TeknolojiTeknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Buds+ Muhteşem Özellikleriyle Geliyor

Samsung Galaxy Buds+ Batarya Ömrüyle Dikkat Çekiyor


Uzun zamandır gündemde olan Samsung Galaxy Buds+ düzenlenen etkinlik kapsamında tanıtıldı. Özellikleriyle dikkat çeken kablosuz kulaklık, batarya ömrü ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz aylarda sızan bilgiler de kablosuz kulaklığın, aktif gürültü engelleyici ile geleceği yer alıyordu. Fakat Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılan kablosuz kulaklıkta bu özelliğin olmadığı görüldü. Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılan Samsung firmasının yeni kablosuz kulaklığını gelin yakından inceleyelim.

Samsung Galaxy Buds+ Batarya Ömrüyle Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Buds+ özellikleri ile dikkat çekiyor. Daha önce sızan bilgiler kapsamında kablosuz kulaklıkta aktif gürültü engelleyicinin bulunacağı söylenmişti. Fakat yapılan tanıtım kapsamında bu bilginin gerçek olmadığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıllar içerisinde çıkan modele benzeyen ürün, ses kalitesiyle dikkat çekiyor.

Kullanıcılara sunulan muhteşem ses kalitesinin yanı sıra, dokunmatik yüzeyi ile dikkat çekiyor. Spotify kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış bu dokunmatik yüzey sayesinde, parça seçimi kolaylıkla yapılıyor.

Geçtiğimiz günlerde tanıtlan kablosuz kulaklığın, batarya ömrü ise oldukça dikkat çekici. Samsung ilk çıkardığı kablosuz kulaklık modelinde 6 saat pil ömrü sunarken, geçtiğimiz günlerde tanıtlan kablosuz kulaklığında ise 22 saatte kadar pil ömrü sunuyor. Full şarj ile kullanıcılar 15 saat kadar konuşma yapabiliyor. Hızlı şarj teknolojisini de destekleyen cihaz dakikalar içerisinde şarj olabiliyor. Hızlı şarj teknolojisini destekleyen kablosuz kulaklık 5 ile 6 dakika içerisinde kullanıcılara 2 saate yakın kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca kulaklık içerisinde bulunan 85mAh bataryanın yanı sıra, taşıma kapında bulunan 270mAh batarya kapasite ise oldukça dikkat çekici. Geçtiğimiz modele göre oldukça geliştirilen kablosuz kulaklık, birçok kişinin dikkatini şimdiden çekmişe benziyor.

Kullanıcılara sunulan bir başka önemli özellik ise kablosuz kulaklığı diğer işletim sistemlerinde çalışabilmesi. Unpacked etkinliğinde kablosuz kulaklığın hem Android işletim sistemlerinde hem İOS işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanılabileceği açıklandı.

Samsung Galaxy Buds+ Fiyatı

Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılan kablosuz kulaklık özellikleriyle dikkat çekiyor. Batarya kapasitesiyle dikkat çeken kablosuz kulaklık 14 Şubat tarihinde satışta olacak. Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Buds+ fiyatı ise 150 dolar olarak açıklandı. 3 Farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkmaya hazırlanan cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Samsung bataryaları 1-2 sene çok güzel sonralarında hemen ömrünü tamamlıyor ama bu gerçekten başarılı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.