Oyun Dünyası

F1 2018 Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz

Dünyada büyük bir beğeni kitlesine sahip olan Formula 1 serisinin en iyileri arasında yer alan F1 2018, kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Codemasters şirketi tarafından geliştirilen oyun Steam kütüphanesine eklenebiliyor.

F1 2018’in Atmosferi Neler Sunmakta?

Humble Bundle’da ücretsiz hale gelen oyun, yarış severler açısından da büyük bir sevinçle karşılandı. ‘Humble Freebie’ kampanyası kapsamında ücretsiz sunulan oyun, hız limitlerini zorlamayı seven binlerce kişi tarafından şimdiden indirildi bile.

Dünyada motor sporlarının zirvesi olan F1, dijital platformda da oldukça ilgi görmekte. Codemasters’ın geliştirdiği oyunda ise gerçek hayattaki Formula 1 pilot ve araçları yer almakta. Böylece oyun severler, araç pilotlarının yaşadığı deneyimin birebir aynısını yaşayabilmekte.        Yıllar geçse bile 2018 sezonunu hatırlamak isteyen, pistleri ve yarış arabalarının o zamanki deneyimini hissetmek isteyenlere büyük bir fırsat sunan F1 2018, eski mekanikleri görme açısından da büyük bir fırsat sunmakta.

Oyunun 2018 versiyonu yeni sezonlar için de büyük bir fırsat sunmakta. Çünkü bu ücretsiz sürüm, üçüncü parti geliştiricileri tarafından yeni sezonlar için modlara göz atmanıza izin vermekte. Böylece yeni sezonun pilotları, pistleri ve daha birçok şey hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz.

F1 2018 Ücretsiz Olarak Steam’e Nasıl Eklenir?

Yarışı klasörünüze eklemek için maalesef süreniz kısıtlı. 10 Ağustos 2020 tarihinde süresi dolacak olan ücretsiz versiyonu saat 23.00’a kadar indirilebilecek. Oyunu eklemek için Humble Bundle sitesi üzerinden Steam için bir kod oluşturmanız gerekmekte. Bunun için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

İlk adım olarak Humble Bundle sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Bir hesabınız yoksa hesap oluşturun ve F1 2018 oyununun linkine tıklayın. ‘Get The Game’ yazısına tıklayarak oyunu alın. Steam ile Humble Bundle hesabınızın bağlantısı yok ise birbiri ile bağlamayı unutmayın.

‘Order Complete!’ sayfası oyunun sizin tarafınızdan alındığını belirtmekte. Daha sonra ‘Preview Your Email’ sekmesine tıklayın. Açılan sayfadaki görselin alt kısmında yer alan ‘Redeem Now’ seçeneği oyuna başlamak için sizi yönlendiriyor olacak.

Yeni açılacak sayfadaki anahtarı görmek için ‘Reveal Your Steam Key’ linkini seçin. Bu seçenek sizin için bir kod oluşturmakta. Alacağınız şifreyi, Steam hesabınıza elle ekleyebilirsiniz. Manuel olarak girmek istemiyorsanız ‘Redeem’ seçeneği ile Steam hesabınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

Adımları tamamladığınızda F1 2018, Steam klasörünüze eklenecek ve oyunun büyülü atmosferini yaşamak için hazır hale gelecek. Steam oyun klasörüne girerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.