Film&Dizi

Kingsman 3 oyuncu, çıkış tarihi ve bilmeniz gereken her şey

Kingsman 3 çıkış tarihi: Ne zamana kadar bekleyebiliriz?

2014’te Kingsman: Gizli Servis, James Bond‘un gürültülü yeğeni gibi sinemalara düştü. Mark Millar‘ın çizgi romanına dayanan, bağımsız olarak finanse edilen 80 milyon dolarlık üretim, görkemli bir İngiliz kalbine sahip eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuktu.

İlk film, Gary ‘Eggsy’ Unwin’in ailesindeki James Bond-esque gizli ajanlarını keşfettiğini ve değnekler yerine şemsiyelerle şık bir Hogwarts tarzı eğitim okuluna gönderildiğini gördü. İkinci film, Kingsman: The Golden Circle, dünyayı başka bir küresel tehditten kurtarırken, bu chap to chap’ın hikayesini çizmeye devam etti.

İki Kingsman filmi şu ana kadar dünya çapında sinemalardan 825 milyon doların üzerinde para harcadı, 185 milyon dolarlık bir bütçeyle geri döndüler, böylece daha da iyi bir üçüncü film üzerinde bahse girebilirsiniz.

Kingsman 3 çıkış tarihi: Ne zamana kadar bekleyebiliriz?

Bir sonraki Kingsman filmi, bir süre önce 14 Şubat 2020‘ye kadar eetelenmiş olan “Kingsman: Büyük Oyun” öncesi filmi olacak.

Yazar / yönetmen Matthew Vaughn hala filmleri arka arkaya çekmeyi planlıyor, bu yüzden 2020’nin sonlarında veya 2021’in başlarında Kingsman 3’ü görmeyi bekleyebiliriz.

Kingsman 3 oyuncu kadrosunda kimler olacak?

Taron Egerton ve Colin Firth elbette onların üçlemesinin kapanış filmi için Eggsy ve Harry Hart karakteri olarak geri dönecekler.

Vaughn, “Eggsy ve Harry ilişkisini bitirmeliyiz. İlişkilerinin son bölümünün anlatılması gerekiyor” dedi.

Başka bir yerde, üçüncü filme kimin döneceği belli değil. Hem Mark Strong‘tan Hamish Mycroft hem de Sophie Cookson‘ın Roxy’si ikinci filmde öldürüldü, ancak Harry Hart’ın başından vurulduktan sonra geri döndüğünü düşünürseniz, hiçbir şeyi ekarte edemezsiniz.

Planlanan bir devlet adamı filmi ile, üçüncü filmde sırasıyla Ajan Tekila, Ajan Whisky ve Champ olarak Channing Tatum, Halle Berry ve Jeff Bridges de yer aldı.

Kingsman 3 fragman: Ne zaman görebilirim?

Film henüz çekimlere bile başlamadı, bu yüzden fragmanı bekleyecek çok zamanımız var

Bu yılın ilerleyen zamanında çekime başlarsa, Comic-Con 2020’de ilk çekim videosunu görebiliriz, ancak bu sadece bir tahmin.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 1. ve 2. serilerini izlemistim. Olayları tahmin edebileceğimiz basit film yapımları. Kötüler ortaya çıkar ve bunlara son veren bir grup. Umarım 3. Serisi böyle olmaz. Güzel efektlerin bolca yer aldığı gençlik filminden öte değil. Elbette bir çok film de olaylar son bulacak şekilde sonuçlanır ama olayı sadce bir gruba dahil ederek filmi sonlandırmaları basite kaçtığını söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.