Oyun Dünyası

En iyi Ücretsiz Geforce Now Oyunları

En İyi Ücretsiz Geforce Now Oyunları Hangileri?

En iyi ücretsiz Geforce Now oyunları başlığı altında, Geforce Now üzerinde bulunan ve ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi oyunları sizler için sıraladık. Oyun severlere hitap eden ücretsiz oyunlar, birbirinden farklı formatlarıyla farklı oyun zevkine sahip olan herkesin favorileri arasında yer alacak.

En İyi Ücretsiz Geforce Now Oyunları Hangileri?

Oyunlar ücretsiz sunulmakla birlikte ciddi manada kalite içermesi, oyun severlerin bu oyunlara olan ilgisini artırmaya devam ediyor. Birbirinden seçkin en iyi ücretsiz Geforce Now oyunları arasından seçtiklerimizden işte bazıları…

Warframe

Ateşli silahlar ve kılıçlarla oynayabileceğiniz oyun, aksiyon oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. TPS türünde olan Warframe, görsel efektleri ve etkileyici sesleri ile ayrı bir heyecan sunuyor. Steam’de de yer alan oyunun ücretsiz indirilip oynanması mümkündür.

2 GB boş depolama alanı, 2 GB RAM, AMD athlon x6 4000+ veya Intel Core 2 Duo e6400 işlemci gibi gereksinimler gerekiyor. Oyunda dikkate değer bir başarı yakalamak istiyorsanız bir yandan ateşli silahları bir yandan ise kılıç gibi diğer silahları kullanmanız gerekiyor.

Splitgate

Oyunda dinamik bir yapıyı her aşamada görmek mümkün oluyor. FPS oyunlarından biri olan Splitgate 2019 yılından beri dünya genelinde bir popülerliğe sahip olmuştur. Çeşitli oyun modlarının yer aldığı Splitgate, en iyi ücretsiz Geforce Now oyunları arasında yer alıyor.

League of Legends

LoL hiç şüphesiz en iyi MOBA oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Geforce Now platformu üzerinde ücretsiz olarak bulunan LoL, hem Türkiye de hem de dünyada tutulan yazılımlardan biri olarak öne çıkıyor.  Riot Games firmasının 2009 yılında piyasaya sürdüğü oyun, günümüzde de en fazla tercih edilenlerden biri olarak biliniyor.

Lost Ark

Oyun 2022 yılında piyasaya sürülmesine karşın kısa sürede iyi bir çıkış yapmayı başarmıştır. Gerilim ve aksiyon dolu sahnelerinin nefesleri kestiği Lost Ark, tek oyunculu oyunlardan biridir. Amazon Games firmasının piyasaya sürdüğü oyunun ana ve yan görevlerini dikkatli bir şekilde yerine getirmek, başarılı olmak için büyük önem taşıyor.

AMD Ryzen 5 veya Intel i5 işlemci, 15 GB RAM bellek, 50 GB boş depolama alanı, 64-bit only Windows 10 işletim sistemi, NVIDIA Geforce GTX 1050 ekran kartı gibi önerilen sistem gereksinimleri bulunuyor.

Guild Wars 2

Kedilere benzer özellikler taşıyan Charr, agresif yapıya sahip türlerin olduğu bir grubu simgeliyor. En iyi ücretsiz Geforce Now oyunları arasında bulunuyor. Sylvari ise doğanın gücünü temsil eden varlıklardan biridir. Sevimli ve minik bir görüntü sunan bilim ve büyü dünyasını oyuna yansıtıyor.

Tyria adlı fantastik bir ortamda geçen oyunun ana temasında, ejderhaların uyanarak tüm dünyayı kaosa sürüklemesi gibi konular yer alıyor. Çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan oyun, MMO-RPG tarzıyla karşımıza çıkıyor.

Genshin Impact

RPG oyunu olan Genshin Impact, en iyi mobil aksiyon oyunlarından biri seçilmiştir. 2020 yılında piyasaya sürülen oyunun üreticisi ise MİHOYO firmasıdır. Rol yapma ve aksiyon oyunu olan Genshin Impact, birçok farklı karakterin bir arada olduğu fantastik bir dünya sunuyor.

EVE Online

Bilim kurgu oyunu severlerin vazgeçemeyeceği en iyi ücretsiz Geforce Now oyunları arasında yer alıyor. RPG oyunları arasında da yine öne çıkanlardan biridir. CCP Games tarafından piyasaya sunulan EVE Online, 52 MB dosya boyutuna sahiptir.

Online oynayabileceğiniz oyunun en önemli özellikleri savaşın dışında ticaret, üretim, korsanlık ve madencilik gibi aktivitelerinde yer almasıdır. Sürükleyici bir atmosferde oynayabileceğiniz oyunun NVIDIA Geforce GTX 560 veya AMD Radeon 6790, Intel i7 serisi veya AMD X4 @ 2.0 GHz gibi tavsiye edilen sistem gereksinimleri bulunuyor.

Dota 2

Valve tarafından piyasaya sürülen en iyi MOBA oyunlarından biridir.  Geforce Now üzerinde ücretsiz olan oyun, ilk çıktığında ciddi bir popülerlik yakalamış olsa da yeni nesin oyunlardan sonra bu popülerliğini kısmen kaybetmiştir. Yine de platformdaki ücretsiz oyunlar arasında en iyilerden biridir.

En İyi Ortaçağ Oyunları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.