Oyun Dünyası

Clash of Clans Benzeri Oyunlar 2022 Listesi

Clash of Clans Benzeri Oyunlar Hangileri?

Clash of Clans benzeri oyunlar listemizde, özellikle üretime ve üretim kaynaklarının tüketimiyle geliştirilen stratejilere yönelik strateji oyunları arayanların ihtiyacına cevap verecek oyunlara yer verdik. Sürekli geliştirmeye ve stratejiye dayalı bu oyunlar her ne kadar uygulama mağazalarında Clash of Clans yerine tutmasa da, bir hayli ilgi görüyorlar.

Clash of Clans Benzeri Oyunlar Hangileri?

Farklı strateji oyunlarına yönelmek istiyorsanız, Clash of Clans alternatifi oyunlar listemiz tamda size göre… Listemizde Clash of Clans oyununa benzerliği ile dikkat çeken oyunların dışında, farklı tarzda ancak tamamen stratejiye yönelik oyunlarda yer alıyor. İşte oynarken kesinlikle zevk alacağınız birbirinden zevkli oyunlar…

Guardian Kingdoms

Kale savunması için Clash of Clans alternatifleri arasındaki en iyi oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Kalitenizi geliştirmeniz ve yeni kaynaklar temin ederek korunaklı bir hale getirmeniz büyük önem taşıyor. En iyi strateji oyunları arasındaki Guardian Kingdoms, çeşitli kaynaklar bularak kale içerisindeki binaların artırılması ve güçlendirilmesine dayalı bir oyundur. Elbette ki saldırılar düzenlemek veya almakta oyunun temelinde yer alıyor. Oyun içerisinde ittifaklar oluşturmanız ve düşmanlara saldırmanız gerekiyor.

Rise of Kingdoms

Oyunun en önemli özelliklerinden biri, 11 farklı tarihi medeniyete ev sahipliği yapmasıdır. Medeniyetinizi geliştirmek için klanlarda aktif olmanız gerekiyor. Medeniyetlerin tarihsel dokusuna uygun olarak tasarlanan Rise of Kingdoms, her zaman istediğiniz gibi savaşa katılabilirsiniz. Önceden hesaplanmayan savaşların olması, oyundan gerçek zamanlı zevk almayı sağlıyor.

Gods of Olympus

Yunan tarihine muhteşem animasyonlarla hayat verilen Gods of Olympus, Clash of Clans benzeri oyunlar 2022 listemizde yer alıyor. İOS temelli cihazlarda oynanan oyun için Tanrı savaşları adını vermek yanlış olmaz. Artemis, Afrodit, Athena ve Zeus gibi Yunan tanrılarıyla güç gösterisi yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olmakla birlikte stratejik yönleriyle de yüksektir. Saldırılar düzenlemek, kaynak sağlamak ve kendi bölgenizi savunmaya almak, oyunun temel prensipleri arasında yer alıyor.

Clash of Lords 2

Aksiyon temelli oyun severlerin severek oynayacakları oyunlardan biridir. Android platformuna özel tasarlanan Clash of Lords 2, Clash of Lords gibi kaynak üretimi, savunma ve saldırı kavramları üzerine kuruludur. Savaş galibiyeti sonunda rakibinizin kaynaklarını ele geçirmeniz ve kendinizi daha güçlü kılmanız mümkün oluyor.

Castle Clash

En iyi Android oyunları arasında gösterilen Castle Clash, heyecan dozunu artıran müzikleri ve grafikleri ile dikkat çekiyor. Ordunuzu sağlam bir şekilde hazırlayarak düşman yerleşkelerini tarumar ederken çalan müziklerle ayrı bir heyecan yaşayacaksınız. Savaşçı, bıçakçı ve okçu gibi birçok karakterin bulunduğu oyunda, düşmanlarınıza savaşa girmeniz gerekiyor.

Her karakterin kendine has özellikleri ile mücadeleden ayrı bir zevk alacağınız kesindir. Çevrimiçi oyunlardan biri olması sebebiyle oynamak için internet bağlantısının olması gerekiyor. Karakterlerin çok yönlü yetenekleri ve gerçekçi savaş efektleriyle heyecan dolu bu oyunda ordunuzu ve kalenizi sağlam bir şekilde kurarak güçlü bir imparatorluk kurabilirsiniz.

Boom Beach APK

Ücretsiz olan Boom Beach APK, düşmanların kara askerlerine karşı savaşarak düşman tarafından köleleştirilmiş adaları kurtarmaya dayalıdır. Hem iOS hem Android platformları için sunulan oyunda düşman üstlerine saldırarak ve yeni kaynaklar bularak ilerlemeyi içeriyor.

Jungle Heat

Clash of Clans benzeri oyunlar arasındaki en etkileyici askeri strateji oyunları arasındadır. Oyun sadece savaş stratejisi üzerine değil, tıpkı Clash of Clans oyunundaki gibi kaynak üretimine de dayanıyor. Bu yüzden yerleşkenizi yeni kaynaklar bulup güçlendirirken, mutlaka ordunuzu da güçlendirmeniz gerekiyor. Altın ve petrol kaynaklarından elde edeceğiniz gelirle para kazanarak, düşmanlarınıza karşı muhteşem bir güç oluşturmalısınız. Oyunda uzun süre aktif kaldığınızda çeşitli hediyelerin ücretsiz gelmesi de en güzel yanlarından biridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.