Film&Dizi

“Nasıl Fenomen Oldum” Dizisi İncelemesi


Ala ismindeki genç bir sosyal medya fenomeni olan kadının hayatı anlatılmakta olan bu dizinin, oyuncu kadrolarında oldukça kaliteli isimlerin olmasına rağmen, yönetmen koltuğunda ise Mustafa KOTAN yer almaktadır. Oldukça fazla ses getirecek olan dizinin başrol koltuğunda Nilperi ŞAHİNKAYA yer almaktadır.

“Nasıl Fenomen Oldum” İsimli Dizinin Yönetmeni Kimdir?

Nasıl Fenomen Oldum isimli internet dizisinin yönetmeni Mustafa KOTAN olarak karşımıza çıkmaktadır.

“Nasıl Fenomen Oldum” İsimli Dizinin Oyuncuları Kimlerdir?

Nasıl Fenomen Oldum isimli dizinin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda genel olarak; Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar ve Bahadır Vatanoğlu gibi isimler yer almaktadır.

“Nasıl Fenomen Oldum” İsimli Dizi Nerede Yayınlanıyor?

Nasıl Fenomen Oldum isimli dizi Bein Connect isimli internet sitesi üzerinde yayınlanmakta ve yer almaktadır. Sizlerde bu diziyi izlemek için ilgili platforma üye olabilir ve diziye ait tüm bölümleri site ve siteye ait uygulamalar üzerinden takip edebilirsiniz.

“Nasıl Fenomen Oldum” İsimli Dizi Kaç Bölümden Oluşuyor?

Nasıl Fenomen Oldum isimli dizi toplamda 12 bölümden oluşmaktadır. İlk sezona ait tüm bölümleri ilgili platforma ait uygulamalarda izleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

“Nasıl Fenomen Oldum” İsimli Dizinin Bölümlerinin Kısa Açıklamaları

1.Bölüm – Nasıl İspatlayacağım?

Dizinin ilk bölümü olan bu bölümde; Ala isimli başrol oyuncumuz babasının büyük bir dolandırıcılıktan suçlanıp, ülkeden kaçmasıyla başına bakmaya kalktığı bir hikayeyi anlatmaktadır.

2.Bölüm – Kayıp Bingo

Dizinin ikinci bölümü olan bu bölümde; Gülüm isminde bir ablanın evine yerleşen başrol oyuncumuza köpeği olan Bingo isimli köpek ile birlikte bir iş teklifi gelmekte ve Bingo’yu eski sevgilisi elinden kurtarmaya çalıştığı bir hikaye anlatılmaktadır.

3.Bölüm – Göründüğü Gibi Değil

Başrol oyuncumuz Ala, üçüncü bölüm olan bu bölümde; Yiğit tarafından yönlendirilen katalog çekimleri için ihtiyaç duymuş olduğu zengin bir eve ihtiyaç duyar. Bu ev için dizi süresince Safiye Soyman ile Faik Öztürk isimli ünlülerin ismi Gülüm abla tarafından ayarlanır.

4.Bölüm  – O Olay Şöyle Oldu

Başrol oyuncusu bu bölümde, Safiye Soyman’a ait ev olayından temize çıkabilmek için Derya BAYKAL isimli eski aile dostundan yardım ister.

5.Bölüm  – Ben Hırsız Değilim

Takipçisini artırmak için bir takım hırsızlık olaylarına karışan başrol oyuncusu Ala, bu bölümde nezarethanede günü geçirmektedir.

6.Bölüm  – Barış Makyajı

Ala isimli başrol oyuncumuzun Neri isimli oyuncu ile kavga etmesiyle, kozmetik firmasının yapmış olduğu anlaşma Ala isimli oyuncu ile yapılır. Bu duruma sinirlenen eski ortak Neri ise intikam almak için bir takım kötü planlar sergiler.

7.Bölüm  – Sahte Çanta

Sahte Çantacıya giden Ala, polis baskını ile karşılaştığı bir senaryo bu bölümde bizlerle olmaktadır.

8.Bölüm  – Kostüm Partisi

Kostüm partisinde kötü bir sürpriz ile karşılaşacak olan Ala’nın yaşayacağı kötü bir senaryo bu bölümde bizleri beklemektedir.

9.Bölüm  – Çocuk Fenomen

Ala’ya yeni bir iş ayarlayan Yiğit, Ala’nın beklenmedik misafirler ile bir süreç yaşamasına neden olur.

10.Bölüm – Söz Mü? Nişan Mı?

Ala’nın yapacağı sahte nişan karşısında Neri’nin serüvenleri bu bölümde bizlerle olmaktadır.

11.Bölüm  – Babam Kaçak Takipçi Mi?

Bu bölüm, Takipçi sayısını artırmak isteyen Ala’nın kendini açık artırmaya çıkardığı bölüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

12.Bölüm – Bitti Demeden Bitmesin

Bu bölüm, dizinin final olduğu bir bölümdür. Bu bölümde Ala bir milyon takipçiye çok fazla yaklaşmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.