Oyun Dünyası

PUBG, PC ve Konsolda Yeni 8v8 Takım Ölüm Maçı Modu Ekledi

PUBG Corporation, PC, PS4 ve Xbox One’da yakında sunulacak 6.2 Güncellemesi ile birlikte sunulacak Team Deathmatch’i duyurdu. Geliştiricinin oyunun geleneksel battle royale oyununu renklendirmeye çalıştığı yeni PUBG Arcade için planlanan modlardan ilki olacak.

PUBG’nin Team Deathmatch modu, hayranların favori haritalarından çekilen yedi farklı savaş alanına yoğun 8v8 dövüşler getirecek. Oyuncular birkaç farklı silah yüklemesi arasından seçim yapabilir ve klasik PUBG mekaniğini kullanabilir.

Yeni Team Deathmatch modu, Playerunknown’s Battlegrounds’da birinci şahıs görünümünde oynanan ve ana oyundan oldukça farklı bir deneyim sunan alternatif bir moddur. Mod zaten test sunucusuna yerleştirildi ve oyuncuların yedi farklı savaş alanında 8v8 maçlarına katılmalarına izin veriyor. Ölümden sonra yeniden doğma olasılığını içeren klasik bir kural setine sahiptir. Zafer koşulları çok basit: 10 dakikada en çok öldüren veya 50 öldüren ilk takım bir tur kazanır. Bir takım iki tur kazanırsa, maçı kazanır. Şu anda bu modda karakteriniz için sadece önceden yapılmış yüklemeler arasından seçim yapabilirsiniz ve dost ateşi devre dışı bırakılır, böylece takım arkadaşlarınız hakkında endişelenmenize gerek kalmadan kalbinizin içeriğine ateş edebilirsiniz.

Ana oyuna Team Deathmatch modunun eklenmesi, Playerunknown’s Battlegrounds oyuncularının geçen yıl PUBG Lite için piyasaya sürülmesinden bu yana istediği bir şey. Oyuncuların dikkatini çekmek için özelliklerine bir Battle Royale modu ekleyen oldukça fazla atış oyunu olduğunda, aslında bir Battle Royale olan bir oyunun, oyuncularını mutlu etmek için bir Team Deathmatch modu eklemesi gerekiyor.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.