BiyografiDiğer Yazılarımız

Ertuğrul Emekçi Kimdir? Neden Öldü? Serdar Çetin Kim?

Ertuğrul Emekçi kimdir merak ediliyor. Kendisinin intihar ettiği biliniyor. Peki neden öldü? Serdar yeter kurbanın olayım gibi cümlelerin yer aldığı videosu ile gündem olan bu kişinin intihar ettiği söyleniyor. İşte detaylar…

Ertuğrul Emekçi Kimdir?

Geçtiğimiz senelerde iki eşcinsel bireyin skandal videosu internette yayılmıştı. Ardından Ertuğrul Emekçi kimdir sorusunun yanıtı aranmaya başlamıştı. Kendisinin kısa süre önce yüksek dozda parasetamol alarak intihar ettiği söyleniyor. Peki Ertuğrul Emekçi’nin mesleği neydi, yaşı, boyu ve kilosu nedir? Ayrıntıları ele aldık.

2019 senesinde iki erkek kişinin cinsel ilişki videosunun yayılması ve bunun sonucunda toplumun bu video içerik üzerinden bazı editler yapması ile Emekçi gündem oldu. Ayrıca bu olay sonucunda Emekçi intihar etti. Videoda Serdar yabancı değilim ya gibi sözler dikkat çekmişti. Ayrıca öyle vurma Serdar gibi sözler de internet dünyasında çok konuşulmuştu.

O dönemlerde Emekçi ve Serdar’ın cinsel ilişki videosu internette hızla yayılmış ve sosyal ağlarda da paylaşılmıştı. Video hızla yayılarak viral hale gelmişti. Emekçi de bu videoda yer alan şahıslardan biridir. Kendisinin intihar ettiği bilinmektedir.

İnternette yayılan video sonucunda emniyet harekete geçmiş ve 1 Mart 2022’de Ertuğrul Emekçi ve Sinan Çetin cezaevine gönderilmiştir. Kendilerinden uzun süre haber alınamamıştır. Olayın ayrıntıları gizemini koruduğu için pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Kaset davası olarak geçen bu davadan sonra Sinan Çetin isimli şahıs serbest bırakılmıştır. Emekçi ise bir zaman sonra yüksek dozda parasetamol sonucunda yaşama veda etmiştir.

Serdar Çetin Kimdir? Serdar Yabancı Değilim Kimdir?

Bahsi geçen videoda Serdar yabancı değilim sözleri dikkat çekmişti. Burada söz edilen Serdar Çetin de internet kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Serdar Çetin, videoda Ertuğrul Emekçi’nin partneri olarak görülmektedir. Aslen Adana’nın Kozan ilçesindendir. 1975 senesinde doğmuştur. Boyu 1.80 olan Çetin, 95 kg ağırlığındadır.

25 Temmuz 2022 tarihinde kaset davası adı altında her ikisi de tutuklanmıştır. Serdar Çetin kaset davası kapsamında yargı karşısına çıkmıştır. Beklenmedik bir biçimde hakkında beraat kararı verilmiştir. Serdar yabancı değilim söylemi nedeni ile önceki davadan 7 sene 11 ay hapis cezası alan Serdar, iyi hal indiriminden yararlanmıştır ve denetimli serbestlik hükmü ile serbest kalmıştır.

Fakat Çetin’in beraat edilmesi, toplumda büyük bir şaşkınlığa neden olmuştur. Ertuğrul Emekçi’nin cezaevine girmesi ile alakalı belirsizlikler bir süre devam etmiştir. Bu süreçte Çetin’in serbest kalması da olayın gündemde kalmasına yol açmıştı.

Bir süre Emekçi’nin nerede olduğu ve ne yaptığı bilinmiyordu. Ancak ilerleyen zamanda kendisinin intihar ettiği söylenmektedir. 2022’de intihar ederek yaşamına son vermiştir. Serdar Çetin’in ise durumuyla ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Olay günümüzde de en fazla aranan konular arasında yer alıyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.