AndroidMobil Alemi

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2021

Yazımızda fotoğraflarını paylaşmayı seven kullanıcılar için Android fotoğraf düzenleme uygulamaları önermek istiyoruz. Bildiğiniz üzere son yıllarda sosyal medya platformlarında ki kullanıcı sayısı oldukça fazla.

Özellikle Instagram, Twitter gibi platformları fazlasıyla kullanan kullanıcılar, bunun yanı sıra Snapchat gibi platformları da tercih edebiliyorlar. Kısacası kullanıcılar, birden fazla platformda birçok paylaşım yapabiliyorlar.

Bu kullanıcıların fotoğraf paylaşımı yaparken bazı düzenlemeler yapmaları gerekebiliyor. İşte bunun gibi durumlarda kullanıcılar bazı ücretsiz efekt programları vs. arayabiliyorlar. Bizde bu yüzden yazımızda Android kullanıcıları için kullanılabilecek fotoğraf düzenleyici uygulamalardan bahsedeceğiz.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2021

Yazımızın bu kısmında 2021 yılında kullanabileceğiniz bazı Android fotoğraf düzenleme programları liste halinde sunmaya çalışacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan en iyi fotoğraf düzenleme programı Android seçeneklerine birlikte göz atalım.

Polish

Listemize ilk olarak Polish ile başlamak istiyoruz. Polish uygulaması, kullanıcıların fotoğraflar üzerinde birçok değişiklik yapmasına olanak tanıyor. Normalde ücretsiz olan programın bazı özelliklerini açmanız için Pro üyelik satın almanız gerekiyor.

Örneğin, programda bulunan efektlerin ve filtrelerin bazıları sadece Pro sürüm kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Ancak ücretsiz sürümde de oldukça fazla seçenek bulunduğunu belirtmemizde fayda var. Son olarak Android fotoğraf düzenleme uygulamaları 2020 ve 2021 listemizde bulunan programın işlevlerinden biraz bahsetmek istiyoruz.

Uygulama fotoğraf kırpmanıza, fotoğrafa efekt veya yazı ekleyebilmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra programda kontrast gibi ayarlar yapabiliyor, fotoğrafa çıkartma ekleyebiliyor ve çeşitli filtreler uygulayabiliyorsunuz. İçerisinde daha birçok özellik bulunan Polish uygulamasının öne çıkan birkaç özelliği bu şekilde oluşuyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

InCollage

Listemizde bulunan diğer bir program olan InCollage, birçok özelliğe sahip. Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu program sayesinde birçok düzenleme yapılabiliyor. Detaylara geçmeden önce programın normal şartlarda ücretsiz olduğunu ancak bazı özellikler için Pro sürümün satın alınması gerektiğini belirtelim.

Şimdide Android fotoğraf düzenleme uygulamaları güncel listemizde ki programın kullanıcılara sunduğu bazı özelliklere birlikte göz atalım. Program içerisinde diğer programlarda olduğu gibi kırpma ve filtre özelliği mevcut. Filtrelerin birçoğu ücretsiz şekilde kullanılabiliyor.

Bunun yanı sıra programda fotoğrafa metin, çıkartma, çerçeve ekleyebiliyor ve serbest çizimde yapabiliyorsunuz. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen program bunun gibi özelliklerle dikkat çekiyor. Son olarak programın içerisinde başka özelliklerin bulunduğunu da belirtelim.

Buraya tıklayarak uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Snapseed

Listemizde yer alan Snapseed uygulaması da diğer uygulamalara benzer özellikler bulunduruyor. Ücretsiz Android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında gösterilebilecek programın kullanıcıları basit bir arayüzle karşıladığını söyleyebiliriz. Basit şekilde karşımıza çıkan arayüzün içerisinde kullanıcılara birçok özellik sunuluyor. Bunun yanı sıra Snapseed programının en önemli avantajlarından bir tanesi ücretsiz olması.

Yani programın tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanılabiliyor. Programın özelliklerine gelecek olursak, ilk olarak içerisinde efekt, kırpma gibi temel özelliklerin olduğunu belirtelim. Ancak bunun yanı sıra program içerisinde perspektif ayarlama, portre seçenekleri, lens bulanıklığı gibi farklı özelliklerde bulunuyor.

Örneğin, lens bulanıklığı sayesinde fotoğrafta seçtiğiniz kısmın etrafını bulanıklaştırabiliyorsunuz. Kısacası içerisinde bunun gibi dikkat çekici özellikler bulunduran program, ücretsiz olmasıyla ve birçok seçenek sunmasıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Lumii

En iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizde son olarak Lumii isimli uygulamaya yer vermek istiyoruz. Lumii, diğer birçok uygulama gibi Pro sürümü bulunan bir uygulama. Yani bazı özelliklere erişmek için Pro sürümünün satın alınması gerekiyor.  Ancak tabi ki programda ücretsiz olarak erişebileceğiniz seçeneklerde bulunuyor.

Lumii sayesinde fotoğraflarınıza filtre uygulayabilmenizin yanı sıra birçok nokta da düzenlemelerde yapabiliyorsunuz. Kısacası diğer uygulamalarda bulunan özelliklerin birçoğu Lumii uygulamasında da kendine yer buluyor. Kullanımı çok karışık olmayan uygulama sunduğu özelliklerle birlikte listemize girmeye başarıyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

2021 yılında kullanılabilecek Android fotoğraf düzenleme uygulamaları bu şekilde oluşuyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.