Diğer Yazılarımız

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır, Dikkat Edilecek Konular

Instagram Takipçi Satın al


Instagram takipçi satın al ya da sosyal medya hizmetlerini almak isteyenler için belli başlı bilinmesi gereken kurallar var. Herhangi bir siteden güvenilir bir takipçi kitlesi paketi satın almadan önce bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Öncelik, internette alışveriş güvenliğini sağlamak olmalıdır. Ama öncesinde neden Instagram takipçi neden satın alınır konusuna da değinelim. Geniş bir kitleye ulaşabilmek, bu kitleye bazı komisyon ücretleri karşılığında reklam sunmak ve arka plandaki şirketlerin reklamlarını yaparak para kazanmanın en iyi yollarından biri Instagram olmaya başlayalı 4 yıl oldu. Sadece Türkiye’de 40 milyon insan bu platformu kullanıyor. Size kalan ise bu pastadan en büyük payı alabilmek daha fazla kişiye ulaşabilmek, daha çok kimseye reklam köprüsü olmak ve böylece daha çok para kazanmaktır. Her şeyin temel hedefi, alt planda yatan temel öğe dönüp dolaşıp para kazanmaya dayanır.

Tüm sosyal ağların en temel hedefi de budur. Üstelik bu 40 milyon insanın yaş aralığı 18-35 arasındadır. Bu, tam da ürün satılacak bir kitledir. Şimdi onların beğenilerini ön plana alarak, onlara bir şeyler sunabilmek, takipçi kasabilmek ve onlara alttan alttan reklamları yedirebilmek size para kazandırır. Bunun için fenomen olmak gerekiyor. Teknoloji çağındayız ve kitleleri reklamlarla etkilemenin ve yönlendirmenin yolu artık TV Radyo gazete gibi araçlar değil, sosyal ağlardır.

Instagram Takipçi Satın al

Bu sosyal ağlar içinde Instagram, Facebook ürünü olarak öne çıkıyor.  İşte büyük şirketler, hizmet ve ürünlerini tanıtıp satmak için bu platformu kullanıyorlar. Bunu da çok takipçi kasan fenomenlere bir takım komisyonlar vererek, daha az para ödeyip daha çok insana ulaşabiliyorlar, satışlarını katlayabiliyorlar. Ama takipçiniz az ise bu reklamlara aracı da olamazsınız ve para da kazanamazsınız.  Instagram takipçi hilesi yöntemi ile takipçi kasmak mümkün olabilir, bu hilelere başvurmadan önce de bu hizmeti güvenilir kaynaklardan almanız gerekir. Bu amaçlar hile yapmayan ama takipçi kasabilen siteler öncelikli tercih olabilir. Ücret talep etmeden Instagram takipçi hilesi ile takipçi kasabileceğini iddia eden siteler, size yarardan çok zarar verir.

Bunların en önemli zararı şifrelerinizi, hesabınızı ele geçirmek olabilir. Güvenlik sorunları ile mücadele etmek istemiyorsanız bu hizmeti güvenilir platformlarından alabilirsiniz.  Eğer bir site size belli bir takipçi kasma vaadi veriyorsa ve kendi araçları üzerinden Instagram hesabınıza erişim şartı öne sürüyorsa bu sitelere güvenmemeniz daha doğru olur. Çünkü güvenlik en önemli öncelik olmalıdır. Kesinlikle hesap- şifre bilgilerinizi ikinci siteler ya da kuruluşlarla paylaşmamanız gerekir. Dikkat edeceğiniz bir diğer nokta da Instagram daha çok takipçi kasma hizmeti veren muhataplarınızın fatura kesebilmesidir. Faturasız iş yapmamanız, güvenliğiniz için önemlidir. Instagram organik takipçi kasma işlemi ile sayfanızı daha fazla insana ulaştırabilirsiniz. Zaten belli bir eşiğe ulaştığınızda

reklam vermek için firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Instagram’da Takipçi kazanmak

Instagram’da takipçi  kazanmak  sayfa sahibi için en önemli  konudur, bu platform üzerinden, açtığınız başka blog, web site , Youtube kanalı, Facebook hesaplarınızı da geliştirebiliyorsunuz. Bu da kazançlarınızı katlamanız için gerekiyor. Takipçilerinizin çokluğu sizin ticari referansınız demektir. Organik olarak belli bir kitleyi kazanmak, bu günün şartları ile imkansızdır. Ya çok ünlü biri olmanız gerekiyor ya da çok aranan biri olmanız gerekiyor.  Aktif takipçileriniz belli bir eşiğe geldiğinde, bu kitleyi memnun etmeye devam etmelisiniz.

Siz klasik olarak bir TV kanalı statüsünde olacaksınız, şirketlerden reklamlar alacak ve bunlar üzerinden para kazanacaksınız, çünkü nihai amacınız budur. Sizin dikkat edeceğiniz nokta, sayfanızın kendi kendine yıllar içinde gelişmesini beklemek yerine, Instagramda takipçi kasmanın güvenilir yollarını bulmaktır. Bu da bazı kriterlere dikkat edilerek yapılır. Çalışacağınız firmanın canlı destek hizmeti, şifrenizi isteyip istemiyor olması, garanti vermesi ve fatura kesmesi yani gerçek bir şirket olmasına dikkat etmelisiniz.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.