Oyun DünyasıOyun İndirimleriOyun Tanıtımları

Epic Games Ücretsiz Olarak Galactic Civilizations III Oyununu Paylaşmaya Hazırlanıyor

Galactic Civilizations III


Epic Games düzenli olarak ücretsiz oyun paylaşma geleneğini bu hafta Galactic Civilizations III ile devam ettiriyor. Epic Games Ücretsiz oyunu Galactic Civilizations III oyunu hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Oyun satış piyasasının önde gelen platformlarından biri olan Epic Games, düzenli olarak gerçekleştirdiği ücretsiz oyun paylaşıma bu hafta bir oyunla devam ediyor. Gelenek kapsamında bu hafta Galactic Civilizations III oyunu Epic Games tarafından ücretsiz şekilde takipçilere sunuluyor. Epic Games Ücretsiz oyunu olan Galactic Civilizations 3’ü 13 Ocak 2022 saat 18.00’dan itibaren hiçbir bedel ödemen Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ancak bu oyunu 20 Ocak 2022 saat 18.00’a kadar ücretsiz şekilde temin edebileceğinizi unutmayınız. Belirtilen tarihler arasında oyunu kütüphanenize eklerseniz ilerleyen zamanlarda, dilediğiniz herhangi bir tarihte oyunu bilgisayarlarınıza indirip, kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III, geliştiriciliğini ve yayıncılığını Stardıck Entertainment şirketinin üstlendiği ve 2021 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen bir oyundur. Windows platformunun yüklü olduğu bilgisayarlardan oynayabileceğiniz bu oyun Strateji türündedir. Bu oyunu Epic Games platformu üzerinden 13 – 20 Ocak 2022 tarihleri arasında ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz. Oyunu Epic Games Kütüphanenize ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra belirlenen tarihler arsında kütüphanenize oyunu ekleyerek istediğiniz herhangi bir tarihte oyunu kurabilirsiniz.

Galactic Civilizations III oyununda zamana meydan okuyabilecek bir uygarlık kurmaya çalışıyorsunuz. Oyunda insanlar gezegende yalnız olmadıkları düşünüyorlar ve daha sonra uzaya açılarak uzaylıları keşfediyorlar. Sonrasında birçok farklı ırk arasından herhangi birini seçerek diplomasi, casusluk, teknoloji gibi birçok farklı alanda gelişim yaparak uygarlığınızı çağın ötesine taşıma çalışıyorsunuz.

Galactic Civilizations III Minimum Sistem Gereksinimleri

Galactic Civilizations III oyunu normal seviyelerde akıcı şekilde oynayabilmek için aşağıdaki sistem gereksinimlere sahip olan bir bilgisayarınızın olması gerekmektedir.

  • Windows işletim sisteminizin en az Windows 7 64 bit olmalı
  • 8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli ya da daha üst modellerinde bir işlemci olmalı
  • Oyunu kurabilmek için en az 12 GB boş alan sahip olmanız gerekir
  • 4 GB Ram bellek ve DirectX 10 desteleyen bir ekran kartına sahip olmalısınız. Ekran kartınız Nvidia GeForce 500 serisi ya da AMD Radeon HD5x00 serisinden birisi olabilir.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.