Oyun Dünyası

Hoşunuza Gidecek En İyi 5 Simülasyon Oyunu!

En iyi simülasyon oyunları PC

Bu yazımızda hoşunuza gidecek En İyi 5 Simülasyon Oyunu ‘nu sizler için derledik. Bu makalemizde belirtmemiz gereken tek husus bu oyunları oynarken kendinizi kaptırmamanız ve zamana hakim olmanız olacak. En iyi simülasyon oyunları listemizde yer alan oyunlara geçmeden önce bu oyunların efsane veya en çok bilinenleri, en çok indirme alanları listemizde yer aldığını söylemeden geçemeyeceğiz. En iyi simülasyon oyunu olarak bizim belirlediğimiz oyunlarda sistem gereksinimleri olarak en yüksek sistemlerde 4k olarak oynayabileceğiniz, en basit donanım ile oynayabileceğiniz oyunlarda yer almaktadır. Oyunların keyfini yaşamak için 4k görünümde ve en yüksek performansta bu oyunları oynayabilirsiniz. En iyi simülasyon oyunları serimizin tüm oyunlarını tek tek inceleme yapmadan şöyle bir kısaca en iyi simülasyon oyunlarından bahsedelim

Yarış, şirket yönetme, çiftlik yönetimi, ev yenileme oyunları listemizde yer almakta. Bu oyunların içinden en çok tutulan ve indirilenleri, en çok beğendiklerimizi sizler için listeledik.

 

En iyi simülasyon oyunları PC

Yazımızda en iyi simülasyon oyunlarını bizim tarafımızdan, forum, topluluklar tarafından seçilerek listelendiğini ve en iyi simülasyon oyunu listesine böyle yer aldığını açıklamamız gerekebilir. Bu oyunları bire bir deneyimlerken oyunlarda geçirilen zamanları hatırlamayacak, zamanın pandemi koşullarında nasıl geçtiğini, kısmi kapanma günlerinde oyunların herhangi bir sorunda yanımızda bize mutluluk verdiğini hatırlayacaksınız. Bu oyunları oynarken yarış simülasyon oyunlarında ekipmanlara sahipseniz gerçek bir yarış simülasyonu ile gerçek deneyimlere yakın deneyimler yasabilirsiniz, eğer ki çiftlik yönetecek, ev onaracak, araba onaracaksanız bu deneyimlerde de ekran ve görüntü kalitesi sizi daha çok oyuna bağlayacaktır. Çiftlik simülasyon oyunları için önerimizde listede yer almaktadır. Eğer ki inşaat ve onarım işleriniz seviyorsanız ev onarma simülasyon oyununda ise hem canınızı sıkacak hem de sıkıntınızı alacaktır.

 

Barn Finders

Barn Finders
Barn Finders

90’lı yılların başlarında, Ameryka’nın derinliklerinde (büyük ölçüde gerçek Amerika’ya benziyor, ancak tam olarak değil) Barn Finders Ltd. adında küçük bir şirket var. Tek çalışanı ve CEO’su Billy Amca’dır. Özgeçmişinde uyumak, ucuz içki içmek, kötü kararlar vermek ve oldukça çılgın olmak yer alıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, Barn Finders en iyi durumda değildi. Rehin dükkanındaki raflar boştu ve tek müşterileri ise örümceklerdi.

Eviniz ve işinizin kalbi. Burada eşyalar satacak, uyuyacak, yükseltecek ve mağazanızı özelleştirecek ve boş zamanlarınızda biraz basketbol oynayacaksınız!

Ranch Simulator

Ranch Simulator

İnşaatçı, Çiftçi, Avcı yada Tüccar. Çiftçilik kesinlikle sizin tek bir işiniz değil. Ailenizin yıkık çiftliğini vadideki en müreffeh çiftliğe dönüştürecek becerilere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse bu büyüleyici tek ve çok oyunculu açık dünya simülatöründe vahşi doğaya gitme zamanı.

Bir zamanlar büyükbabanızın gururu ve neşesiydi, ama aile çiftliğiniz zor zamanlar geçirdi ve işleri tersine çevirmek size kalmış. Uzak bir ormanlık vadide oturan harap çiftlik evi, siz onu bölgedeki en müreffeh çiftliğe dönüştürmeye çalışırken tüm yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

House Flipper

"<yoastmark

House Flipper, tek kişilik bir yenileme ekibi olmak için eşsiz bir fırsat. Harap olmuş evleri satın alın, onarın ve yeniden şekillendirin. Onlara ikinci bir hayat verin ve kârla satın!

iRacing

"<yoastmark

iRacing, önde gelen çevrimiçi yarış simülasyonudur. Başlangıçtan itibaren merkezi bir yarış ve yarışma hizmeti olarak geliştirilen iRacing, dünyanın her yerindeki sanal pistlerde yarışları organize eder, barındırır ve yönetir. Hızlı tempolu espor dünyasında, iRacing, çevrimiçi yarış için tek durak noktasıdır.

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018
Car Mechanic Simulator 2018

Gerçekten bir araba kullanmak istemediyseniz, bunun yerine kaputun altına girip onu düzeltmek isteseydiniz? İşte Car Mechanic Simulator 2018’in devreye girdiği yer burasıdır.

Mütevazı başlangıçlardan başlayarak atölyenizi bir otomotiv bakım devine dönüştüreceksiniz. Car Mechanic Simulator’un ana cazibesi, bir arabanın iç işleyişini inanılmaz şekilde gösteren ayrıntı seviyeleridir. Motorları indirin ve yeniden inşa edin, tekerlekleri değiştirin, frenleri ve şanzımanları değiştirin, arabaların paslı kaportayı onarın ve iş yerinize yeni müşteriler edinin.

Yorumlarda bu yazımız hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. İçerik hoşunuza gittiyse ilginizi çekebilecek Oyun Dünyası Kategorimizde ki içeriklerimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.