Androidİncelemeler ve Testler

Mi Mix 3 5G İncelemesi

Yeni Xiaomi Mi Mix 3 5G Telefon modeli Teknik Özellikleri


Ekran boyutu 6.39 inç olan Xiaomi Mi Mix 3 5G Telefon 1080 x 2340 P çözünürlükle geliyor,  en iyi işlemci modeli olan Snap Dragon 855 SoC işlemcisi ile oldukça gözde bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. 5G teknolojisini de destekleyen Mi Mix 3 5G Telefon modeli 6 GB ram donanımına ve 12+12 MP çözünürlükteki kameralara sahiptir. Bu Telefon modelinin önünde 24 MP+ 2 MP kamera var ve  arkasında ise ana kamera olarak 12 MP çözünürlükte kamera bulunuyor. Mi Mix 3 5G Telefon depolama kapasitesi 128 GB seviyede ve oldukça yeterlidir.

Yeni Xiaomi Mi Mix 3 5G Telefon modeli Teknik Özellikleri

Pili 3.800 mAh kapasitede olan Xiaomi Mi Mix 3 5G şarj konusunda da iyi zira hızlı şarj özelliği de var. Ek olarak kablosuz şarj da destekliyor. Telefonda kullanılan elemanların hepsinin iyi kalitede olduğu, özelliklerinden anlaşılıyor. 6.39 İnç dokunmatik ekranı 1080 x 2340 Piksel çözünürlüğü harika.

Ek olarak en hızlı Snap Dragon 855 işlemcisi ve bu işlemciye yardımcı olan Adreno grafik işlemci bileşeni de hem hızlı uygulamalarda hem de oyunlarda size çok yardımcı olacak donanımlardır.  Çift SIM desteği de olan cihaz, 2 adet Nano SIM destekliyor. 4G bağlantı destekleyen Mi Mix 3 5G Telefon Bluetooth 5.0 kablosuz iletişim özelliğine sahip… Ortam ışığı sensörü, pusulası manyetometresi, jiroskopu, yakınlık sensörü ve parmak izi sensörü ile gelen Mi Mix 3 5G telefon, yüz tanıma sensörü de taşıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 5G model telefonda kullanılan işletim sitemi Android 8.1 işletim sistemidir ve Android 10 güncellemesini alacak. 5G modem taşıyan cihazın 8.46 mm kalınlıkta olması mühendisliğin eriştiği son noktanın göstergesi. Çünkü bu modemi taşıyanlar daha kalın üretiliyor. Ağırlığı ise 218 grama düşürülebildi ki bu da fazlasıyla yeter.

Xiaomi Mi Mix 3 5GModel Telefonun Fiyatı

Xiaomi Mi Mix 3 5G model telefon en iyi telefon isteyen müşteriler için tasarlandı ve tabi parası Hindistan için bile yüksek. 495 dolar başlangıç fiyatı var.4

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.