Oyun DünyasıOyun İndirimleri

Epic Games 9 – 16 Aralık 2021 Tarihleri Arasında İki Oyunu Ücretsiz Olarak Paylaşacak

Godfall Challenger Edition


Epic Games Ücretsiz olarak oyun paylaşma geleneği için iki oyunu listesine aldı. Bu oyunları 6 – 16 Aralık 2021 tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Kütüphane’nize ekleyebilirsiniz. İşte bu iki oyun hakkındaki ayrıntılı bilgiler.

Epic Games oyun platformu bazı ücretli oyunları ya da yeni çıkacak olan bazı oyunları takipçileriyle ücretsiz olarak paylaşmaya devam ediyor. Bunun için her hafta Perşembe günü bir ya da iki oyunu ücretsiz oyunlar listesine sınırlı bir süreliğine ekliyor. Epic Games Ücretsiz oyunlarını, bu hafta 9 Aralık Perşembe gününden 16 Aralık Perşembe günü saat 18’e kadar Epic Games Mağaza’nıza hiçbir fiyat ödemeden ekleyebilirsiniz. Godfall Challenger Edition ve Prison Architect oyunu belirtmiş olduğumuz tarihlerde ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyerek, istediğiniz herhangi bir zamanda bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Godfall Challenger Edition

Godfall Challenger Edition, Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing şirketi tarafından 12 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülen bir oyundur. Windows platformlarında oynayabileceğiniz bu oyun aksiyon ve macera türündedir. Tekli ya da eşli olarak oynayabileceğiniz bu oyunu 9 – 16 Aralık 2021 tarihleri arasında hiçbir şekilde fiyat ödemeden temin edebilirsiniz.

Godfall Challenger Edition oyununda Godfall karakterinizi zırh, silah ve çeşitli özelliklerle güçlendirerek çeşitli titanlarla savaşıyorsunuz. Seviye atlayarak karakterinizi geliştireceğiniz ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz bu oyunu 3 kişi olarak eşli şekilde oynayabilirsiniz. Ancak bu oyuna giriş yapabilmek için internet bağlantısının olması gerektiğini unutmayınız. Çünkü bu oyun online şekilde oynanmaktadır.

Godfall Challenger Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Godfall Challenger Edition oyunu hızlı ve akıcı şekilde oynayabilmeniz için bilgisayarınızın iyi özellikleri sahip olması gerekmektedir. Bu oyunun için minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

 • İşletim sisteminizin Windows 10 64 bit sürümü olması gerekmektedir.
 • Intel Core i5 6600 ya da AMD Ryzen 5 1600 işlemcilerinden herhangi birine veya daha üst modellerine sahip olmalısınız.
 • Bilgisayarınızdaki Ram belleğinizin kapasitesi en az 12 GB olmalı bu oyunu donmadan akıcı bir şekilde oynayabilesiniz.
 • Oyunu bilgisayarınıza kurabilmeniz için en az 50 GB kapasitesinde bir boş alana sahip olmanız gerekmektedir.
 • Nvidia GeForce GTX 1060, 6 GB veya AMD Radeon RX 580, 8 GB ekran kartlarına ya da daha üst modellerine sahip olmanız gerekmektedir.

Prison Architect

Prison Architect, Double Eleven tarafından geliştirilen ve 9 Aralık 2021 Perşembe günü Paradox Interactive şirketi tarafından piyasaya sürülecektir. Bu oyunu Windows ve Mac platformlarında oynayabileceksiniz. Strateji tabanlı olan bu oyunda bir hapishaneyi yöneteceksiniz.

Prison Architect oyunda dünyanın en amansız ve acımasız mahkûmlarıyla dolu olan bir hapishanenin müdürünü canlandıracaksınız. Oyunda makumların kalacağı bir hapishaneyi tasarlıyorsunuz ve görevleri tamamlayarak hapishaneyi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Ya da oyunda yer alan kaçış modunda, çok güvenlikli bir hapishanedeki mahkumlardan birini canlandırarak bu hapishaneden kaçamaya çalışabilirsiniz.

Prison Architect Windows Platformu İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Prison Architect oyunu Windows platformunda oynayacaksanız, sahip olduğunu minimum sistem gereksinimleri şu şekilde olmalıdır.

 • İşletim sisteminizin Windows 7 olması gerekir.
 • Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya AMD 3 Ghz işlemciye ya da daha üst modellerine sahip olmanız gerekmektedir.
 • Bilgisayarınıza oyunu kurabilmek için en az 400 MB boş alana ve 6 GB Ram Belleğe sahip olmalısınız ki oyunu akıcı bir şekilde oynayabilesiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir ekran kartının takılı olması bu oyun için yeterlidir.

Prison Architect MacOS Platformu İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Prison Architect oyunu MacOS platformunda oynayabilmeniz için gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

 • Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemi en az 10.11 El Capitan sürümü olmalıdır.
 • 2009 dönemi Macbook Pro, Core2 Duo işlemciye sahip olan Macbook’larınızda bu oyunu oynayabilirsiniz.
 • Macbook da takılı olması gereken ekran kartının en az ATI Radeon HD 4870 olması gerekir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.