Bilgisayar GenelDiğer Yazılarımız

Adisyon Programı Nedir?

Restoranlar Neden Adisyon Programı Kullanılmalı?


Adisyon programı, restoran işletmelerinin etkin bir operasyon yönetimi yapmalarını sağlayan yazılım ve donanımdır. Restoranlar için hız faktörünün oldukça önemli olduğu düşünüldüğünde restoran adisyon yazılımları bu ihtiyacı karşılayabilecek yetkinliktedir. Siparişler daha hızlı alınır, otomatikleştirilen işlemler sayesinde olası hataların önüne geçilir. Masa görsel planını görüntüleyebilen garsonlar müşterilerin oturma sürelerini ve siparişlerini kolaylıkla görüntüleyebilirken, masa ve hesapların ayırma ve birleştirme işlemleri saniyeler içerisinde sistemden gerçekleştirilir.

Restoranlar Neden Adisyon Programı Kullanılmalı?

Günlük, aylık, haftalık gibi periyodik olarak gelişmiş raporlara erişebilen yöneticiler işletmedeki en çok tercih edilen ürünleri görebilirler, karlılıklarını kontrol edebilirler ve ürün, fiyat gibi güncellemeleri anlık olarak yapabilirler. Raporlar yöneticilerin işletme hakkında daha etkin kararlar almasına olumlu katkı sağlar. Adisyon programları fiyat ve fonksiyon olarak her restoran işletmesi için ulaşılabilirdir. Rekabetin yoğun olduğu konuk ağırlama sektöründe restoranlar, rakiplerinin önünde konumlanabilmek adına bu yazılımlara gereksinim duymaktadır. Bu yazılımların işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilebilmesi büyük avantaj sağlamaktadır.

Tek merkezden kontrol sağlanabiliyor oluşu başta zincir işletmeler olmak üzere tüm personelin ve yöneticilerin iş yükünü azaltır. Bekleme sürelerini azaltan, QR menü ile sipariş ve ödeme alımında teması minimuma indiren bu sistem, müşterilerin kaliteli bir hizmet almasını sağlar. Müşteri memnuniyeti ve sadakati elde edebilmek işletme gelirlerini artırır. Etkili bir stok ve maliyet yönetimi yapılması, lüzumsuz giderlerin önüne geçer.

Protel, sahip olduğu adisyon programı ile restoranlara etkili bir işletme yönetimi sunar. Esnek yapılı sistemleri ile işletme gereksinimlerine uygun olarak şekillenebilir. İşletmeler minimum hata, iş yükü ve bekleme süreleri ile yönetim sağlarken hız ve gelirlerin arttığı görülebilir.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.