satmak İçin İlk Önce Google Chrome Giriyor Ve “ Steam Inventory Helper “ Adlı Eklentinin Google Chrome Sayfasına Giriyoruz Oradan “ Chrom ’A Ekle ” Yazan Butona Basıyoruz .  Eklenti  Google Chrome Eklendikten Sonra Steam Sitesinden Evanterimize Bakınca Toplu Satış Butonunu Göreceğiz O Butonu Kullanarak O Envanterdeki İtemleri Seçiyor Ve Fiyatlarında Sat, Fiyatın Altında Sat Gibi Butonlar Bulunuyor O Butonlar Aracılığı İle Steam Envanterimizdeki İtemleri Toplu Olarak Satabiliyoruz.

 

Steam Envanternizde Genellikle Cs:Go Kutusu Bulunduğunu Düşünerek Bu Yorumu Yapıyorum Cs:Go Eski Kutularının Satış Hızı Çok Düşük Ve Fiyatları Da 3-5 Krş Olduğu İçin Zaten 1 Krş Hesapa Ekleniyor Bunlarla Oyun Almak İçin Ancak 1000 Adet Felan Olması Gerekiyor. Ancak Bunları Temizlemiş Oluyoruz Ve Temiz Bir Steam Envanterimiz Oluyor.

Bir Cevap Yaz

addy Hakkında

avatar

addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar
    Eyvallah Dostum

    Teşekkürler