Oyun DünyasıOyun Konsolları Paylaşımları

Xbox Live Gold Mart 2021 Oyunları Belli Oldu!

4 Muhteşem Oyun Tamamen Ücretsiz!

Xbox Live Gold Mart 2021 oyunları, geçtiğimiz günlerde Microsoft şirketi tarafından resmi olarak açıklandı. Oyun severler, her ay olduğu gibi bu ay da 4 farklı oyunu tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynayabilecek. Abone sahipleri ayrıca geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox ve Xbox 360 oyunlarını da sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilecek. İşte, Mart ayında verilecek ücretsiz oyunlar…

4 Muhteşem Oyun Tamamen Ücretsiz!

Xbox Live Gold Mart 2021 oyunları listesi geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlandı. Oyun severler Mart ayı içerisinde Warface Breakout, Vicious Attack Llama Apocalypse, Metal Slug 3 ve Port Royale 3 yapımlarını ücretsiz olarak oynayabilecek. Dilerseniz, Mart ayında abone sahiplerine verilecek olan ücretsiz oyunları gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Warface Breakout

Warface Breakout isimli oyun, son dönemin dikkat çeken yapımlarından biri olarak gösteriliyor. 26 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya çıkan oyun, son derece aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Taktiksel bir oyun olan Warface Breakout, oyun severlere üst düzey PvP deneyimi yaşatıyor.

Takım odaklı mücadele içeriğine sahip olan Warface Breakout, 1 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek. Ayrıca, Xbox Live Gold abonesi olan oyun severler, söz konusu oyunu üyelikleri boyunca sınırsız bir şekilde de oynayabilecek.

Vicious Attack Llama Apocalypse

Xbox Live Gold Mart 2021 oyunları listesinde yer alan Vicious Attack Llama Apocalypse, 26 Şubat 2018 tarihinde oyun severler ile buluşmuştur. Son derece farklı bir yapıya sahip olan oyun, CO-OP olarak da oynanabilmektedir.

Robotları kontrol ederek düşmanınıza karşı savaştığınız oyunda, onlarca farklı silah da bulunmaktadır. Mart ayı içerisinde ücretsiz olarak verilecek olan oyun, 16 Mart 2021 ile 15 Nisan 2021 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde indirilebilecektir.

Metal Slug 3

Metal Slug 3, 2000 yılında oyun severler ile buluşmuştur. O dönemin en iddalı yapımlarından biri olan söz konusu oyun, son derece eğlenceli ve bir o kadar da heyecan dolu bir oynayışa sahiptir.

Mart ayı içerisinde ücretsiz olarak verilecek olan söz konusu yapım, geriye uyumluluk modu sayesinde sorunsuz bir şekilde oynanabilecektir. Xbox Live Gold abonesi olan oyun severler, Metal Slug 3 isimli oyunu 1 Mart 2021 ile 15 Mart 2021 tarihleri arasında indirebilecektir.

Port Royale 3

4 Mayıs 2012 tarihinde piyasaya çıkan Port Royale 3, sonra derece farklı bir hikâye yapısına sahiptir. Oyun severler, genç bir kaptanı yöneterek dünyanın en güçlü kişisi olmak için amansız bir mücadeleye girişecektir.

Çok oyunculu mod desteğine de sahip olan yapım, geriye uyumluluk modu sayesinde sorunsuz bir şekilde oynanabilecektir. Xbox Live Gold Mart 2021 oyunları listesinde de yer alan bu oyun, 16 Mart 2021 ile 15 Nisan 2021 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde indirilebilecektir.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.