AndroidMobil Alemi

Poco X2 Tanıtıldı!

Poco X2 Özelikleri


Pocophone Tarafından Üretilen Poco X2 Tanıtıldı, Fiyatları ve Diğer Özelikleri Hakkında Bilgi Vermeden Önce Pocophone Yakın Zamanda Xiaomi Alt Markası Olarak Hizmet Veremeye Başladı. Poco X2 Tanıtımından Öncede Yapılan Açıklamalarda Xiaomi Alt Markası Olmasından Kaynaklanan Gücü Kullanacakları Ama Bağımsız Bir Şekilde Çalışacakları Yönünde İzlenimler Uyandıran Pocophone Tam Bir Fiyat Performans Ürünü Olabilir. Poco X2 Ekran ve Sıvı Teması Konusunda Günümüzdeki Cihazlardan Bir Tık Daha İyi Olmuş Gibi Gözükse De Cihaz Hakkında Bir Xiaomi Tarafından Fazla Bir Destek Almış ve Kısmen Xiaomi Ürünlerine Benzemiş Gibi Gözüküyor. Xiaomi Tarafından Satın Alınan Pocophone Tarafında Poco X2 İçin Destek Olduğu İzlenimleri Mevcut.

 

Poco X2 Özelikleri

Poco X2 İlk Olarak Hindistan Da Satışa Çıkacak Olması İle Birlikte Cihazın Teknik Özelikleri Şöyle

Cihaz Sıvı Soğutma Ve Sıvı Temaslarına Karşı P2i Kaplama İle Gelecek. Cihaz Her İki Tarafta Da Gorilla Glass 5 Korumalı Bir Cam İle Geliyor, Bu Cihazın Renklerini Ve Parmak İzi Bırakma Sorununu Ortadan Kaldırmış Gibi Gözüküyor. Cihazda Renk  Seçenekleri İse Gayet Güzel. Cihazın Renk Olarak Güzel Bir Atlantis Mavisi, Albenili Bir Phoenix Kırmızısı  Ve Patlıcandan Halice Bir Matrix Moru İle Gelecek Renklerin İsimleri İle Ne Kadar Farklı Olsa Da Renkler Gayet Hoş Ve Kılıfsız Kullanımda Ben Buradayım Diyebilecekler.

Poco X2 Ekran Özelikleri

Cihazın Ekranında Gorilla Glass 5 Olduğunu Söylemiştik Bu Ekran 1080×2400 Çözünürlük İle 6.67 İnç Bir Full HD + IPS LCD Panele Sahip Ekranla Gelecek. Ancak Bu Ekranın En Büyük Özeliklerinden Biri 120Hz’lik Yenileme Hızına Sahip. Cihaz 20: 9 En Boy Oranı,% 91 Ekran / Gövde Oranına Sahip.

Poco X2 İşlemci, Ram, Depolama Özelikleri

Cihazda İse İşlemci, Ram, Depolama Tarafında İse 6GB Ve 8GB  RAM  Secenekleri İle 64 GB / 128 GB / 256 GB Depolama Alını İle Gelecek Olsa Da Hibrid Çift SIM Yuvasından Genişletilebilen 256GB Depolama Alanı İle Bizleri Karşılayacaklar.

Poco X2 Kamera Özelikleri

Poco X2 Kamera Konusunda İse Birincil Kamera Olacak 64MP (F / 1.79) İle Gelecek. Cihazın Dikey Dört Kamera Kurulumuna Sahip Olduğunu Görebilirsiniz. 2MP (F / 2.4) Makro Lens Ve 2MP Derinlik Sensörü İle 8MP (F / 2.2) Ultra Geniş Açılı Bir Lens İle Desteklenen Cihaz Resim Kalitesini de Kullanıcıların İstekleri Arasında Görüp Bu Konuda Da Kamerada Yüksek Değerlere Çıkmayı Düşünmüş.

Poco X2’nin Sahip Olduğu Kamera Modülleri Redmi K30’de Bulunan Kamera Modülleri İle Benzerlik Gösteriyor Gibi İlk Başta Da Dediğimiz Gibi Bu Cihazda Xiaomi Eli Mevcut.

Cihaz Batarya Konusunda İse 4.500 mAh Bir Batarya İle Gelecek Bu Batarya Usb-C Girişinden Şarj Olacak Vede En Güzel Özeliklerden Biri Fiyat Performans Ürünü Olmasına Rağmen Cihazda 27W Hızlı Şarj Desteği Mevcut.

Cihazın Satış Fiyatına Gelirsek 6GB + 64GB Modeli İçin 225 ABD Doları, 6GB + 128GB Modeli İçinse 240 ABD Doları, 8GB + 256GB Model İçin İse 280 ABD Doları Olarak Fiyatları Gözükse De Bu Fiyatlara Vergiler Ve Diğer Ücretler Dahil Değil, Ülkemizdeki Durumu Da Muamma. Cihaz 11 Şubat’tan İtibaren Flipkart’ta Satılmaya Başlanacak Ülkemizdeki Durumu İçin Pek Yorum Yapılamasa Da  Xiaomi Desteği İle Ülkemizde Raflarda Yerlerini Alabilir.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.