Oyun İndirimleri

Epic Games Ücretsiz Oyunu Cities: Skylines

Cities: Skylines


Epic Games Ücretsiz oyun geleneğini bu hafta Cities: Skylines oyunu ile devam ettiriyor. Cities: Skylines oyunu hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Oyun satış platformlarının önde gelen şirketlerinden biri olan Epic Games her hafta olduğu gibi bu hafta Perşembe günü yine bir oyunu ücretsiz olarak takipçileriyle paylaşıyor. Epic Games Ücretsiz oyunu Cities: Skylines 10 – 17 Mart 2022 tarihleri arasında ücretsiz olarak paylaşılacaktır. Bu oyunu 10 Mart Perşembe günü saat 18’den sonra ücretsiz bir şekilde Epic Games Kütüphane’nize ekleyebilirsiniz ve istediğiniz bir tarihte bilgisayarınızı indirerek oynayabilirsiniz.

Cities: Skylines

Epic Games Ücretsiz oyunu Cities: Skylines, 2022 yılının Aralık ayında piyasaya sürülmüştür. Windows platformlarında oynanabilen bu oyunun geliştiricisi Colossal Order iken yayıncısı Paradox Interactive şirketidir. Normalde Epic Games oyun platformundaki fiyatı 49 ₺ olan bu oyunu 10 Mart 2022 saat 18’den sonra ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Cities: Skylines oyunu klasik şehir kurma oyunlarının modern bir versiyonudur. Bu oyunda gerçek bir şehri baştan inşa ederek, ortaya çıkabilecek sorunları gidermeye çalışırken bir taraftan da şehirde yaşayan insanların refah seviyesini yükseltmeye çalışıyorsunuz. Oyunda hayal gücünüzü göre hareket ederek hayalinizdeki şehri inşa edebilirsiniz.

Cities: Skylines oyununda şehri inşa etmek kolay olsa da, şehrin başkanı olarak şehri ve halkı idare etmek sizleri oldukça uğraştıracaktır. Halkın eğitim, elektrik, su, sağlık, polis, itfaiye gibi birçok ihtiyacını karşılamak için kendinizi geliştirmeli ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlamalısınız. Bu tür oyunları seviyorsanız Cities: Skylines sizler için oldukça iyi bir alternatif olabilir.

Cities: Skylines Minimum Sistem Gereksinimleri

Cities: Skylines oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

  • Bilgisayarınızda kurulu işletim sisteminin Windows XP olması yeterli olacaktır.
  • İşlemcinizin en düşük Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2 6400 olması gerekir.
  • Bilgisayarınızda takılı olan belleğin kapasitesi en az 4 GB olmalıdır. Ayrıca oyunu bilgisayarınızı yükleyebilmeniz için dahili depolama alanında en az 4 GB boş alan olması gerekmektedir.
  • Ekran kartınızın Nvidia GeForce GTX 260 ya da ATI Radeon HD 5670 olması gerekmektedir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.