Film&Dizi

Rick And Morty

Rick And Morty 5. Sezon izle


Rick and Morty dizisini çeşitli kalitelerde 240, 360, 480, 720 ve 1080p kalitesiyle izleyebilirsiniz. Rick and Morty dizisini Full HD olarak izleyebilirsiniz. Gösterim süresi olarak ortalama 22 dakika belirlenmiştir. Rick and Morty türleri arasında; kara mizah, komedi, durum komedisi, bilim kurgu, animasyon durum komedisi, macera.

Rick and Morty, yetişkinler için çekime alınan bir animasyon TV dizisidir. Rick and Morty, Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından kaleme alınmış ve Adult Swim adına yaratılmıştır. Rick and Morty, konusu itibari ile kendi vaktinin aile hayatı ve çeşitli boyutlar arasında yolculuk yapmak için bölüştürmüş alkolik bir bilim insanı olan Rick ve Rick’in torunu Morty’nin başından geçen serüvenleri anlatır.

Rick and Morty dizisine ait tüm 5 sezonu ve 49 bölümü Türkçe altyazılı ya da Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Rick And Morty 5. Sezon izle

İlk bölümü 2 Aralık 2013 tarihinde yayımlanan Rick and Morty 5. Sezonunu yayımlamış bulunmakta. 5. Sezonunu seyircilerine sunan Rick and Morty, Adult Swim ve Cartoon Network kanallarında gösterime girmektedir. Bu zamana kadar yayımlamış 49 bölümü ile ilk günkü heyecanını koruyan Rick and Morty, yeni bölümleri ile seyircileri ile buluşmaya devam edecek.

2013 yapımı bilim kurgu dizisi olan Rick And Morty 18+ uyarı amblemine sahiptir. Rick and Morty 5 Sezon boyunca izleyicileri ile buluşmaktadır. Parlak zekalı ve başarılı ancak alkol problemi olan bilim insanı Rick, başka evrenlere ve alternatif boyutlara macera dolu kaçamaklar yapar iken huysuz ve geçimsiz torunu Morty’i de zor ile yanına alır ve götürür.

 

Rick And Morty Türkçe Dublaj

Rick and Morty Türkçe dublaj seçeneği ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Rick and Morty 1. Sezon boyunca Rick ve Morty uzayda bulunan bir tefeci dükkanına ziyarete gider, türlü sanal gerçekliklere şahit olurlar ve bir antikacı dükkanında da şeytan ile karşılaşırlar.

2015 yılında 2. Sezonu yayımlanan Ricky ve Morty’de ise zamanı baştan başlatmaya karar verdikten hemen sonra uzaylı parazitler ile, alternatif Jerryler ile ve büyük ihtimalle var olmayan, yok olan bir boyut ile karşı karşıya kalmak durumundadırlar.

2017 yılında çıkış yapan Rick and Morty 3. Sezonda, Rick ve Morty Atlantis ülkesine yolculuk eder ve dinlenmek için kendisine biraz zaman ayırır. Daha da fazlası, Rick kendini bir turşuya çevirir ve başkan ile karşı karşıya gelir.

2019 yılında çıkış yapan Rick and Morty 4. Sezonda, çılgın bir dâhi olan Rick ve Rick’in torunu Morty, zamanı ve uzay boşluğunu büken boyutlar arasında yolculuklara devam eder ve bu sırada da hem her şey anlamını yitirir iken hem de hiçbir şey anlamsız değildir.

2021 yılında çıkış yapan Rick and Morty 5. Sezonda, çılgın bir dâhi olan Rick ve Rick’in torunu Morty, zamanı ve uzay boşluğunu büken boyutlar arasında yolculuklarına duraksızın devam eder.

 

Rick And Morty 6. Sezon

Rick and Morty 6. Sezon tahmini olarak 2022 yılının sonbahar aylarında Eylül, Ekim ya da Kasım aylarında yayımlanmaya başlanması planlanıyor. Herhangi bir değişiklik olmaz ise tahminen bu tarihten daha da erken başlayabilir. Ancak bu durum büyük ihtimal ile Adult Swim’in nasıl yayımlayacağına dair yaptığı planlar çerçevesine bağlı.

Rick and Morty 5. Sezon, iki bölümlük sezon finalinden hemen sonra kesintisiz bir şekilde devam eder iken, 4. Sezonun bölümleri arasında hemen hemen altı ay ara verilerek ikiye bölünmüştü.

Rick And Morty Wallpaper

Rick and Morty Wallpaper tasarlana Rick and Morty karakterleri:

 • Rick Sanchez
 • Summer Smith
 • Morty Smith (Justin Roiland)
 • Squanchy
 • Jerry Smith (Chris Parnell)
 • Beth Smith
 • Müdür Gene Vagina
 • Jessica
 • Bay Goldenfold
 • Brad
 • Ethan
 • Davin
 • Revolio Clockberg, Jr.
 • Bird Person
 • Tammy
 • Plütonyalılar

Bu karakterler ait birçok Rick And Morty wallpaper’ları yani afişleri yayımlanmaktadır. Hazır afişler olduğu gibi tasarım ürünü Rick And Morty wallpaper’ları da bulunmaktadır. Duvar kağıtları ve arka plan olarak kullanabileceğiniz Rick and Morty wallpaperlarını dizüstü bilgisayarınızı süslemek için ya da tabletinizi renklendirmek için kullanabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.