Oyun Dünyası

Wolfteam Rütbeleri ve İsimleri

Wolfteam Rütbeleri ve İsimleri

Severek oynanılan çoklu oyunların başında Wolfteam oyunu gelmektedir. Wolfteam rütbeleri ve isimleri oyunu oynayanlar için çok önemlidir. Wolfteam adından da anlaşıldığı üzere kurt adamları konu alan bir oyundur. Ekip oyununa dayanan Wolfteam insan figürleri ve kurt figürleri ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de en çok oynanan çevrimiçi oyunlardan biridir.  Kullanıcı rakibine karşı ya insan ya da kurt olarak kendini savunmalıdır.

Wolfteam rütbeleri ve isimleri ile kullanıcı yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olabiliyor. Oyunda kullanılan birçok envanter bulunmaktadır. Rakipleri etkisiz hale getirebilmek için silah kullanımının önemi büyüktür. Kurt formunda olanlar pençeleri ile de rakibi yenebilme özelliğine sahiptir. Rütbe demek oyundaki başarı anlamına gelmektedir. Oyunda rakibin öldürülmesi rütbe kazandıran bir durumdur. Kişi ne kadar çok öldürürse o kadar rütbe kazanacaktır.

Ancak rütbeler herhangi bir ayrıcalık sağlamaz. Bu oyundaki deneyim göz önünde bulundurarak rütbeler kullanıcıya statü kazandırmaktadır. Ayrıca oyun içinde Klan zinciri sıralamasında bulunmak için de rütbe önemli olacaktır. Onun haricinde rütbeler oyun içinde önemli bir etki sağlamıyor.

Wolfteam Rütbeleri Nelerdir?

Wolfteam rütbeleri ve isimleri kendi aralarında yedi ana kategoride incelenmektedir. Wolfteam oyununda rütbeler oyuncunun puanlarına göre belirlenir. Kişi oyunda ne kadar başarı sağlarsa rütbesi de o kadar yüksek olacaktır. Rütbeler oyunda daha iyi yönetim sağlamaya yardımcı olmaktadır. Sonuç itibari ile rütbe işin içine girdiğinde oyunda baş karakter olabilmek çok daha kolaydır. Böylece diğer oyuncuları yönetmek imkânı da sağlanacaktır.

 • Destansılar
 • Komutanlar
 • Generaller
 • Subaylar
 • Bölüm Subaylar
 • Subay Adayları
 • Gönüllü Askerler

Bu kategorilerde kendi aralarında gruplara ayrılmaktadır. En üst düzey Baş komutanlık rütbesi olarak göze çarpmaktadır. Wolfteam oyununda rütbeler oyunculara kıdem sağlamaktadır. Bu sayede oyun içi yönetim ve hakimiyet çok daha kolay olmaktadır.  Oyun ekip ile oynandığından grubun başı çok önemli olacaktır. Rütbeler sayesinde oyuncular er değil yöneten ve planlayan olacaktır. Bu sayede oyunda rakip takımı yenmek çok daha kolay ve pratik olacaktır.

Wolfteam Rütbe Grupları

Wolfteam rütbeleri ve isimleri oyuncular için çok değerlidir. Oyunda statü sağlayabilmek için rütbe çeşitli ayrıcalıklar sağlayabilmektedir.  Destansı kategorisinde kıdemli başkomutan, kıdemli tümen başı ve destansı kahramanlar ön plana çıkmaktadır. Bu rütbeler için Klan zincirinde yer almak önemli olacaktır.  Kumandanlar sınıfında ise başkomutan, tümen başı, kahraman, paşa ve mareşal yer almaktadır. Bu rütbeler için kişinin 500,000,000 GP puanı olması ve yüzdelerine bakılması gerekir.

Bir sonraki grupta subaylar yer alır. Subay rütbesinde 16 sıfat bulunur. Bunlar albay, yarbay, binbaşı olarak acemi ve kıdemli olarak değerlendirilmektedir. Bir başka rütbe de ise bölüm subayları yer alır. Bu kategoride de yüzbaşı, üsteğmen ve asteğmen rütbeleri kendi içinde acemi ve kıdemli şeklinde ayrılmıştır. Oyunda rütbe olarak subay adayları da yer alır. Bunlarda baş çavuş, ast idari, personel çavuşu olarak nitelendirilir. Ayrıca kıdemli ve 1. Sınıf özellikleri taşıyan çavuşlarda bulunmaktadır. Oyunun en düşük rütbeleri gönüllü askerlere aittir. Bu kategoride kendi içinde çeşitli rütbelere ayrılmaktadır. Gönüllü asker rütbesinde görevli çavuş, kademeli çavuş, çavuş, onbaşı statüleri, er grupları yer almaktadır.

Oyunda rütbeler kullanıcı profillerinde arma olarak görülmektedir. Buda oyuncuya çeşitli görev ayrıcalıkları sağlayabilmektedir. Wolfteam oyununda kurt ya da insan ayırmaksızın her oyuncu asker olmayı seçebilir. Rakibi ile karşılaştığında kendi eşkâline karar vererek oyununu oynar. Rütbeler karşı takımın elemanlarını öldürdükçe kazanılır. Her bir ölü kullanıcıya puan getirecektir. Kişi bu şekilde puanını arttırdıkça rütbeli olarak oyun oynayacaktır.

Rütbe Puanları

Rütbe puanlarını bildiğimiz takdirde hangi rütbeye yakın olduğumuzu ve oyun içi yeteneklerimizi keşfetmek mümkün olacaktır.

 • Kıdemli Başkomutan: En iyi oyuncuların sahip olduğu rütbedir.
 • Başkomutan ve Mareşal arası: Kullanıcının 500,000,000 GB puana sahip olması gerekir.
 • Tuğgeneral ve Orgeneral arası: 100,000,000 GB
 • Acemi Binbaşı ve Özel Görevli Harp Albayı arası: 4,485,000 ila 73922500 puan
 • Acemi Asteğmen ve görevli Yüzbaşı arası: 4,005,000 ila 865,000 puan
 • Ast personel çavuşu ve görevli idari başçavuş arası: 70,000 ila 745,000 puan
 • Görevli çavuş ve acemi er arası: 62,000 ila 0 puan almak gerekir.

Wolfteam rütbeleri ve isimleri oldukça önemlidir. Bu oyun içinde birçok avantaj sağlayıcıdır. Özellikle emir vermek ve yönetmek açısından kıymetli olacaktır. Rütbelerin puan aralıklarına bakarak kendi puanımızla karşılaştırma yapmak mümkün olacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.