Oyun Güncellemeleri

Call of Duty: Mobile ’a yeni harita geliyor

CoD Mobile yeni haritası hakkında bilgiler ortaya çıktı


Call of Duty Mobile için oluşturulan ilk yeni harita ve sonraki güncellemelerin detayları belli oldu. Bunun yanında, Call Of Duty Mobile için etkinlik tarihleride ortaya çıktı. CoD Mobile‘ın yeni haritası ne zaman oyuna eklenecek? CoD Mobile etkinlik takvimi  ile birlikte Cage Haritası hakkında detaylıca sizlere cevaplar sunmaya çalışsak ta CoD Mobile etkinlik takviminde bulunan net olmayan tarihler yüzünden siz Call of Duty Mobile Oyuncularına ve severlere sevindirici haberi veremedik.
Çıkışından beri oyuncuların beğenisini kazanan CoD Mobile yeni haritasında çıkarmaya hazırlanıyor sizler için etkinlik takvimini alta verdik. CoD Mobile yeni etkinlik takvimi içinde oyunun yeni haritası Cage  ne zaman gibi çıkacak soruları cevaplamaya çalıştık ancak bu harita için etkinlik takviminde net bir tarih olmaması akıllarda soru işaretlerine sebep oluyor. Harita yayınlanacak mı veya Cage haritası  nasıl olarak gibi belirsizlikler söz konusu iken Cage haritası dışındaki etkinlikleri bu harita öncesi olması haritanın net tarihi belli olmasa da harita yayınlanma etkinliği gibi algılanmasına sebep oldu.

CoD Mobile yeni haritası hakkında bilgiler ortaya çıktı

Activision, CoD:Mobile dizinindeki en sonki topluluk güncellemesinde, yeni etkinlik güncellemesi için planlarını detaylı bir şekilde anlattı.

Büyük güncellemelerden birisi, oyuna eklenmiş haritaların tersine, CoD:Mobile için özel oluşturulan Cage isimli yeni bir map yer almakta. Fakat Activision henüz haritanın çıkacağı tarihi belirtmedi.

Oyuna gelecek Cage haritası dışındaki etkinlik takvimi şu şekilde;

20 Ocak ile 9 Şubat 2020 : Ay Festivali Etkinlikleri
27 Ocak ile 2 Şubat 2020 : Sticks and Stones Modu
31 Ocak ile 6 Şubat 2020 : Prop Avı Modu
31 Ocak ile 13 Şubat 2020 : XS1 Goliath Scorestreak mücadelesi
2 Şubat ile 9 Şubat 2020 : BR Keskin Nişancı Mücadelesi Modu

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. CoD Mobile şuan kesinlikle piyasadaki en iyi mobil oyun. Sürekli içerik güncellemesi alıyor ve çok fazla oyun moduna sahip olduğu için herkese hitap edebiliyor. Herkes derken genç mobil oyunculara tabi. Yaşlı kesim hala Candy Crush oynuyor sanırım. 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.