Oyun Dünyası

Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası 1 Milyon Dolar Ödül Sunuyor

Activision bugün Sony Xperia ile ortak olan Call of Duty: Mobil Dünya Şampiyonası 2020 Turnuvasını duyurdu.  E-spor etkinliği toplamda 1 milyon dolardan fazla ödül dağıtacak.


30 Nisan’dan 24 Mayıs’a kadar her hafta sonu yapılacak dört açık turnuva elemeleri var.  Çevrimiçi eleme turnuvaları Veteran Rank veya üstü oyunculara açıktır.

Her hafta sonu ilk 10 sıradaki maçlarında en az 80 puan kazanan oyuncular Dünya Şampiyonası’nın ikinci aşamasına geçebilecekler.  Katılan tüm uygun oyuncular, her hafta sonu kayıt ve oynamak için oyun içi ödüller kazanacaktır.  Denetçiler, fareler ve klavyeler gibi harici giriş cihazlarının, bir görevli tarafından verilmedikçe kullanılması yasaktır.  Turnuva, mobil rekabet gücünü korumak için neredeyse özel bir dokunmatik ekran turnuvası olarak rezerve edildiğinden, oyun kesinlikle bir masaüstü emülatöründe oynanamaz.

Activision‘un önümüzdeki haftalarda Call of Duty: Mobile World Championship’in ikinci aşaması için ödül parası ve formatı hakkında daha fazla ayrıntı vermesi bekleniyor.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.