Oyun DünyasıOyun İndirimleri

Epic Games 2 – 9 Aralık 2021 Tarihleri Arasında İki Oyunu Ücretsiz Olarak Paylaşacak

Dead by Daylight


Epic Games Ücretsiz oyun paylaşımı geleneği için 2 Aralık Perşembe günün itibaren iki 2 oyunu takipçilerine ücretsiz olarak sunacak. Bu iki oyunu 2 – 9 Aralık 2021 tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Mağaza’nıza ekleyebilirsiniz. Epic Games Ücretsiz oyunları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Epic Games her hafta olduğu gibi Aralık ayının ilk haftasında da ücretsiz oyun paylaşma geleneğini devam ettiriyor. Epic Games Ücretsiz oyun geleneği için Aralık ayının ilk haftasında Dead by Daylight ve Data Scientist Edition oyunlarını ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyor. Bu oyunları 2 – 9 Aralık 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu oyunları dilediğiniz bir tarihte bilgisayarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz.

Dead by Daylight

Dead by Daylight, Behaviour Interactive tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyun 2 Aralık 2021 Perşembe günü Epic Games’te ücretsiz olarak paylaşılacak. Bu oyun aksiyon, korku, hayatta kalma türünde olup eşli ve çok oyunculu şekilde oynanabilmektedir. Windows platformlarında oynayabileceğiniz bu oyunu 9 Aralık 2021 saat 18’e kadar Epic Games Kütüphane’nize ekleyebilirsiniz.

Dead by Daylight yani Ölüm Kurtuluş değil oyunu bir korku oyundur. Bu oyunda acımasız bir katilden kaçmaya çalışıyorsunuz. Bu sırada çeşitli görevleri yaparak oyunu tamamlamak için mücadele ediyorsunuz. Katilin nerden ve ne şekilde çıkacağı belli olmadığından oldukça korkunç senaryolarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dead by Daylight Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Dead by Daylight minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i3 – 4170, eşdeğerinde ya da üst modellerinde bir işlemci ve 8 GB ram bellek
  • Oyunu yükleyebilmeniz için dahili depolama alanınızda 50 GB kullanabilir alan olması gerekir.
  • Ekran kartınızın DirectX 11 uyumlu, Geforce Gtx 460 1 GB, eşdeğerinde ya da daha üst modelinde olması gerekir.

 

Data Scientist Edition

Data Scientist Edition, Ledun.io tarafından geliştirilen ve Nival şirketi tarafından piyasaya sürülen bir oyundur. Bu oyunu Windows ve Mac işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz. Data Scientist oyununu makine öğrenimi ilgisi olan teknolojik cihazların nasıl çalıştığını ve nasıl üretildiğini öğrenmek isteyen bireyler oynayabilirler. Bu oyun çocukların mantıksal düşünme, programlama yapabilme ve teknolojilerle haşır neşir olmasına yardımcı olabilir.

Data Scientist Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Data Scientist Edition oyunu neredeyse tüm bilgisayarlarla oynayabilirsiniz. Ancak yinede sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

  • İşletim sisteminin en az Windows 7 olması gerekir.
  • 0 GHz kapasitesini sahip olan bir işlemci ve 2 GB ram bellek
  • Intel HD Graphics 3000 ekran kartına ya da daha üst modellerine sahip olmanız gerekir.
  • Oyunu bilgisayarınıza kurabilmek için dahili depolama alanınızda en az 500 MB boş alan olması gerekir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.