«

GTA V Popüler Oyunumuzun Hakkında Bir Çok Para Kasma Yöntemleri Mevcut Biz Bunları Tek Tek Bir Çatı Altında Toplayalım , Hilesiz vede Legal Olarak Nasıl Para Kasacağımızı Başlıklar Halinde Anlatayım Arkadaşlar.

En Basit Yöntemi Baştan Söyleyeyim Bunlarla Uğraşamam Yazınızda Okumak İstemiyorum Diyorsanız Direkt Bir Hile Bulun Para İsteyin Veya Bir Arkadaşınız Hile Açıp Size Para Atsın , Ama Unutmayın Bu İşlem Direkt Ban Sebebi ! O Yüzden Banlanmadan Legal Şekilde Para Kasma Yöntemlerimiz Aşağıda J

Hatamız Varsa Özür Dileriz Eksikleri Bildirirseniz Ekleme Yaparız , Herkes Faydalanır.

Küçük Bir Tüyo Olsun Buda , Upgrade Yapacağınız Zaman Toplu Yapın Paranızı Biriktirip Toplu Şekilde Yapın Ki Tekrar Tekrar Değiştirmeyle , Para Kaybetmeyin  1 Seferde Araç Veya Silahınızı Upgrade Yapın Çıkın.

Heist Görevleri:

4 Kişi Olarak Heist Görevlerine Girebilirsiniz , Bu Görevler RP vede Para Olarak Orta Derecelidir 10.000 – 40.000 Para Verirler , Ama Çok Uğraştırır Ekip Arkadaşınız Trolleyebilir Afk Kalabilir , Rp Kasma Harici Pek Tercih Etmiyorum.

Club Evi Görevlerle:

İllegal İşlerin Boyutunu büyüterek Para Kazanabilirsiniz. Yapabileceğiniz Görevlerde Şöyle: Mavi kristal üretimi, Tütün yetiştiriciliği, Sahte para basma,  Kokaine Üretimi Oluyor Bu Oyunlar Bana Nedense Zevkli Geliyor Ama Uzun Sürebiliyor, Mermi Harcaması Çok Olabiliyor.

Ceo Görevleri:

Şirketinizi Kurup İllegal İşleri Daha da Büyütüyorsunuz , Burada Para Kazanmak Daha Üst Seviyeye Çıkıyor En Azından Araç Garajı Alarak Araba Çaldığınızda 4 Kişide Şirketinize Alırsanız 30 Dk ’de 200.000$ Kazanabilirsiniz. Bunker vede Hangar Alıp Bu Yerlerin Görevleri İle Daha da Fazla Kazanabilirsiniz, Ama Bunker vede Hangar Çok Uğraştırıyor. Bunker Alacağınıza Hangar Alıp Uçak Görevlerini Yapın. Ceo Görevlerinde Kimsenin Salca Olmaması İçinde Boş Bir Severde Görev Yapın. Eğer ki Yanlışlıkla Bunker Aldıysanız Malzeme Çalıp Üretimi İstediğiniz Düzeyde Yaptıktan Sonra Satabilirsiniz , Üretim Yapılma Süreci Zahmetli vede Suply Çok Gidiyor , Zaman Etkeni de Mevcut.

Lester İle :

Piyasayı Dolandırabilirsiniz Görevleri Tamamladıkça Piyasadaki Manipüle Edebileceğiniz Hisseleri Sizlere Bildiriyor, Bunlara Dikkat Ederek Kolay Para Kazanabilirsiniz. Oturduğunuz Yerden Para Kazanma Yöntemlerinden Benim En sevdiğim Artı Para Kazanmama Sebep Oluyor, Hoş Oluyor Yani J

Franklin İle: 

Suikast İşlerine bulaşıp Milletin Ocağına İncir Ağacı Dikebilirsiniz. Adam Vurmak İstedikçe Bu Görevleri Yapıyorum Hem Para Kasıyorum Hem de Adam Vuruyorum.

Atm Faresi:

Atm Önlerine Pusu Kurup Milletin Emekli Aylıklarını Cebe İndirebilirsiniz. Pek Tercih Etmiyorum Çünkü Polislerle Uğraşıyoruz Sonra.

Zırhlı Araba:

Zırhlı Araba İle Soygun Yapıp Daha Kısa Sürelerde Güzel Paralar Kazanabilirsiniz 5.000 $ Parayı 1-2 Dk’De Kazanıyorsunuz.

Her Ayın Etkinliği :

Her Ay  X2 Rp vede Para Veren Görevler Var Onları Takip Ederek Daha Seri Para Kasabilirsiniz. Oyunun Girişinde vede Steam Sayfasında Her Ay Yayınlanıyor Bunları Kaçırmayın.

Dükkan Soyarak :

Marketlere , Benzinliklere Girerek Para Kasabilirsiniz Ama Direkt Olarak 2 Yıldız Polis Peşinize Geliyor , Gelen Parada Maximum 10.000 $ Gördüm Ben. Pek Karlı Bir İş Değil.

Bu Yöntemler İçinden En Basit Olanı Piyasa İle Uğraşmak vede  Ceo Olarak Araba Çalıp Satmak.  ( 4 Kişi Olarak Toplu Satınca Min 200.000 $ )

Arkadaşlarınızla Oynadıkça Zaten Para Kasıyorsunuz Tek Başınıza Daha Çok Harcama Yapılıyor Benim Gözlemim Bu Şekilde Oldu.

 

Not :

Hile İle Para Kastıysanız  , Para Üstünüzde Dursun Bankaya Yatırmayın  Hemen Silah, Mermi , Ev, Araba Alıp Mülk Olarak Tutun O Zaman Silinmiyor vede Hile Yanınıza Kar Kalıyor.

Bir Cevap Yaz

addy Hakkında

avatar

addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *