Oyun Dünyası

GTA V Hilesiz Para Kasmak

Gta 5 para hilesi


GTA V Popüler Oyunumuzun Hakkında Bir Çok Para Kasma Yöntemleri Mevcut Biz Bunları Tek Tek Bir Çatı Altında Toplayalım , Hilesiz ve de Legal Olarak Nasıl Para Kasacağımızı Başlıklar Halinde Anlatayım Arkadaşlar.

En Basit Yöntemi Baştan Söyleyeyim Bunlarla Uğraşamam Yazınızda Okumak İstemiyorum Diyorsanız Direkt Bir Hile Bulun Para İsteyin Veya Bir Arkadaşınız Hile Açıp Size Para Atsın , Ama Unutmayın Bu İşlem Direkt Ban Sebebi ! O Yüzden Banlanmadan Legal Şekilde Para Kasma Yöntemlerimiz Aşağıda

Hatamız Varsa Özür Dileriz Eksikleri Bildirirseniz Ekleme Yaparız , Herkes Faydalanır.

Küçük Bir Tüyo Olsun Buda , Upgrade Yapacağınız Zaman Toplu Yapın Paranızı Biriktirip Toplu Şekilde Yapın Ki Tekrar Tekrar Değiştirmeyle , Para Kaybetmeyin  1 Seferde Araç Veya Silahınızı Upgrade Yapın Çıkın.

Gta 5 para hilesi

Gta 5 hilesi ile para kasan birçok oyuncunun hesabının kapatılması, bunun üzerine yeni hilelerin türemesi ile insanların oyunda hile kullanımının artması yönünde bir etkisi oldu. Ancak bu hile kullanımı ile değeri 90 TL oyunun ve steam hesabınızın engellenmesine sebep olacaktır. Bu makalemizde hilesiz para kasmak yönünde bilgi paylaşacağımız için hile kullanımına maalesef ki hiçbir oyunda sıcak baktığımızı söyleyemeyiz. Hilesiz, temiz bir oyun oynamanız temennisi ile. Hele ki şu aralar hilecilerin insanları oyunda kanser ettikleri günlerde.

Gta 5 Görevler ile para kasmak

Bu yazımızda bahsedeceğimiz gibi emek ve görev yaparak, zaman harcayacak sizlere gta 5 para kasma yöntemlerini anlatacağız. Bu yöntemler içinde en çok sevdiğimiz ve en çok ekip olarak oynarken faydalandığımız yöntem araba çalıp araba satmak oluyor. Araba çalarak, araç deponuzu toplu halde satışını yaparak ekip olarak hızlı bir sürede istediğiniz para elde edebiliyorsunuz. 4 kişilik bir ekip bile 2m parayı 1 saate hesabımızı riske etmeden gta 5 hilesi kullanmadan kazanabiliyoruz.

Heist Görevleri

4 Kişi Olarak Heist Görevlerine Girebilirsiniz , Bu Görevler RP vede Para Olarak Orta Derecelidir 10.000 – 40.000 Para Verirler , Ama Çok Uğraştırır Ekip Arkadaşınız Trolleyebilir Afk Kalabilir , Rp Kasma Harici Pek Tercih Etmiyorum.

Club Evi Görevlerleri

İllegal İşlerin Boyutunu büyüterek Para Kazanabilirsiniz. Yapabileceğiniz Görevlerde Şöyle: Mavi kristal üretimi, Tütün yetiştiriciliği, Sahte para basma,  Kokaine Üretimi Oluyor Bu Oyunlar Bana Nedense Zevkli Geliyor Ama Uzun Sürebiliyor, Mermi Harcaması Çok Olabiliyor.

Ceo Görevleri

Şirketinizi Kurup İllegal İşleri Daha da Büyütüyorsunuz , Burada Para Kazanmak Daha Üst Seviyeye Çıkıyor En Azından Araç Garajı Alarak Araba Çaldığınızda 4 Kişide Şirketinize Alırsanız 30 Dk ’de 200.000$ Kazanabilirsiniz. Bunker vede Hangar Alıp Bu Yerlerin Görevleri İle Daha da Fazla Kazanabilirsiniz, Ama Bunker vede Hangar Çok Uğraştırıyor. Bunker Alacağınıza Hangar Alıp Uçak Görevlerini Yapın. Ceo Görevlerinde Kimsenin Salca Olmaması İçinde Boş Bir Severde Görev Yapın. Eğer ki Yanlışlıkla Bunker Aldıysanız Malzeme Çalıp Üretimi İstediğiniz Düzeyde Yaptıktan Sonra Satabilirsiniz , Üretim Yapılma Süreci Zahmetli vede Suply Çok Gidiyor , Zaman Etkeni de Mevcut.

Lester İle

Piyasayı Dolandırabilirsiniz Görevleri Tamamladıkça Piyasadaki Manipüle Edebileceğiniz Hisseleri Sizlere Bildiriyor, Bunlara Dikkat Ederek Kolay Para Kazanabilirsiniz. Oturduğunuz Yerden Para Kazanma Yöntemlerinden Benim En sevdiğim Artı Para Kazanmama Sebep Oluyor, Hoş Oluyor Yani J

Franklin İle

Suikast İşlerine bulaşıp Milletin Ocağına İncir Ağacı Dikebilirsiniz. Adam Vurmak İstedikçe Bu Görevleri Yapıyorum Hem Para Kasıyorum Hem de Adam Vuruyorum.

Atm Faresi

Atm Önlerine Pusu Kurup Milletin Emekli Aylıklarını Cebe İndirebilirsiniz. Pek Tercih Etmiyorum Çünkü Polislerle Uğraşıyoruz Sonra.

Zırhlı Araba

Zırhlı Araba İle Soygun Yapıp Daha Kısa Sürelerde Güzel Paralar Kazanabilirsiniz 5.000 $ Parayı 1-2 Dk’De Kazanıyorsunuz.

Her Ayın Etkinliği

Her Ay  X2 Rp vede Para Veren Görevler Var Onları Takip Ederek Daha Seri Para Kasabilirsiniz. Oyunun Girişinde vede Steam Sayfasında Her Ay Yayınlanıyor Bunları Kaçırmayın.

Dükkan Soyarak

Marketlere , Benzinliklere Girerek Para Kasabilirsiniz Ama Direkt Olarak 2 Yıldız Polis Peşinize Geliyor , Gelen Parada Maximum 10.000 $ Gördüm Ben. Pek Karlı Bir İş Değil.

Bu Yöntemler İçinden En Basit Olanı Piyasa İle Uğraşmak vede  Ceo Olarak Araba Çalıp Satmak.  ( 4 Kişi Olarak Toplu Satınca Min 200.000 $ )

Arkadaşlarınızla Oynadıkça Zaten Para Kasıyorsunuz Tek Başınıza Daha Çok Harcama Yapılıyor Benim Gözlemim Bu Şekilde Oldu.

Amazon Gaming Gta 5

Amazon prime üyelerinin faydalanabildiği amazon gaming ile her ay $1.000.000 kazanabiliyorsunuz tabi bunu haftalık olarak hesabınıza yatırıldığını söylemeden edemeyeceğiz. Gta 5 amazon gaming ile $1.000.000 kazanmak isterseniz tek yapmanız gereken amazon prime üyesi olmak ve de amazon gaming hesabınız ile rockstar game hesabınızı bağlamak olacaktır.

Amazon gaming etkinliğinden paranızı hesabınıza her hafta aktarıldığını ayda ise toplamda $1.000.000 size ödediğini unutmayın. Aktif üyeliğiniz devam ettiği sürece bu parayı hesabınıza aktarıyor. Ancak gta 5 hilesiz para kasma yöntemimizde bu yöntem için en kötü haftada 1 kez girip bu parayı almanız gerekiyor. Hesabınızı bağladıktan sonra her hafta ilk giriş yaptığınızda paranın hesabınızda olduğunu göreceksiniz, oyun içinde bu parayı atm ‘ye yatırmayı unutmayın.

Hile Kullananlar için küçük bir not

Hile İle Para Kastıysanız  , Para Üstünüzde Dursun Bankaya Yatırmayın  Hemen Silah, Mermi , Ev, Araba Alıp Mülk Olarak Tutun O Zaman Silinmiyor ve de Hile Yanınıza Kar Kalıyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gta 5 Malesef ki hilesiz oynanmıyor. gta 5 hile indir sitelerinden hile indirerekte bilgisayarıma virüs bulaştırdım. gta 5 hilesiz para kasma yöntemleride malesef istediğim paraları elde edemedim. hile ile çok hızlı para kasıyorsunuz ama çok hızlıda ban yiyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.