Oyun DünyasıOyun Tanıtımları

Epic Games Bu Hafta Wargame: Red Dragon Oyununu Ücretsiz Paylaşacak

Wargame: Red Dragon


Epic Games her hafta olduğu gibi bu haftada takipçileriyle bir oyunu ücretsiz olarak paylaşmaya hazırlanıyor. Wargame: Red Dragon oyununu 4 Mart 2021 tarihinde takipçileriyle paylaşacak olan Epic Games geleneğini bu haftada devam ettiriyor. Sınırlı süre boyunca ücretsiz şekilde paylaşılacak olan bu oyunu 11 Mart 2021 tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games tarafından ücretsiz olarak paylaşılacak olan Wargame: Red Dragon oyununu 4 – 11 Mart tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize eklerseniz, istediğiniz herhangi bir tarihte bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz.

Wargame: Red Dragon

Wargame: Red Dragon, Eugen Systems tarafından geliştirilen ve 2014 yılında Eugen Systems ve Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürülen bir oyundur. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Red Dragon’u isterseniz tek kişi olarak, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunu Windows, Linux, MacOS ve Mac OS işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Wargame: Red Dragon oyununda ABD, Rusya, Çin ve gelişmiş Avrupa ülkelerinden herhangi birini seçerek stratejik olarak bir savaş veriyorsunuz. Oyun içerisinde toplamda 17 farklı ülke yer almaktadır ve bu ülkelerden istediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz. Bu oyun, Age of Empires tarzı oyunları sevenler için iyi bir alternatif olabilir.

Wargame: Red Dragon Minimum Sistem Gereksinimleri

Wargame: Red Dragon oyununu donmadan ve normal grafik seviyelerinde oynayabilmeniz için sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

  • Bilgisayarınızda kurulu olan işletim seviyesi en düşük Windows XP SP3 olmalıdır.
  • Bilgisayarınızda yer alan işlemcinin en az Intel Dual Core 2.5 GHZ eşdeğerinde ya da daha üstünde bir model olması gerekmektedir.
  • Bu oyunu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için hardiskinizde en az 20 GB boş alan olması gerekmektedir.
  • Bu oyunu donmadan ve normal grafiklerle oynayabilmek için NVIDIA GEFORCE 7600 GT ya da eşdeğerinde bir ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca ekran kartınızın en az DirectX 9 sürümünü destelemesi gerekmektedir. Bilgisayarınızda takılı olan Ram bellek ise en az 2 GB kapasitesine sahip olmalıdır.

Wargame: Red Dragon Önerilen Sistem Gereksinimleri

Red Dragon oyunu akıcı, en yüksek grafik seviyelerinde ve yüksek performanslarla oynayabileceğiniz önerilen sistem gereksinimlerini şu şekildedir.

  • Bilgisayarınızda kurulu olan işletim sistemi Windows 7 olmalıdır.
  • İşlemciniz Intel Dual Core 3 GHZ ve üst modellerinde olursa oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda takılı olan ekran kartınızın ATI RADEON X1800 GTO ve üst seviyelerinde bir model olması oyunu en yüksek grafik seviyelerinde oynamanıza yardımcı olacaktır.

 

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.