Film&Dizi

Oh My Boss

Oh My Boss Konusu


Oh My Boss, Tayland menşeili bir televizyon dizisidir. Çok sevilen Uzak doğu dizilerinin en yenilerinden biri olan Oh My Boss, diğer Tayland dizileri gibi ilgi odağı olmayı başarmıştır. Sadece Tayland’da değil pek çok ülkede yayınlanmış bir yapım olmuştur.

Oh My Boss dizisini izleyen kişiler bu diziyi çevresine de önermiştir. Bu beğenilen diziyi izleyenlerin Oh My Boss izle demesi yeterli olacaktır. Çeşitli siteler üzerinden böylece bu diziyi izleyebileceksiniz.

Oh My Boss Konusu

Noom Nim, yeni mezun olmuş bir kızdır. Mezun olduktan sonra oldukça işlek bir barda arkadaşları ile bir araya gelir. Burada mezuniyetini kutladığı sırada ilk görüşte aşık olur. Oldukça yakışıklı bir Japon erkeğine aşık olan Noom Nim, o gece o erkekten bir öpücük alır. Tam bu sırada adamın isim kartını kaybeden Noom Nim, adeta yeni başlama ihtimali olan bir ilişkiyi başlamadan bitirir.

Bu bardaki geceden 1 ay sonra Noom Nim, bir şirkette yeni işine başlar. Tesadüftür ki o gece barda karşılaştığı adam şirketin patronu olan Akitsuki Koji’dir. Barda tanıştığı sempatik ve sıcak kanlı insandan eser yoktur. Koji, oldukça sert ve katı bir patrondur. Patronunun Noom Nim’i hatırlamıyor gibi davranması da işin cabasıdır.

Noom Nim, her şeye rağmen işine alışmak istemektedir. Bu sebeple çok çalışır ve göze çarpan bir seviyeye ulaşır. Bu durum bir çalışma arkadaşını çok kızdırır ve Noom Nim’e adeta zorbalık yapmaya başlar. Bu durumdan ötürü de patron Koji’nin olaya müdahele etmesi gerekir. Bundan sonra Noom Nim, Koji’nin sekreteri olarak çalışmaya başlar.

My boss dediği patronu da Noom Nim’i unutamamıştır. Bu sebeple birdenbire yakınlaşmaya başlarlar. O çok sevdiği ve My boss olarak adlandırdığı patronu ile aşk ve heyecan dolu bir macera Noom Nim’i beklemektedir.

Oh My Boss Yayın Bilgileri

Oh My Boss isimli bu Tayland dizisi 19 Mayıs 2021 tarihinde ilk bolümü ile izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Reytinglerde bu ilk bolümü ile zirveye yerleşen dizi, 1 Temmuz 2021 tarihinde ise son bölümü olan 14. bölüm ile final yapmıştır. Final yapmasının nedeninin ise reyting ile bir alakası olmamıştır. Dizi başlamadan önce 14 bölüm olarak planlanmıştı ve bu plana da uyularak dizi 14 bölümle sonuçlandırıldı.

Tayland’ın en çok izlenen kanallarından biri olan GMM 25 kanalında yayınlanan bu dizi, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftada 2 gün yayınlanmıştır. Dolayısıyla da 7 hafta sonundaki 14 bölümü ile final yapmıştır. 15 yaş üzerinin izlemesi için uygun olduğu söylenen dizinin bir bölümünün yayın süresi 90 dakikayı geçmemektedir.

Oh My Boss Oyuncuları ve Karakterleri

Sadece Oh My Boss izle diyerek izleme şansına sahip olduğunuz bu dizinin oyuncuları da Tayland’ın en ünlü isimlerinden meydana gelmiştir. Bu oyuncular da birbirinden farklı karakterleri ile diziye renk katmayı başarmıştır.

Dizinin ana karakteri olan Noom Nim isimli genç kızı canlandıran oyuncu Worranit Thawarnwong olmuştur. Oyunculuğu ile göze çarpmayı başaran bu oyuncuya başrolde eşlik eden ve Akitsuki Koji karakterine can veren isim ise başarılı oyuncu Luke Ishikawa Plowden olmuştur.

Dizide yer almakta olan Rena karakterine hayat veren isim Kullamas Lumpiwitivaron olurken, Hasobe isimli diğer önemli karakterin sahibi oyuncu Ryota Omi olmuştur. Bu isimler dışında da pek çok isim dizide yer almaktadır.

Oh My Boss Dizi Yorumları

My Boss ismi ile de anılan Oh My Boss dizisi izleyicilerinden Tayland’da olumlu bir karşılık almıştır. Ülkemiz de dahil olmak üzere diğer ülkelerden bu diziyi izleyenler de adeta ekrana kitlenmiştir. Kısacası dizi, izleyiciler tarafından tam not almıştır. Bu yorumlar neticesinde Oh My Boss izle diyerek bu diziyi izlemeye başlayan da azımsanmayacak sayıda kişi olmuştur. Kısacası dizi hakkında eleştirmenler ve izleyenler tarafından yapılan yorumlar pozitiftir diyebiliriz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.