Oyun Güncellemeleri

Pubg Yeni Özellikler

Son Zamanların En Çok Satan Oyunu Hakkında Bir İnceleme yapmadık ama gelen güncelleme hakkında bilgi paylaşmak istedik. Son zamanların en çok satan oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Gelen Güncelleme İle Oyundaki Önemli Anları Artık Oyun İçinden Kayıt Edip Oyun Sonu İzleyebileceksiniz, Bu Özelliğin Açık Olması Fps Düşüşlerine Neden Olmakla Birlikte Bazı Kullanıcıların Ekran Kartları Modelleri İle Veya Farklı Nedenlerden Dolayı Hala Aktif Değil. Aktif Olan Arkadaşlar İse Oyun Ayarları, Grafik Ayarları Kısmından Kapatarak Fpsin Yükselmesine Yardımcı Olabilirler.

 

Bildiğiniz Üzere Oyunun Grafik İşlemci Optimizasyonu Biraz Vasat , Geliştirilmesi Gerekiyor. Ama Oyun Satışları İyi Olduğundan Dolayı Olduğunu Düşünüyorum Ki Optimizasyonla İlgili Hiçbir Çalışma Yapılmıyor.

Bu Yazımızda da Belirtiğimiz Gibi Gelen Güncellemeler İle Oyunun Grafik İşlemci Yükünü Azaltacağına Oyunda Daha Farklı Alanlarda Geliştirmeler Yapılıyor Buna Rağmen Oyunun Hâlâ Almak İsteyen Birçok Kullanıcı Mevcut. Pubg Nin Sonu İnşallah Diğer Oyunlara Benzemez , Güncellenir vede Fps Drop , Fps Sorunları Çözülürse Oyunun Oyuncu Kitlesi Hem Mutlu Olacaktır Hem de Oyunu Almak İsteyipte Orta Sınıf Sisteme Sahip Oyuncularda Azda Olsa Rağbet Edeceklerdir. Ama Şuana Kadar Gelen Güncellemeler Biz Parayı Topladık 3-5 Bireyler Verelim Tarzındaki Güncellemeler Olarak Görüyorum Tencere Geliyor, Sonra Tencerenin Bugunu Fixliyorlar Sonra O Fixlemeninde Fixlemesi Geliyor Gibi Gibi Hiçbir Grafik Optimizasyonu Veya Fps Droplara Çözüm İyileştirme Göremedim.

Oyundaki Gelecek Güncellemeleri Merakla Bekliyoruz, İnşallah Gelecek güncellemeler Grafik Optimizasyonu Üzerine Olurda Saçma Sapan Kayıt, Grafik İşlemlerini Zora sokan Yamalar İle Oyunu Daha da Oynanmaz Hale Getirmezler.

Kayıt Özelliğinin Yanı Sıra Lider Tablosu Da Sıfırlandı , Lider Tablosunda Üst Sıralara Çıkmaya Çalışacak Arkadaşlara da Başarılar Dileriz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sonunu , Gelecek Güncellemeleri Geçte Olsa Buradan Paylaşmaya vede Oyun Hakkında , Güncellemeleri Hakkında Düşüncelerinizi Yorum Kısmında Belirtirseniz Seviniriz.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.