Oyun Dünyası

Reklamlı Xbox Game Pass Aboneliği Mi Geliyor? Daha Ucuza Xbox Game Pass Aboneliği Almak Mümkün Mü?

Daha Ucuza Xbox Game Pass Aboneliği Almak Mümkün Mü?


Reklamlı Xbox Game Pass Aboneliği mi geliyor? Kullanıcıların ucuz bir şekilde tek bir abonelik ile pek çok oyuna tek seferde erişmesini sağlayan Game Pass sistemi kendini geliştirmeye devam ediyor.

Ücreti ve sunduğu hizmetler ile ülkemizde kullanımı yaygın ve mantıklı olan Xbox Game Pass yeni reklamlı modelini duyurdu. Tek bir abonelik ile Netflix sistemi gibi aylık olarak tüm oyunlara erişim hakkı veren sistem, reklamlı üyelikler ile daha düşük fiyata kullanmanızı sağlayacak.

Sadece eski oyunlar değil, yeni nesil oyunlar ve henüz birkaç ay önce çıkmış olan oyunlar da Xbox Game Pass aboneliklerine geliyor ve kullanıcıların kullanımına açılıyordu.

Daha Ucuza Xbox Game Pass Aboneliği Almak Mümkün Mü?

Xbox Game Pass sisteminin ülkemizde dikkat çeken en önemli özelliği fiyatı ve sundukları. Bilgisayar sürümü için güncel fiyatı 29.99TL Olan Game Pass, aynı sistemi Konsollar için de 29.99TL’ye sunmakta.

Hem bilgisayar hem konsollarda sahip olmak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken miktar ise 44.99TL şeklinde. Aylık olarak ödeme yaparak neredeyse sınırsız olan kütüphanesine direkt olarak erişim sağlayabiliyorsunuz. Henüz ülkemizde olmasa da, Game Pass aboneleri uzaktan yayınlama sistemi ile oyunları indirmeden de oynayabilecek.

Reklamlı Abonelikler İle Daha Ucuza Oyunlar Oynayın

Sadece Xbox değil Netflix başta olmak üzere pek çok abonelik sistemine sahip platform da reklamlı paketlerini duyurmaya başladı.

Reklamlı paketler kullanıcıların oyunlara, filmlere ve dizilere daha ucuz erişmesini sağlıyor. Premium avantajlardan uzak kalmanızı engellemeden ek olarak reklam görerek sistemden yararlanmanızı sağlayan abonelikler.

Aylık abonelik sistemine sürekli olarak yüksek miktarlarda ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar için oldukça yeterli. Her platformda olduğu gibi Xbox Game Pass sisteminde de ücretli abonelikler bazı özelliklerden uzak kalmanıza neden oluyor bunlar;

  • Bulut sistemi üzerinden oyunları yüklemeden oynama hakkı.
  • EA Play sistemine sahip olmayacak. Yani, popüler EA yapımlarına erişim olmayacak.
  • Sınırsız oyun kütüphanesinin sadece belirli bir bölümüne erişim olacak.
  • Güncel oyunlar Standart Game Pass üyeliklerinden biraz daha geç olarak Reklamlı Xbox Game Pass aboneliklerine gelecek.
  • Normal abonelik 5 oturuma kadar izin verirken Reklamlı abonelik sadece bir bilgisayar oturumuna izin verecek.
  • Satın alımlarda ekstra oyun indirimi bulunmayacak.

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara ve anketlere göre Reklamlı Xbox Game Pass aboneliğinin yurt dışı fiyatı 2 Dolar civarında olacak. Xbox Game Pass sisteminin yerel fiyatlandırma sistemine sahip olduğunu ve ülkemizde farklı fiyatlandırmalar kullandığını unutmamak gerekir.

Yani, söz konusu reklamlı abonelik sistemi ülkemizde daha ucuza oyunlara erişim imkanı yakalamamızı sağlayabilir.

Hali hazırda Steam’in değişen kur değerinin üzerine gelecek olan Reklamlı Game Pass aboneliği sistemi, pek çok kullanıcın oyunlar konusunda Microsoft alanına yönelmesine neden olacak gibi.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.