Diğer Yazılarımız

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Esmaül Hüsna

Allah’ın en güzel isimleri ile edilen dua asla geri çevrilmez. Kocanın karısına düşkün olması için Esmaül hüsna çalışmaları yapmak oldukça önemlidir. Esmaların kendine has özellikleri olduğu gibi aurayı güçlendiren güçlü titreşimleri vardır. Bu sebeple bir kadın kocasına hoş görünmek, onun sevgisini kazanmak ve bu sevgiyi her daim korumak için esmalardan yardım alabilmektedir.

Esma hüsnalar her konuda insanların hayatına güzellikleri getirir. Özellikle sevgi söz konusu olduğunda karşımızdaki insanın sevgisini ilgi ve alakasını isteriz. Aşk ve sevginin eşler arasında daha da kuvvetlenmesi için kullanılan esmaların başında sevilen ve seven anlamına gelen Ya Vedüd oldukça sık kullanılmaktadır. Ancak esmaların kullanımına çok dikkat etmek gerekir. Özellikle Vedüd esması tavsiye edilen miktarda okumak enerjinin tam isabet etmesi açısından kıymetli olacaktır.

Herkes eşinde sevgi ve saygı bekler. Eşimin bana düşkün olması için dua birçok kişi tarafından aranmaktadır. Esma ile dua etmek kişinin sevilme, saygı duyulma potansiyelini açığa çıkaracaktır. Esma Ya Vedüd Ya Fettah Ya Cami sevginin kapılarını açarak birleştirici gücü sağlar. Günde bir tesbihat çekilmesi uygundur. Bununla birlikte Ya Samet Ya Daim esmaları da birlikte okunduklarında kişinin sevgi ihtiyacını sonsuz şekilde karşılayacaktır. Elbette ki esmaları çekerken inancımızın tam olması çok önemlidir. Esmalar abdestsiz olarakta okunabildiğinden günlük mutlaka zikredilmelidir.

Bana Bağlansın Gözü Benden Başkasını Görmesin

Erkekler zaafları gereği biraz daha serbestlerdir. Bu yüzden kadın kocasını elde tutmak, daha fazla değer görmek adına dualara sığınır. Kocanın karısından başkasını görmemesi için dua çok kıymetlidir. Bu sayede eşler arasında huzur ve refah olacaktır. Evliliklerde aile içinde mutluluk çok önemlidir. Çiftler mutlu olursa bu mutluluk eşe, dosta çocuklara yansır. Kişi eşinin sevgisini diri tutmak ve bir başkasına bakmaması için aşağıdaki duayı abdestli ve inanarak okumalıdır.

“Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih. Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm”

Kocanın karısına düşkün olması için dua diyanet tarafından önerilmektedir. Sonuç itibari ile evli çiftlerin aralarındaki muhabbeti güçlendirmesi sevaptır. Evlilik saygın bir müessesedir. Bu sebeple iki kişiliktir. Karı koca birbirlerine yoldaş olmalıdır. Kocanın karısına düşkün olması oldukça takdir edilen bir davranıştır. Özellikle kadınların eşlerinden ilgi görmesi, şımartılması dişil enerjinin yükselmesine, erkeklerinde kendini daha erkeksi hissetmesine neden olmaktadır.  Eşinizin gözü sizden başkasını görmesin istiyorsanız duaları zikir gibi düzenli okumanız gerekir.

“Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane”

Eşimin Bana Düşkün Olması İçin Dua

Kocanın karısını çok sevmesi için dua etmek Allah’ın hoşnut olduğu şeylerdendir. Bilindiği üzere Allah boşanmayı sevmez. Dolayısı ile bir kadının kocasının sevgisini kazanması çok makul bir davranıştır. Eşinin kendisine düşkün olmasını isteyen bir kadın bol dua etmelidir. Bununla birlikte bu tür dualar yapılırken tek bir dua terkibi tercih edilmelidir. Eğer başka bir dua düşünülüyorsa en az iki hafta geçmesi duaların enerjisel olarak karışmaması açısından değerlidir.

Eşini kendine bağlamak isteyen kadınlar Tebbet suresini okuması çok faydalıdır. Eşini kendine bağlamak için en etkili dua Tebbet suresidir. Bu sure eşinin kendisine bağlı kalmasını isteyen kadınlar tarafından 41 kere okunmalıdır. Elbette ki bu Tebbet süresi bir ayet olduğundan abdestli olarak okunması şarttır. Bunun yanı sıra Ayetel Kürsi suresi 41 defa elmaya okunup eşe yedirilirse yaşanılan sorunlar bir anda çözülür. Eş itaatkâr ve bağlı olur. Eşlerin birbirleri ile iyi anlaşması, sevip sayması çok önemlidir. Bu yüzden evlilikte muhabbeti arttırma, bağlama duaları sıklıklar sorulmaktadır. “Bismillahirrahmanirrahim, ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” Taha suresinin çok önemli bir ayetidir. Türkçe mealine baktığımızda sana sevgimi getirdim manasına gelmektedir. Kocanızı elinizde tutmak, bağlamak için Taha suresinin bu ayeti oldukça etkili olacaktır.

Eşimin Bana Düşkün Olması İçin Zikir

Eşlerin birbirini sevmesi, değer vermesi çok kıymetlidir. Günümüzde severek evlenenlerin yanı sıra zorunlu evliliklerde söz konusudur. Özellikle eşlerin birbirini sevmemesi mutsuz evlilikleri oluşmasına sebep olur. Kadın ve erkeğin sevgisi ve saygısıyla evlilik oluştur. Bazen eşlerin birbirlerine düşmanca tavırları dikkat çeker. Sevgi olan yerde mutluluk ve huzur varken sevgisizlik halinde evlilikler dayanılmaz bir noktaya gelir. Bu yüzden ayrılıklar ve boşanmalarda artış olur. Oysa gerek Kuranda bulunan ayetlerle gerekse İslam alimlerinin önermiş olduğu duaları ile evliliğin temelini güçlendirmek mümkün olacaktır.

“Sebbeha lillâhi mâ fîs semâvâti vel ard, ve huvel azîzul hakîm. Lehu mulkus semâvâti vel ard, yuhyî ve yumîtu ve huve alâ kulli şey’in kadîr. Huvel evvelu vel âhiru vez zâhiru vel bâtın ve huve bi kulli şey’in alîm.”

Eşinin seni sevmesi için 44 kere okunacak dua oldukça tesirlidir. Abdestli olarak niyet edilmesi gerekir. Çünkü okunacak dua bir suredir, içeriği adettir. Hadid suresi 44 adet okunduktan sonra eşin fotoğrafına üflendiğinde sevgi oluşumu sağlar. Bu sayede kadınlar eşlerinde görmediği ilgi ve alakayı iliklerine kadar hissederler. Elbette ki duanın tesirli olabilmesi için günlük olarak zikredilmesi kıymetli olacaktır. Ancak kadınların hayız günlerinde bu dua ayet olduğu için okunmamalıdır. Hayız dönemi bittikten sonra duaya kaldınız yerden devam edebilirsiniz. Elbette ki duanın etkisini gösterebilmesi açısından en az 1,5 ay okunması etkili olacaktır.

Evlilik ilişkilerinde eşlerin birbirlerine olan sevgisi yoğunlaştıkça muhabbet keyif verecektir. Eşini kendine bağlamak için dua olarak Vedduha, Rum sureleri önemli olacaktır. Elbette ki birçok dilek ve hacet duaları inançla okunduğu takdirde Allah nasip ederse dileğinizin kabulüne vesile olacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.