Oyun Güncellemeleri

Pubg Güncellemesi 07.12.2017

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Oyununa Bugün Gelen 25 Mb Güncelleme gelecek çöl haritası için İle Yeni 1 Adet Silah vede Yeni Deniz Araç’ı Geldi. Oyunun Gelişiminde Yavaş vede Beta Sürecine Uygun Gittiğini Görüyorum Ama Hala Fps Droplar vede Optimizasyona bir şey yapılmıyor olması beni üzüyor.

Aquarail jet ski

Oyunu oynarken sis bombasının fps drop yapması oyunu bırakma etkenimdi. Her neyse gelen deniz aracımız Aquarail jet ski Resimden de Anlaşılabileceği Üzere 2 Kişi Biniliyor.

Küçük İyileştirmeler Yanı Sıra Gelen Silahı Vuruş Hissiyatı, Hasar Vs. Deneme İmkânı Olmadı Ama Deniz Aracını Beta Test Server de Denemiştim.

R45 six-shot revolver

R45 six-shot revolver İçin Diyebileceğim Pek Bir şey Yok Zaten Benim Tarzım Olan Bir Silah Değil Ama Seveni Olacaktır. Gelen 2 Güncellemede Beta Sürecinde Uygun Ama Biz Oyuncular İçin Oyunun Sonunun Pek Parlak Olmadığını Söyleyebilirim. Tencere, Silah, Araba Gelmesi Oyunun Oynanabilirlik Düzeyini Arttırmıyor, Güzel Bir Oyunun Sonun Beta Sürecindeki Rakiplerine Dönebileceğini Söylemiştik Sitemizde, Beta Sürecindeki İtem Geliştirmeleri Yerine Optimizasyona Zaman Harcansa Daha verimli Olacağı dÜŞÜNCESİNDEYİM.

Bunun Yanı Sıra Sunucularda Başlayan Ping Sorunu Hala Devam Ediyor, Güncelleme Geldi Düzelmiştir Diye Ummayın Düzelmedi !

Küçük Bir Notta Paylaşalım Gelecek Güncellemelerin Çoğu Beta Test Serverinde Yayınlanıp Ondan Sonra Bizim Oynadığımız Kısıma Geliyor Onun İçin Daha Önceden Gelebilecek Güncellemeleri Görmek vede Deneyimlemek İçin Beta Test Serverini Ziyaret Edebilirsiniz. O Server de Kazandığınız Paralarla Kutu Alabiliyorsunuz Ama O Kutular Satılmıyor Bunu Da Yazalım da Sonra Boşa Gidip Para Kasmayın O Serverde!

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.