Oyun Güncellemeleri

PUBG 1.0 Yayında !

PlayerUnknown’s Battlegrounds ( Pubg ) Bu Sabah İtibari İle Beta Sürümünden Çıkmış Ve Beta Test Server De Yayınlanan Bir Çok Özellik Şuan ki Normal Pubg Serverine Uyarlanmış Durumda, 12 Gb Güncelleme İle Oyun Beta Sürümünden Normal Sürüme Geçmesi İle Gelen Bazı Özellikleri Şunlar.

Gelen Güncelleme Boyutu :

 

 

 

Zıplama Ve Tırmanma

[metaslider id=”1207″]

 

Artık Eskisi Gibi Camdan Atlama İçin Shift Tuşuna Bas Sonra Cama Gelince Ctrl Bas Space Aynı Anda Aban Gibi Bir Durum Yok. Şuan Yayında Olan Bu Özellik İse Beta Test Serverin de Zaten Kullanıcıları Sunuluyordu. Artık Daha Kolay Atlayıp Ve Zıplaya Bileceksiniz Alt Katlarda Kapılardan Girmek Yerine Camlardan da Girebilir Veya Üst Katlardan Rahatlıkla Camlardan Aşağıya Atlayabilirsiniz.

 

Daha Gerçekçi Bir Sürüş Deneyimi

[metaslider id=”2249″]

Arabaların Motor Sesleri Ve Saçma Ölümlerden Dolayı Olan Birçok Hata Giderildi, Bunun Yanı Sıra UAZ (Jip) Aracında Koltuk Sayısı Beşten Dörde Düşürüldü. Beta Test Serverin de Yayınlanıp Çok Dalgası Geçilen Minibüs İse Artık Burada da Mevcut.

 

Oyun İçi Optimizasyon Sorunu

 Oyunun Fps Sorunları İle Boğuştuğunu Ve Optimizasyon Özürlü Olduğunu Çokça Sitemizden Yazmıştık , Zaten Oyuncuların İsyanı da Bu Yöndeydi Fps Drop Yiyoruz, Sistemim Canavar Ama Ultra da 30 – 40 Fps Alıyorum Gibi Sorunlar Mevcuttu , Şuanda Fps Değerleri 20 – 30 Fps Artmış Durumda , Optimizasyon İçin Çalışma Yapılması Güzel Bir şey.

 

 

Dürbünlere Mesafe Ayarı

 

Dürbünleri Artık Maus Tekerleği İle Yakınlaştırıp Uzaklaştırabileceksiniz. Tabi ki Bu Özellik x8 Dürbün Ve x15 Dürbün İçin Geçerli Ama Red Dot, Holographic ve 2x için Ortadaki Işığı Ayarlayabiliyorsunuz.

 

 

Vuruş Hasarları

 Hasar Vermede Ve Alma Kısmında Büyük Sorunlar Vardı, Nereye Vurursanız Aynı Derecede Öldürücü Olabiliyordu. Yeter ki İsabet Ettir Dönemi Kapandı Kafa Vuruşları, Kol Vuruşları Artık Aynı Hasarı Vermeyecek Ve Daha Gerçekçi Bir Vuruş Deneyimine Sahip Olduk. Kaskların Boynu da Koruyacak Ve Verilen Hasarlar %25 Kafadan Vuruş Bonusu Getirecek. Daha Gerçekçi Vuruşlar vede Daha Orantısal Hasar Verme Kısmında Yapılan Çalışmalar Oyuna Daha Güzel Bir Hava Katıyor.

 

 

Yeni Harita çöl haritası

[metaslider id=”2254″]

Bu Harita da Daha Çok Pusulabileceğini vede Daha Az Savaşabileceğinizi Söyleyebilirim. Güvenli Alan İçinde Daha Fazla Zaman Geçirerek Oyunu İlk Onda Bitirebilirsiniz. Haritada Saklanma Alanları Az Olmasına Rağmen Oyuncular Savaşmayı Tercih Ediyor, x8 Dürbün Alan Biri Oyununu Birinci Olarak Bitirme İhtimali Bu Haritada Daha Yüksek.

 

Ara yüz Düzeltmeleri

[metaslider id=”2258″]

Oyuna Girdiğinizde Artık Sizi Farklı Bir Ara yüz karşılıyor. Biraz Daha Hoş Bir Ara yüz vede Envanter Ekranında Sırt Çantası Kapasitesi Bizleri Karşılıyor.

 

 

Ölüm Kamerası Artık Aktif!

Ölüm Anlarınızı Sizi Vuran Kişi Nasıl Vurmuş Ne Yapmış Görebiliyorsunuz, Oynadığınız Oyunları İndirip İzleyebiliyorsunuz. Rapor Sistemi de Buna Göre Geliştirildi vedeğiştirildi.

 

Hileciler İçin Önlemler Alındı!

 

Hilecilerin Sonu Olmasa da Hilecileri Engellemek Ve Caydırmak İçin Yeni Yaptırımlar Geldi, Oyunun İzlenebilmesi Ve Kayıt Altında Olması Yapılan Hile Engelleme Çalışmaları Pek Uzun Süreli Olmayacak Olsa da Şu anlık  %50 Gibi Bir Engelleme Söz Konusu. Yakın Zaman İçinde Bir Yasaklama Dalgası Gelebilir Gibi Bir Soruda Akıllarda Soru İşareti. Hilecileri Karşı Daha Katı Ve Daha Hızlı Ceza Sistemi İçin Bekliyoruz.

 

Ek Notlar :

İsim Değiştirme Gelmedi, Custom Serverler Aktif. Oyun Aim Ve Sıkış Kısımlarında Sanki Farklı Bir Oyundaymışsınız Gibi Hissedebilirsiniz Eski Pubg Yapısı Artık Aimler de Yok Vuruşlar Ve Hasar Verme Alma Yapısı İse Tamamen Gerçekçi Bir Görünüm Katmış.

Oyunda İki Harita Secimi Yapılacağı Söylenmişti, Bekliyoruz. Şu anlık Kendisi Hangi Haritaya Atarsa Orada Oynuyorsunuz. Yeni Haritada İse Sisli Bir Havaya Denk Gelmedim. Yeni Haritada Sis Yerine Kum Fırtınası Olursa Daha İyi Olur ( Varsa da Ben Denk Gelmedim, Güncelleme Ayrıntılarında Göremedim. ). Lag Sorunu Ara Ara Gene Baş Gösteriyor.

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.