AndroidMobil AlemiOyun Dünyası

En İyi Android Oyunları Hangileridir?

Oyun severlerin merak ettiği konulardan bir tanesi en iyi android oyunları şeklinde karşımıza çıkıyor. Günümüze bakıldığında oyun dünyasının ne kadar değiştiğinin farkına varabiliyoruz. Teknolojik gelişmenin vermiş olduğu değişim sayesinde artık oyunlar cep telefonları üzerinden bile oynanır hale getirildi.

Durum böyle olunca oyun şirketler cep telefonları için özel oyunlar üretti. Her yaşa hitap eden ve oldukça eğlenceli olan bu oyunlar ile ilgili bilgileri liste şeklinde sunacağız. Dilerseniz şimdi hep birlikte bu özel en iyi Android oyunları için bir göz gezdirelim.

Candy Crush Saga Oyunu

Herkesin severek oynadığı bir oyun olarak kabul edilen Candy Crush Saga, ilk olarak Facebook üzerinden oynanmaya başlanmıştı. Fakat ilerleyen zamanlarda akıllı telefonlara çıkmasıyla birlikte daha fazla kullanıcıyı yakaladı. Oyundaki amaç ise değişik türden olan şekerlerin bir araya getirilmesi sonucunda patlamasını sağlamaktır. Böylece diğer bölüm için geçiş yapılabiliyor.

8 Ball Pool Oyunu

Android mobil oyun arayan kişiler için 8 Ball Poll oyunu tavsiye edilebilir. Karşılıklı online şekilde oynana bu oyunda bilardo toplarını ilk önce bitiren zafere ulaşıyor. Ama bu durum belirli bir kural altında yapılabiliyor. İster yabancı kişilerle ister arkadaşlarla birlikte kolayca oynanabilir.

Clash of Clans Oyunu

Oyun içerisinde kendi klanlarınızı oluşturduktan sonra diğer klanlara karşı savaşıyorsunuz. Farklı türden görevleri gerçekleştirerek güçlendirdiğiniz ordu aracılığıyla düşmanların kalelerine saldırarak yıkım yapmanız gerekiyor. Gayet eğlenceli olan bu oyunda ana hedef kaleyi ilk yıkan olmaktır.

Asphalt 9 Legends Oyunu

En iyi Android oyunları içerisinde dikkat çekmeyi başaran bir diğer oyun Asphalt 9 Legends, araba yarışı sevenler için bir vazgeçilmez olarak kabul ediliyor. Grafik ve oynanış açısından muazzam denebilecek kapasitede olan bu oyun, yarış keyfini maksimum şekilde sağlıyor.

Hay Day Oyunu

Kullanıcılar için sunulan eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Çok fazla kullanıcısı olan Hay Day, tüm oyuncular için güzel bir çiftlik eğlencesi sunuyor. Küçük bir çiftlik üzerinden başlayan bu macera daha sonraları büyük fabrika haline getirilebiliyor. Böylece adım adım yapmış olduğunuz çiftlik işlerinde giderek daha da büyüme hedefli çalışıyorsunuz.

Kafa Topu 2 Oyunu

Android efsane oyunlar dendiğinde Kafa Topu 2 elbette unutulmamalıdır. Online olarak oynanan bu oyunda hedef elbette diğer rakibi yenmektir. Fakat oyuncu karakterleri içerisinde belirli özellikler bulunuyor. Bu özellikleri kullanarak rakibi dondurabilir, kalesini büyütebilir ya da daha farklı olaylar gerçekleştirilebilir.

World of Tanks Blitz Oyunu

Online olarak oynanan bu oyunda hedef grubunuz ile birlikte düşmanları yok etmektir. Bazı özellikte olan tanklardan bir tanesini seçtikten sonra zamanla güçlendirme ve modifikasyon işlemleri yapılabiliyor. Tank oyunu sevenler için güzel bir seçenek denilebilir.

Home Scapes Oyunu

En fazla oynanan oyunlardan bir tanesi olarak çok dikkat çeken Home Scapes, farklı konusuyla kullanıcıların beğenisini kazandı. Ev tadilat işlerini ile uğraşan karakterimiz belirli görevleri gerçekleştirdikten sonra para kazanarak restorasyon işlemini gerçekleştiriyor. Fakat her geçen level daha da zor görevler geldiğinden bazı özellikler de kullanıcılar için sunuluyor. Bu özellikleri kullanarak bölümleri geçmek daha kolay hale geliyor.

PUBG Mobile Lite Oyunu

En iyi android oyunları listesinde en fazla bilinen oyunlardan bir tanesini sizlere sunuyoruz. Online savaş oyunu sevenlerin vazgeçilmezi olan bu oyunda en önemli kural ölmemektir. Çünkü en son ayakta kalan oyunu kazanıyor. Belirli bir alan içerisine bırakılan oyuncular bazı yerlerden cephane toplayarak çatışma gerçekleştiriyorlar. Bilgisayar için üretilen bu oyun zaman içerisinde cep telefonu içinde üretilerek herkese hitap etmeyi başardı.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.