Film&Dizi

Emily In Paris

Emily In Paris Konusu


Emily in Paris, Netflix platformu üzerinden izleyicileri ile buluşan bir komedi drama dizisidir. Yayınlandığı ilk dönemden bu yana oldukça sevilen ve oldukça iyi bir kitle tarafından takip edilen dizi, toplam olarak 2 sezondan oluşmaktadır. Dizi, Amerika Birleşik Devletleri yapımı dizilerden biridir.

 Emily In Paris Konusu

Saygın bir Amerikalı kadın olan Emily, kazandığı tecrübeler ve zekası ile birlikte pek çok firmanın gözüne girmeyi başaran bir çalışan olmuştur. Beklenmedik denebilecek bir iş fırsatı sonucunda en az kendisi kadar saygın olan bir Fransız firmasından iş teklifi alır. Fransız firması Emily ile birlikte, şirkete Amerikan bakış açısı kazandırmak istemektedir. Emily de bu fırsatı değerlendirir ve Fransa’ya taşınarak burada ise başlar. Bundan sonra hayati adeta 180 derece değişmiştir. Yepyeni arkadaşlıklar, kendi kariyeri, hayatın zorlukları ve kültür çatışması derken aşk da Emily’i bulur ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emily in Paris dizisinin kısaca değindiği konu budur ve akıcı bir şekilde konu işlenmektedir.

 Emily In Paris Yayın Bilgisi

Emily in Paris isimli bu sevilen dizi ilk olarak 2 Ekim 2020 tarihinde ilk bolümü ile yayınlanmıştır. Netflix platformunda her ülkeden kişilerin kolayca ulaşabileceği dizi, şu ana kadar toplam olarak 20 bölüm ile izleyicinin karşısına çıkmıştır. Bu 20 bölüm, 2 ayrı sezon halinde yayınlanmıştır. Yakın zamanda ise dizinin üçüncü sezonunun çıkması beklenmektedir.

Tek kamera açısı ile çekilen dizinin bir bölümünün yayın süresi 24 dakika ile 38 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca, dizinin her bölümü ayrı isimler ile anılmaktadır. Her bölümde işlenen konuya göre bir isim olduğu görülmektedir.

 Emily In Paris Oyuncuları

Emily in Paris dizisinin konusu kadar merak edilen bir diğer şey ise kuşkusuz ki Emily in Paris oyuncuları kimdir sorusunun cevabıdır. Bu derece ilgi çeken ve beğenilen bir dizi olan Emily in Paris’in oyuncu kadrosu ve karakterleri merak edilmektedir.

Dizinin ana karakteri olan ve ABD’den Fransa’ya gelen Emily Cooper karakterine hayat veren isim başarılı oyuncu Lily Collins’tir. Fransa’da Emily’nin patronlugunu üstlenen Sylvie karakterini ise tecrübeli oyuncu Philiphine Leroy Beaulieu canlandırmaktadır. Dizinin başrol isimlerini tamamlayan diğer iki başarılı oyuncu ise Lucas Bravo ve Ashley Park olmuştur. Bu iki oyuncu da emily in paris oyuncular dendiği zaman ilk akla gelen isimlerdir.

Emily in Paris oyuncuları elbette bu isimlerle sınırlı değildir. Daha pek çok sayıda oyuncu Emily in Paris oyuncular arasında yer almıştır. Bu isimlerden bazıları Camille Razat, Samuel Arnold, Lucien Laviscount, Bruno Gouery ve Willaim Abedie olarak dikkat çekmektedir. Kısacası Emily in Paris dizisinin oyuncu kadrosunda bu isimler yer almıştır.

 Emily In Paris Üçüncü Sezon

Emily in Paris, yayınlanan iki sezonu ile ilgilerin odağı olmayı başarmış bir yapımdır. Bu sebeple pek çok kişi dizinin üçüncü sezonunun gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Bu konuda araştırma yapan kişilerin de cevabını en çok aradığı soru emily in paris 3. sezon ne zaman sorusu olmuştur. Bu konuda hemen hemen herkes net bir bilgiye ulaşmak istemektedir.

Şu an güncel bilgilere bakacak olursak üçüncü sezonun tarihi için net bir bilgi söz konusu değildir. Yine de beklentilere göre dizisinin üçüncü sezonunun Aralık 2022 ya da Ocak 2023 vakitlerinde yayınlanacağı söylenmektedir. Yine de emily in paris 3. sezon ne zaman sorusuna şu an net bir cevap verememekteyiz.

Emily in Paris dizisinin üçüncü sezonun tarihi bile net değilken dördüncü sezon için de onay alındığı bilgisi geldi. Buna göre üçüncü sezon yayınlandıktan kısa bir süre sonra dördüncü sezonun da yayınlanması beklenmektedir. Bu da Emily in Paris dizisi hayranlarını son derece sevindirecek bir haber oldu. Kısacası Emily in Paris’in üçüncü sezonu hakkında mevcut bilgiler bunlardır.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.