Film&Dizi

Boruto 209 

Boruto Yayın Bilgileri 


Boruto 209, Naruto anime serisinin en son çıkan ve devam niteliği üstlenen besinci sezonunun ilk bolümüdür. Güncel olarak da devam eden bir yapım olan Baruto, oldukça fazla sayıda izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarmıştır. Dizide kullanılan çizimler ve grafikler de çeşitli uzman değerlendirmelerine göre başarılı bulunmuştur.

Boruto Yayın Bilgileri 

Boruto: Naruto Next Generations olarak bilinen bu anime dizi sezonu, Naruto anime serisinin 5. sezonu olarak yayınlanmaya başlamıştır. 2021 senesinin Ağustos ayında yayınlanmaya başlayan bu sezon, güncel olarak da devam etmektedir. Yakın zamanda sezon finali yapacağı düşünülen bu sezondan sonra ise altıncı sezon yayında olacaktır. Altıncı sezonun ise 2022 senesinin Ağustos ayının sonlarında başlayacağı söyleniyor.

Baruto beşinci sezonu Boruto 209 bölüm olarak başlamış ve yayınlanan 51 bölüm sonrası Baruto 260 olarak sona ermiştir. Kısacası, bu sezonun ilk bölümüne ulaşmak isteyenlerin Boruto 209 aramasını yapması gerekecektir.

Naruto / Boruto 209 Konusu 

Oldukça önemli bir kitleye sahip olan ve en ünlü anime dizileri denince akıllara gelen Naruto dizisinin bu beşinci sezonuna kadar konusunun ne olduğu da merak edilmektedir. Baruto: Naruto Next Generations olarak geçen bu sezon hakkında da pek çok araştırma söz konusu olmaktadır.

Naruto anime dizisi bir manga serisinden uyarlanmış anime dizisidir. Zaten, Japonya’da pek çok anime dizisinin manga serilerinden uyarlandığı bilinen bir durumdur. Naruto da bu uyarlama yapılan anime dizilerinden biri olarak yerini almıştır.

Naruto, ana konu olarak Naruto ve arkadaşlarını almaktadır. Naruto, ailesini çok küçük yaşlarda kaybetmiş ve bu yüzden yanlız yaşamaya başlamış bir çocuktur. Bunun yanında bir şeytanın ruhunu taşıdığı söylentisi olması da Naruto’nun iyice dışlanan biri olmasına neden olmuştur. Bu yaşadıklarının üstüne okul hayatında da başarısız olan Naruto, kendini ninjalık konusunda geliştirmeye adamıştır. En büyük ve güçlü ninja olmak Naruto’nun hayalidir. En güçlü ninja haline gelmesi saygınlık kazanmasına ve Hokage unvanı almasına neden olacaktır. Bunun için inatçılık ve azimle çalışan Naruto’nun yanında Sasuke, Sakura ve Hatake gibi arkadaşları yer almaktadır.

Boruto 209 Yorumlar 

Boruto 209, yayınlanmaya başladığından beri iyi bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmiştir. 51 bölüm boyunca oldukça sevilen ve anime severleri ekrana kitleyen bir sezona imza atılmıştır. Bu sezonun başlangıcı olan Boruto 209, ve bitişi olan Baruto 260 süresince izleyicilerin yorumlarının neler olduğu da merak edilen bir konudur.

Bu beşinci sezon hakkında en çok yapılan yorumlar diğer sezonlar kadar, hatta çok daha fazla heyecan yaşatmış olmasıdır. Bu da Boruto 209 ve sezonun geri kalanı için olumlu yorumlar yapıldığını göstermektedir. Kısacası genel kanı böyledir.

Yine de olumsuz yorumlar ve eleştiriler de yok değildir. Anime konusunda iyi bir bilgi birikimine sahip kişiler bazı noksanlıklar olduğunu ve bunun göze çarptığını söylemiştir. Buna rağmen, eleştirmenlerin de genel yorumu keyifli ve başarılı bir sezon olduğu yönündedir.

Boruto 209 Nereden İzlenir ? 

Boruto 209 izleyebileceğiniz pek çok site vardır. Çeşitli sitelerden bölümlere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tarayıcınıza Boruto 209 aramasını yapmaktır. Bunun dışında Baruto 209 dahil her bölümü izleme şansınız olacaktır. Boruto 209’dan 260’a kadar olan beşinci sezonu bu sitelerden izleyebilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.