Kişisel Gelişim

Psikolojik Destek İle Sorunlarınızı Geride Bırakma Şansı

Farkındalığı Kazandıran Psikolog Desteğiyle Tanışın


İzmir psikolog desteği veya merkezi arayışındaysanız, bireysel, aile ve çift terapilerimiz ve uzman psikolog desteğimizle sizlere karşılık veriyoruz. Yaşam standartlarınızı olumsuz şekilde etkileyen düşünce, davranış ve duygu travmalarını seanslarımız kapsamında çözüme ulaştırabilmek, daha sağlıklı psikolojiye sahip olabilmenizi sağlamak için müdahale gerçekleştiriyoruz.

Farkındalığı Kazandıran Psikolog Desteğiyle Tanışın

Psikolojik desteğimizi hem yüzyüze hem de online terapi seanslarımız ile sizlere sunuyoruz. Sizin ihtiyacınıza ve her seansta aldığımız yola bağlı şekilde, bir sonraki seans prosedürünü planlayarak hareket ediyoruz. Seanslarımızın her birinde bir önceki görüşmemiz kapsamında yön alacak yeni adımları atıyoruz. Hedefiniz sizi düşük, depresif veya kaygılı duruma getiren problemlerin kaynaklarını açığa çıkarabilmek ve bu doğrultuda farkındalığı yükseltmektir. Yükselen farkındalığınız size yönelttiğimiz doğru sorular ile çözüm yolunu sizin de görebilmenizi sağlar.

Psikolojik desteğimizde, sizler ile aramızda güven unsurunun oluşması gerekir. Güvenin sağladığımız takdirde, danışan desteği ve bilgi akışında en sağlıklı koşullar yakalanır. Taraflar olarak çözüm yoluna giden yolda birlikte ilerleyerek, yaşam standartlarınızı olumsuz etkileyen depresyon ve kaygıları geride bırakabilmenizi sağlıyoruz.

Doğru Psikolojik Destek İle Kendi Ruh Sağlığınıza Yatırım Yapma Şansı

Bir psikolog desteği almak veya almamak her zaman kişinin özgür tercihine bağlı olmalıdır. Ancak duygusal sıkıntılar, yaşam zorluları, iş hayatında, akademik haytan gelişen sıkıntılar, sizleri desteğe ihtiyaç duyar bir noktaya ulaştırabilir. Bu noktada yanınızda yer alarak, mutlu ve kendiniz ile barışık bir konumda kalabilmenize yardımcı oluyoruz. Hayatınızı depresyon ve kaygılardan, duygu bozukluklarından sıyırıp, daha mutlu bir noktaya çekebilmek için kendinizi en büyük yatırımı seanslarımıza katılıp, kendinizi kıymetli göremeye alışarak gerçekleştirebilirsiniz.

Belirli zamanlarda rahatsızlık duyduğunuz oldukça yoğun duyguları kontrol altına alabilmek için seanslarımız kapsamında asıl teknikleri öğrenmek, sizin için doğru bir rotayı oluşturabilmemizi sağlar. Seanslarımızda vakit geçirdikçe siz de kendinizin hem duygular hem de davranışlar açısından olumlu yanlarınızı göremeye başlayabilirsiniz.

Farklı Terapi Tekniklerinde Psikolojik Danışmalık Destek Farkı

Psikolog desteğimiz ile farklı terapi tiplerine yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizleri bireysel psikoterapi, grup terapisi, aile ve evlilik terapisi ile buluşturuyoruz. Bireysel terapilerimizde, sadece sizinle görüşerek, duygu ve davranış süreçlerinizi ele alıyoruz. Uzun soluklu veya sizin için gerekli olan ideal süre kapsamında şekillenen seanslarımızda travmalarınıza yönelerek, gerekli kontrolü sağlayabilecek yapıya gelebilmenizi hedefliyoruz.

İzmir psikolog tavsiyesi almaya çalışırken aile ve gurup terapisi olan bir adrese ulaşmak istiyorsanız, sizlere yanıt veriyoruz. Aile terapilerimizde, her aile bireyinin kendi rolünü açığa çıkaran bir teknik ile anlaşmazlıkların üstesinden gelmeye yönelik adımlar atıyoruz. Gurup terapilerimizde sizler ile benzer zorlukları yaşamış olan ve gönüllü olarak seanslarımıza katılım sağlayan diğer kişiler ile birlikte, oldukça faydalı bir deneyimi başlatıyoruz. Sizlerin birbiriniz dinleyebildiğiniz, daha rahat olabildiğiniz, sosyalleşmeyi sağlayan ve doğru sorular üzerine yoğunlaşan bu çemberde, duygusal iyileşmeyi sağlıyoruz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.