Oyun İndirimleri

Oyun indirimleri birçok oyuncu açısından oldukça önemlidir. Globalde oynan birçok popüler oyun ve diğer tüm oyunlar içinde oyun ücretleri fazla olan, birçok oyun bulunmaktadır. Oyuncular için oyunlara yapılan harcamalar fazla olmaktadır. Bu nedenle oyuncular oyunlara yapılan indirimleri dört gözle takip etmektedir. Sitemizde Oyun İndirimleri alt kategorisinde; en güncel oyunlar ve diğer tüm oyunlar için sunulan kampanyalar, indirimlerle ilgili haberler yer almaktadır.

Steam Oyun İndirimleri

Ülkemizde oyunlara ödenen ücretler genelde alım gücüne kıyasla yüksek olmaktadır. Oyuncular bu sebeple oyun indirimleri ile ilgili araştırmalar yaparak, istedikleri oyunları en uygun olan fiyattan almak istemektedirler. Steam, bilgisayar oyunlarının dijital ortamdaki lider olma konumu ile oyuncular için belirli aralıklarda sunduğu kampanyalarla uygun fiyata oyun sahibi olma fırsatını sunuyor. Steam üzerinde indirimler içindeki en büyük indirimler mevsimsel indirimler olmaktadır. Aynı zamanda düzenli bir şekilde her hafta üç farklı indirim fırsatı sunulmaktadır. Steam tarafından sunulan ve oyuncular için oldukça önemli olan bu indirimlerle ilgili en güncel haberler sitemizde yer almaktadır. Steam indirim günleri, hangi oyunlara indirim geldiği gibi birçok konuda haberleri yayınlamaktayız.

Epic Games Oyun İndirimleri

Epic Games bilgisayar oyunları için, içerik oluşturucuları ve oyuncular için tasarlanmış olan bir dijital vitrindir. Birçok kullanıcının oyun satın aldığı platformdur. Oyun satın almak ülkemizde genel olarak maliyeti yüksek olan bir eylem olmaktadır. Oyunlara ödenecek olan yüksek ücret, birçok kullanıcının oynamak istediği oyunlardan uzak kalmasına neden olmaktadır. Epic Games her ay düzenli olarak belirli bir oyunu ücretsiz sunmaktadır. Aynı zamanda yaptıkları birçok kampanya ile oyun indirimleri sağlamaktadır. Oyuncular için sunulan indirimler ve tüm kampanyalar hakkında tüm detaylar sitemizde yer alıyor.

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.