Oyun DünyasıOyun İndirimleri

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor! – Temel Oyun Tamamen Ücretsiz Olacak

20 Dolarlık Oyun Ücretsiz Oluyor!


The Sims 4 Ücretsiz Oluyor! Temel oyun olarak lanse edilen ve içerisinde herhangi bir DLC bulundurmayan Sims 4 Ücretsiz oluyor.

Steam fiyatı 200TL Olan oyun, tüm kullanıcıların erişimine tamamen ücretsiz şekilde açılıyor. Oyunu direkt olarak indirip kurabilmeniz mümkün durumda. Ek paketler aynı fiyatlandırma üzerinden satılmaya devam edilecek.

The Sims 4 ücretsiz indirme konusunda sadece bilgisayarlar değil tüm platformlar için aynı adımları atıyor. EA, aldığı karar ile birlikte kullanıcıların DLC almasını istiyor ve onlara ücretsiz olarak oyunu veriyor.

20 Dolarlık Oyun Ücretsiz Oluyor!

The Sims 4 Kendi sanal dünyanızda kendi evlerinizi inşa edebildiğiniz, karakterler oluşturarak onların yaşamını devam ettirmeye çalıştığınız oldukça eğlenceli bir oyun.

Hayal gücünüze bağlı olarak güzel evler ve dekorasyonlar yapabildiğiniz gibi gelişmiş yüz modelleme sistemi sayesinde oyun içinde kendinizi yapmanız bile mümkün.

Hayalini kurduğunuz yaşamın sanal halini oluşturmanıza izin veren oyun Steam üzerinde 200TL’den satışa sunulmuştu.

Konsollar ve diğer platformlar için bu oran 20$ bandında yer almaktaydı. Hem bilgisayar hem diğer platformlar için 18 Ekim tarihinde ücretsiz olacak olan oyun, kullanıcıların kalbini kazanmış durumda.

Ek Paketler Halen Ücretli ve Satın Alınabilir

The Sims 4’ü bilenler bilir. Ek paketler ile oyun genişlemesi alarak oyuna yeni bir hava kazandırmak neredeyse şartlar arasında. Oyuna her seferinde yeni ek paketler gelmekte öyle ki bazı ek paketleri almak için oldukça büyük bütçeler ayırmak gerekiyor.

The Sims 4’ün temel sürümü her ne kadar yeni başlayanlar için yeterli olsa da ilerleyen zamanlarda oyunun bazı konularda yetersiz olduğunu ve ek paketler satın almanın önemli olduğunu görmek mümkün durumda.

The Sims 4 Temel oyunu ücretsiz oluyor, ancak ek paket ücretleri ile oyunu tekrar satın almış kadar olmanız mümkün durumda.

Bazı ek paketler oyundan daha pahalı, 400TL civarında satılan ek paketler ile oyununuzu yeni bir oyuna dönüştürmeniz mümkün durumda. Oyunda, evcil hayvanlar elde etmek için bile bir ek paket almanız gerekmekte.

The Sims 4 Steam Yorumları Nasıl? The Sims 4 Oynanır Mı?

The Sims 4 Steam yorumlarına bir göz gezdirdiğimizde oyun oldukça olumlu oylama almış durumda. Ancak oyuncular pahalı olan DLC fiyatlarından şikayet etmekte.

Kedi beslemek için bile DLC almanız gerektiğini söyleyen oyuna karşın oldukça büyük isyanlar bulunuyor. Öyle ki, oyuna kendi aralarında DLC Simulator diyenler bile var.

DLC Fiyatlarına yeni bir oyun alabileceğini iddia eden oldukça haklı yorumlar da bulunuyor.

Oyunu satın almanın gereksiz olduğunu savunanlar da bulunuyor.

Durum her ne kadar bu şekilde gibi gözüküyor olsa da güzel yorumlar da oyunun altında birikmiş durumda. Zaman geçirmek isteyen, bir şeyler inşa edip hayalindeki yaşamı yaşamak isteyenler için gayet yeterli olan oyun. Chill bir şekilde takılmayı sevenler için en iyi seçenek.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri Neler?

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri oyunu indirmeden önce size en büyük rehber olacaktır. Oyun her ne kadar çok sistem istemese de sisteminizin yetip yetmediğini bilmek iyi olacaktır;

  • İşlemci: AMD Athlon, İntel Core 2 Duo ve üzeri.
  • Ram Bellek: 4GB ve Üzeri.
  • Ekran Kartı: 128MB ve Üzeri.
  • Depolama: Temel oyun için 20GB (ek paketler dahil değil).

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.