Sosyal MedyaTeknoloji

Linkedin Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Linkedin Video İndirme Seçenekleri


Linkedin video indirme hizmetini ister kendi hesabınızdan isterseniz herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirmeden yapabilirsiniz. Birçok farklı alanda hizmet veren Linkedin kullanıcılarına sayısız video izleme seçeneği sunar. Platform içerisinde bulunan videoları daha sonra tekrar izlemek isteyen kullanıcılar bu videoları kaydedebilir veya cihazlarına indirebilir. Bu sayede sonraki zamanlarda tekrar video aramak zorunda kalmayan kullanıcılar videoları kolay bir şekilde cihazlarından izleyebilir.

Linkedin Video İndirme Seçenekleri

Linkedin video indir farklı seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Linkedin video indir işlemini başlatmadan önce kolay bir şekilde işlemi gerçekleştirebilmek için Linkedin hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra;

En basit yolu, indirmek istediğiniz video linkini;   https://www.videoindir.org/linkedin-video-indir/  bu linkte bulunan tool kısmına yaptıştırın ve İNDİR butonuna basın anında inecektir.

  • İndirmek istediğiniz videoyu Linkedin üzerinde açın.
  • Video üzerine sağ tıklayın.
  • Açılan menüden “Video Olarak Kaydet” seçeneğini tıklayın.
  • Videonun indirileceği klasörü seçin.
  • İndirme işlemini başlatın

İndirme işlemi başladıktan sonra eğer herhangi bir problem çıkmazsa indirme işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşir. Ancak indirme ve kaydetme işlemleri sırasında internet bağlantınızın olması önemlidir. İnternet bağlantınız kesintili bir şekilde olursa veya indirme sırasında koparsa bu durumda indirme işleminiz yarıda kalarak sonlanır. İndirme işlemi bittikten sonra inmesini istediğiniz klasörü açarak videonuzu çevrimdışı zamanlarda da izleyebilirsiniz.

Linkedin Video İndir Ücretli mi?

Linkedin video indir işlemi ücretli midir sorusu kullanıcılar tarafından merak edilir. İndirme işlemi sırasında Linkedin kullanıcılardan herhangi bir indirme ücreti talep etmez. İstediğiniz videoyu kaydetme seçeneklerini kullanarak kolayca bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Linkedin uygulamasını reklamsız bir şekilde kullanmak için ücret ödeyerek kendinize ait bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bu sayede Premium olarak adlandırılan ek hizmet seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Böyle bir tercih yapmanız durumunda indirme işlemi önerisine hesap açarken ödemenizi yapmanız gerekir. Dolayısı ile belirli miktarlarda ücret talep edilir. Ancak bu durum haricinde videonuzu indirmek ya da kaydetmek için platform izden ücret talebinde bulunmaz.

Linkedin Video İndir Güvenli mi?

Linkedin video indir seçenekleri sırasında sizden herhangi bir kişisel bilgi talebinde bulunulmaz. İstediğiniz videoyu bilgi paylaşımında bulunmadan kolayca indirebilirsiniz. Bu nedenle Linkedin video indir işlemi oldukça güvenlidir.  Diğer Platfromlardan Video İndirmek İçin Videoindir.org sitesini kullanabilirsiniz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.