Mobil Alemi

En İyi Mobil Oyunları 2019

Aksiyon ve Macera mobil Oyunları


Android işletim sisteminin gelişmesi ile 3D oyunların grafik kalitesi de oldukça yükseldi. Bu ayın en çok ilgi gören mobil oyunları, her alanda ve her zevke hitap edecek şekilde oluşturuluyor. İşte bu ayın en popüler mobil oyunları…

Aksiyon ve Macera mobil Oyunları

OceanHorn Oyunu: Aksiyon ve macera severler için tasarlanan keyif verici ve görsel efektleri oldukça iyi olan Ocean Horn oyunu güzel bir film müziği ile başlıyor. Müthiş görselleri olan bu oyunu sıkılmadan oynayacaksınız.

Broken Age: yine akıllıca kurgulanmış aksiyon ve macera oyunlarından biridir. Telefonu çok kasmayacak bir sürü macera ve bulmaca sizi bekliyor.

Dragon Ball Serisi: Yine macera oyunu ve iyi dövüşmeniz gerekiyor. Oyun boyunca sıkılmadan puanlar ve bonuslar toplayacaksınız. Farklı seviyelerde yükseldikçe yeni dövüş yetenekleri kazanacaksınız.

En güzel mobil Yarış Oyunları

Gerçek Yarış 3: Bu oyunda araçlar yeniden dizayn edildi, çeşitli özelleştirme özellikleri bulunan bu oyunda hızlı araba sürmekten keyif alacaksınız. Piyasadaki en iyi mobil yarış oyunu diyebiliriz bu oyun için. Deneyin ve görün.

Horizon Chase : Yine yarış severler için tasarlanmış bir mobil yarış oyunu daha… Oyunda çok fazla renk var. Kademe kademe yarışı kazandıkça bir üst level daha renkli ve hızlı olacak. Ancak oyun seyri içinde, kendinizi yarışa o kadar kaptıracaksınız ki, ekranın aşırı renkli ve canlı olması dikkatinizi pek çekmeyecek.

Gerilim mobil Oyunları

Erangel Adası: Tek başınıza elinizde bir harita sanki GTA oyununu anımsatan bir oyunda, hep düşmanlarınızı yorulmadan öldürmeniz gerekiyor.  Üstelik birbirinden farklı karakterler ve bazılarını öldürmek kolay olmayacak. Fakat yolunuz uzun ve dolambaçlı, düşmanlarınız ise çok profesyonel…

İnto The Dead 2: Zombi öldürmeyi seviyorsanız, bu oyun tam size göre… ailenizi kurtarmak için Zombi öldürmekten başka bir çareniz yok. Elinizdeki haritayı alarak, uçsuz bucaksız ve gizemli bir alanda zombi avına çıkmaya hazır olun.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.