Oyun DünyasıOyun İndirimleriOyun Tanıtımları

Epic Games Tarafından Belirli Süre Boyunca Ücretsiz Dağıtılacak Olan 3 Oyun

Epic Games her hafta belirli oyunları ücretsiz olarak takipçileriyle paylaşma geleneğini bu haftada devam ettiriyor. 19 – 25 Şubat 2021 tarihleri arasında 2 oyunu, 25 Şubat – 4 Mart 2021 tarihleri arasında da bir oyunu ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyor.

Epic Games Store bölümünüze belirli süreler içerisinde ekleyeceğiniz bu oyunları Epic Game mağazanıza ekledikten sonra istediğiniz herhangi bir tarihte indirebilirsiniz. Epic Games ücretsiz oyunları arasında şu üç oyun yer almaktadır.

 • Absolute Drift
 • Rage 2
 • Sunless Sea

Absolute Drift

Absolute Drift, Funselektor Labs tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, 19 Şubat 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Yarış oyunları arasında yer alan bu oyunu Windows ve Mac işletim sitemleri için 19 – 25 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Games mağazanıza ekleyebilirsiniz. Absolute Dirft oyununda benzersi sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz. Mimimalist bir dünyanın göz alıcı mekanlarında acemi bir şoförden usta bir şoföre dönüşebilirsiniz.

Absolute Drift Miminim Sistem Gereksinimleri

Absolute Drift oyununu Windows işletim sistemlerinde oynayabilmek için sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

 • Bilgisayarınızda yükle olan işletim sistemi en az Windows 7 64 bit olmalıdır.
 • Inter Core i3 2.2GHz ya da AMD equivalent işlemcilerine veya daha üst modellerine sahip olmanız gerekir.
 • Ekran kartlarınız 512 MB kapasitesine ve Ram belleğinizin en az 2 GB kapasitesine sahip olması gerekir.

Rage 2

Rage 2, id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştirilen oyun 19 Şubat 2021 tarihinde Bethesda Softworks tarafından oyun piyasasına sürülmüştür. Açık dünyada geçen bu oyun FPS ve aksiyon oyun türleri arasında yer almaktadır. Bu oyunun piyasa fiyatı normalde 299 TL’dir. Epic Games bu oyunu 25 Şubat 2021 tarihine kadar sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır. FPS türünde oyunları sevenlerin bu oyunu kaçırmamasını tavsiye ederiz.

Rage 2 oyunu, bir asteroitin dünyaya çarpası sonucunda insan nüfusunun %80’nin yok olduğu bir dünya da geçiyor. İnsan nüfusu gittikçe daha da azalıyor. Kana susamış suç çetelerinin insanları yönetmek için mücadele ediyorlar. Siz de bu çetelere karşı olan Walker karakterini canlandırıyorsunuz. Walker olarak dünyada adaleti ve güveni sağlamak için mücadele ediyorsunuz.

Rage 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

Rage 2 oyununu akıcı bir şekilde ve donmadan oynayabilmek için sisteminizin özellikleri en az aşağıdaki gibi olmalıdır.

 • Bilgisayarında yüklü olan işletim sistemi Windows 64 bit ve üstü olmalıdır.
 • Bilgisayarınızdaki işlemci en az Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X düzeyinde olmalıdır.
 • Oyunu kurabilmeniz için bilgisayarınızda en 50 GB’lık bir boş yer olması gerekmektedir.
 • Ram belleğiniz en az 8 GB kapasitesinde olmalı ki oyunu akıcı bir şekilde oynayabilesiniz.
 • Ekran kartınızın en az Nvidia GTX 780 3 GB veya AMD R9 280 3 GB birisi olmalıdır ya da daha üst modellerde bir ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Sunless Sea

Sunless Sea, geliştiriciliğini ve yayıncılığını Failbetter Games’in üstlendiği ve 6 Şubat 2015 yılında piyasaya sürülen bir oyundur. RYO, macera türündeki oyun bağımsız bir dünyada geçmektedir. Bu oyunu 25 Şubat 2021 tarihinden 4 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak Epic Games mağazanıza ekleyebilirsiniz.

Sunless Sea Minimum Sistem Gereksinimleri

Sunless Sea oyununu oynayabilmeniz için sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

 • Bilgisayarınızda kurulu olan işletim sistemi en az Windows XP olması gerekir.
 • Bilgisayarınızda takılı olan Ram 1 GB kapasitesinde, ekran kartı ise minimum 1280×768 çözünürlüğü desteklemesi yeterli olacaktır. Ayrıca DirectX 9.0 bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.
 • Oyunu bilgisayarınıza yükleyebilmek için 700 MB’lık boş bir alanınızın olması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.