Oyun DünyasıOyun GüncellemeleriOyun İndirimleriOyun Tanıtımları

Minecraft Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Minecraft Ücretsiz Oynama İlk Yöntem


Popülerliğini hiç kaybetmeyen Minecraft ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Mojang AB tarafından geliştirilmiş olan ve popüler olarak oynanan hayatta kalma oyunu Minecraft özellikle bağımlılık yapan yapısı ile birlikte her geçen gün yeni kullanıcıları kendisine çekmeyi başarıyor.

Minecraft ücretsiz oynamak için farklı yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunun için Minecraft başlatıcısı, 100 dakika ücretsiz sunan yasal demo ya da internet tarayıcısı üzerinden sunulan web sürümünü oynayabilirsiniz.

Minecraft Ücretsiz Oynama İlk Yöntem

Minecraft ücretsiz oynama için TLauncher isimli başlatıcıyı kullanabilirsiniz. Tarayıcınızdan öncelikle TLauncher’ın internet sitesine giriş yapın. Daha sonra sayfada gözüken Direct Download kısmını seçin ve dosyanın bilgisayarınıza inmesini bekleyin. Biraz bekledikten sonra sayfada indirme yapabilmeniz için bağlantı linki çıkmış olacaktır. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra indirme işlemini yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir > App Store’da Bulunan En İyi Ücretsiz Oyunlar

Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra dosyayı açın. Dosyayı açtıktan sonra çıkan sekmeden hesap oluşturmanız gerekecektir. Buradan hesap oluşturma adımlarını takip edin ve açılan sayfadan yeşil butona tıklayarak hesap bilgilerinizi girin. Hesap oluştururken Free yazısına tıkladığınızda ücretsiz Minecraft hesabı alabileceksiniz. Eğer halihazırda Minecraft hesabınız bulunuyorsa onu da ekleyebilirsiniz.

Yeni Minecraft hesabı oluşturuyorsanız kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra tamam tuşuna basın ve hesabınızı aktif hale getirin. Ardından ise ana menüde çıkan Install ve Play tuşuna basın. Eğer oyun bilgisayarınızda kurulu değilse ilk aşamada Minecraft yükleme işlemi yapılacaktır. Yükleme tamamlandıktan sonra ise oyuna ücretsiz bir şekilde giriş yaparak oynayabilirsiniz.

Minecraft Ücretsiz Oynama İkinci Yöntem

Minecraft ücretsiz şekilde oynamak için bir diğer yöntem de demoyu kullanmanızdır. Demo yasal olarak sunulmaktadır ve hiçbir risk oluşturmaz. Bunun için Minecraft’ın resmi internet sitesine girdikten sonra oyunu site üzerinden indirin. Dosya bilgisayarınıza indikten sonra kurulumu başlatmak için dosyayı çalıştırın ve yüklenmesini bekleyin. Kurulum bittikten sonra dosyayı açabilirsiniz. Oyunun açılması için bilgisayarınızda Java’nın son sürümü olduğundan emin olun. Aksi halde Minecraft Java hatası alabilirsiniz.

Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa ilk açılan menü üyelik bilgilerinizi isteyen bir ekran olacaktır. Buradan Sign Up kısmına tıklayarak açılan sayfada gerekli kullanıcı adı, eposta ve şifre bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturun. Onay mailini eposta adresinizden onayladıktan sonra hesabınız aktif olacaktır.

Minecraft demo sürümünde 100 dakika boyunca ücretsiz şekilde tüm özelliklerden yararlanarak oyunu oynayabilirsiniz. 100 dakika oyunda geçirilen süreyi ifade etmektedir, bu bakımdan oyunu yükledikten sonra istediğiniz kadar oyunu oynama şansınız olmaktadır.

Bu yöntem sadece bilgisayarlar için değil mobil cihazlarda da geçerli olmaktadır. Oyunu mobil cihazlarda da kullanmak için aynı yöntemi deneyebilirsiniz.

Ek olarak bu işlemler harici Minecraft Premium hesap satın alarak da full bir şekilde kesintisiz oyun da sağlayabilirsiniz.

Minecraft Ücretsiz Oynama Üçüncü Yöntem

Ücretsiz Minecraft oynamak için Minecraft Classic tercih edebilirsiniz. Web tarayıcınızdan classic Minecraft adresine girdiğinizde herhangi bir üyelik gerektirmeden oyunu oynayabilirsiniz. Ancak bu sürüm 2009 sürümüdür ve esasında oldukça kısıtlı özelliklere sahiptir. Ama oyuna yeni başlayacaklar ya da hoş vakit geçirmek isteyenler için hızlı bir çözüm sunan classic Minecraft özellikle ücretsiz olması sayesinde de önemli bir avantaj yaratıyor. Dilerseniz arkadaşlarınızın da katılması için bağlantı linki paylaşabilir ve onların da kurduğunuz evrene girmelerini sağlayabilirsiniz. Dokuz adede kadar arkadaşınızı web sürümü üzerinden oyuna davet etme imkânınız bulunuyor.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.