Diğer YazılarımızWebmaster

Hostinget’te Reseller Hosting ile Profesyonel Olun

Bayi Hosting Avantajları Nelerdir?

Web üzerinden birden fazla siteye sahip olan kişiler işlerini daha güvenli ve hızlı yapabilmek için, hosting paketlerinde farklı özelliklere ihtiyaç duyar. Bayi tipi hosting olarak da bilinen reseller hosting, paylaşımlı, sunucu hizmeti ve kiralık sunucu hizmeti sağlayan bir hosting türüdür. Bu özelliğiyle de yapmış olduğunuz iş içerisinde birden fazla web sitesine sahip olur, aynı zamanda hosting satışı da yapabilir. Kullanılacağı amaçları doğrultusunda çok farklı meslek grupları tarafından tercih edilebilmektedirler. Hostinget bayi hosting paketleri içerisinde her ihtiyaca göre belirlenen hizmetler bir arada toplanarak işlemlerinizi daha kısa sürede ve profesyonel bir şekilde yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Hostinget’in reseller hosting paketleriyle birlikte işlerinize profesyonelliği katacaksınız.

Bayi Hosting Avantajları Nelerdir?

Normal bir hosting hizmetinde genelde bir adet web sitesi barındırabilirken bu rakam bayi hosting ile çok daha fazla siteye sahip olma imkanı vardır. Ayrıca normal hostinglerde addon özelliğiyle birlikte fazla domain ekleme özelliği olsa da CPU yetersizliğinden dolayı çok verim alınamaz. Hem böyle bir durumlar siteler arasında bağlantı kalır, yani herhangi bir sitedeki güvenlik açığı diğerlerini de etkiler. Reseller hosting ile böyle bir durum söz konusu olmaz. Siteler birbirleriyle bağlantılı değillerdir. Bayi hosting özellikleriyle birlikte kullanıcılara çok daha uygun fiyatlar sunar. Sahip olduğu donanım ve lisans maliyetleri durumu göz önüne alınırsa reseller hosting fiyatları avantajlı seçenekleri içerdiği söylenebilir. Dilediğiniz zaman paket seçeneklerini de yükseltebilmektesiniz. Kullanımı ve panel özellikleriyle de oldukça basittir.

En Donanımlı Reseller Hosting Paketleri

Bayi hostingin fazla site barındırma ve bununla birlikte hız, güvenlik, sunucu paylaşımı gibi özellikleri farklı ihtiyaçlara göre belirlenebilir. Hostinget’te bu farklı ihtiyaçlara yönelik olarak bronze, silver, gold, platinium gibi reseller hosting paketlerine sahiptir. Her bir paket içerisinde değişen web site sayısı, disk alanı, e-posta ile birlikte birçok özellik vardır. Limitsiz trafik, kullanıma hazır panel sistemleri avantajları, saldırılara karşı maksimum koruma özelliği, İoncube desteği gibi özellikler de ekstra olarak hostinget tarafından sağlanan hizmetlerdir. Dilediğiniz her gün ve saat teknik destek de verilmektedir. Ayrıca standart bir hosting paketiniz varsa bunu reseller hostinge çok daha rahat taşıyabilirsiniz.

İşlerinizi Hostinget ile Zirveye Taşıyın

Dijital dünyada da yaptıklarınızla bir adım öne çıkabilmek için tercih edeceğiniz her hizmete dikkat etmelisiniz. Web sitesi oluşturmak ve bu siteyi yönetecek panel işlemleri, teknik altyapısı gibi birçok aşamada en doğru tercihleri yapmak, işlerinizi başarıya dönüştürecektir. Hostinget ile alacağınız domain, hosting, sunucu, e-posta, barındırma hizmetleri içerisinde ihtiyacınız olan her işlemi bulabilirsiniz. Bireysel veya kurumsal fark etmeksizin her amaç doğrultusunda hizmetler en profesyonel şekilde sağlanmaktadır. İşlerinizi Hostinget ile zirveye taşımak için web sayfası üzerinden paketler hakkında bilgi alabilir, zaman kaybetmeden işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.