Film&Dizi

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı, Dominic Toretto’nun Kardeşi John Cena

2020'nin en büyük filmi mi?

Güncelleme: Resmen F9 olarak adlandırılan Hızlı ve Öfkeli 9’un tam fragmanı burada ve bir uçurumun üzerinde sallanan bir araba, bazı roketlere bağlanmış bir araba ve çok sayıda geri dönen dizi karakteri arasında bir sürü “aile” konuşması içeriyor. Hızlı 9’u 22 Mayıs 2020’de sinamalarda görebilirsiniz.

 

Orijinal hikaye: Fast 9’un tam fragmanı bu Cuma yayınlanacak, ancak bu arada Vin Diesel ve Michelle Rodriguez’in yer aldığı bir dakikalık bir teaser tur yapıyor. Şimdi Brian (elbette) adında bir oğlunun ebeveynleri, Dominic Toretto ve Letty Ortiz yarı emekliler gibi görünüyor.

Hızlı ve Öfkeli serilerindeki sondan bir önceki ana hat girişi olan bu film için daha büyük bir tehdit ortaya çıkıyor (bu, ölümsüz film serisinin bu çağında inanılmaz derecede olası görünmüyor).

Yine de, muhtemelen filmin diğer iki saatinin yukarıdaki çekimde gördüğünüzden daha fazla araba kovalaması içermesini bekleyebilirsiniz. Her şey biraz emekli-Tony-Stark-in-Avengers: Endgame, değil mi? Umarım tuhaf bir aile hayatı Dom için Tony için olduğundan daha iyi sona erer.

2020’nin en büyük filmi mi?

Bu, büyük gişe rekorları kıranlar için biraz daha sessiz bir yıl, Avengers: Endgame ölçeğinde Star Wars filmi veya Marvel filmi yok, bu nedenle muhtemelen Fast 9’un gişede yılın en büyüğü olmasını bekleyebilirsiniz. 2017’nin Hızlı ve Öfkeli 7’si 1,2 milyar doları aştı.

Dokuzuncu filmi bekleyemez ve hayatınızda daha Hızlı ve Öfkeli’ye ihtiyacınız varsa Netflix, animasyonlu çocuk TV dizisi Hızlı ve Öfkeli: Spy Racers’ı Aralık ayında yayınladı. Geçen yıl Hobbs ve Shaw ile birlikte, Hızlı ve Öfkeli genişletilmiş haline geliyor gibi görünüyor.

 

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.