Seo Yöntemleri

Seo Kitapları Ve Çoğalan Seo Uzmanları

Yöntem Paylaşmayacağım Biraz Dert Yanacağım Bu Yazımda.

Seo Hakkında Dolanan Yalan Dolanlardan Sıkıldım , İnsanların Paralarının Boş Yerlere Akıtılmasından Üzülüyorum. Seo Hakkında Yazılan Makale Sayısı  Türkiye Nüfüsünü 3 İle Katlayacak Seviyeye Gelmiştir Büyük İhtimalle .

Webmaster Forumlarında vede İnternet İşlerinin Döndüğü Mecralarda Komedi İşlemler Dönüyor Yeni Webmaster Olmaya Adım Atan Kişilerimizi Yolmaya Yönelik Çalışmalar Yapan Arkadaşlara Çok Denk Geliyorum Ama Bir O Kadarda 5 Yıllık Üyeliği Olup Ta Bunlara Kanan Veya Faydalı Geleceğini Düşünen Arkadaşlar Var.

İşlemleri Geçtim Gördüğüm Güzel Olaylardan Biri İnsanımızı Okumaya Teşvik Ediyorlar Ama Boş Beleş Bilgileri Yalan Dolanları Sunuyorlar He İşini Cidden İyi Yapan, Ciddi İşlemlerle İlgili Bilgiler Verenlerin Yeri Her Zaman Ayrı.

Google Yönelik Çalışmalar Olduğu İçin Fazla Google ‘Da Yazmak İstemiyorum Çoğu Seo Çalışması Yapanlar Veya Kitap Yazanlarda Direkt Arama Motorlarında Yükselme Yazarlar Ama Google , Bing , Yandex Gibi 3 Farklı Arama Motorunun Farklı Farklı Yapıları Olduğunu İnsanlara Perdelerler.

Siz Seo Yapıp 3 Kapıdan Da Bayram Harçlığı Almak İçin Çalışmalar Yaparken / Yaptırırken Bunların Zararları İle Kendi Kendinizi Vurduğunuzu 1 Hafta  Maksimum 2-3 Ay Sürüyor Anlaşılması Direkt Diplerde Buluyorsunuz.

Gelen Sürekli Dalgalanma Etkisi Zaten Artık Arama Motorumuz Hazretleri Google Nin Keyfine Kaldı Eskiden Pagerank Veyahut Farklı Yöntemleri İzliyorduk İşte Alexa Değeri Önemliydi, Dmoz Kaydı Var Mı Yok Mu Gibi Olaylar Oluyordu.

Kaliteli Siteden Backlink Aldın Mı Senden Alası Yoktu , Şuanda Backlink Aldığınız Sitenin Önemliliği Bile Sizi İleri Geri Dolmuş Vitesi Gibi Sıralamada Etki Ediyor. Yaptığımız Çalışmalarda vede Bizimde 1-2 Yıl Önce Yazdığımız Makalelerde Bunların Geçerliliği Vardı. İşte Gene Basit Bir Yöntemimiz Vardı Facebook , Twitter  Gibi Gibi Sosyal Mecralardan Link Alıyorduk , Takipçi Kastırıyorduk  , Sayfa Paylaşımları Yaptırıyorduk Faydası Dönsün Diye Ama Şimdi Bu Saydıklarımızda Tamamen İçerik Özgünlük ve de Daha Bir Çok Etkene Bağlanmış İken Arkadaşlarda Da Suç Yok Bu Konuda Hizmet Veren / Yazarlık Yapanlar Şemsiyeci Gibi Yağmurlu  Havada Çıkıyorlar. Dalgalanma Oluyor Hemen Bir Kelimede Üste Çıkıp İşte Bilmem Kelimede Birinci Sıradayım Taktik, Yöntem E-Book Satıyorum Gibi Konuları Aynı Gün Açmayı Unutmuyorlar.

Arkadaşlar Her Geçerli Yöntemler Paylaşılsa Bu İşi Ciddi Yapanlar Para Kazanamazlar , Onlara Gerek Kalmaz. Herkes Bildikçe Yöntemler Elden Ele Dağıldıkça Zaten Seo Yapıları Değişiyor Bu Yüzden Bu Tarz Kişilere Lütfen Kanıp Seo Kitapları Vs. Almayın.

Kendiniz Kendinizi Eğitin Geliştirin, Bu Seo Olayı Cidden İnce Bir Çizgi Çok Yaparsan Zarar Saçma Sapan Yerlerden De Yaparsan Zarar, Kaliteli Düzgün Hizmetlerle Çalışacak Düzgün Üretim Yapacaksın, Organik Olacaksın.

5 TL’ye Backlink Hizmeti

5 TL ‘Ye Backlink Hizmeti , Tanıtım Yapıyoruz , Sizleri Hit Manyağı  Yapıyoruz , Edu.Tr Sitelerle Sizi Üst Sıraların Kralı Yapacağız Gibi Gibi Şeylere Para Vereceğinize Veya Adı Duyulmamış Kendini Piyasada Kanıtlamamış Sırf Ucuz Diye Seo Hizmeti Verenleri Tercih Edeceğinize Kaliteli Hizmet vede Kalitenin Parası Yüksek Olacaktır Ama Emin Olun O Kalite Size Bir Artı İlerde Katacaktır . Bu Hizmeti Tercih Etmeyecekseniz De Gidin Reklam Verin. Seo İşi, Site İşi Balık Tutmaya Benzer Biraz , Birazda Kız Arkadaşınıza Veya Erkek Arkadaşınızla  Flört Edersiniz Gibi Bir Durumdur Arama Motorları İle Ama Sonuçları Sizin Adımlarınız Belirler , Gereksiz Riskleri Ana Projelerinizde Almayın , Gereksiz Yere Edu.Tr Gibi Yerlerden Backlink Alayım Site Uçacak Gibi Kafalara Girmeyin.

İçeriğinizi Üretin , Güncel Seo Yöntemlerini O Yazılan Çizilenleri Zaten Forumlarda Farklı Konulardan Elde Edeceksinizdir. Edindiğiniz O Bilgileri Gidin 3-5 Tllik Bir Deneme Sitesi Açın Makalesini Aynı Yöntemle Girin , Aynı Şekilde Yönetin Bir Sepetiniz Delinir De Yumurtalarınız Kırılırsa İkinci Sepetiniz İle Devam Edersiniz.

Lütfen Kendini Kanıtlayamamış  Kişilerle İş Yapmayın , Bide Seo Kitabı Yazanlarda Yapmayın , Bu Benim Şahsi Görüşüm Adam Zaten Seo Kitabını Yazmış Vermiş Bide Hizmetini Veriyor Cifte Para Basma Makinası Yapmış Durumda.

Kusura Bakmayın Biraz Sinirli Bir Ruh Hali İçindeyim Ondan Yanlışlar Eksikler Vardır  Affola. Bu Konuda Yer Alanlar Şahsi Görüşümdür , İstediğinizle İş Yapmak , Sitenize İstediğinizi Yapmak Size Kalmış , Seo Hizmeti Vermiyorum Ama Piyasada Gördüklerim Canımı Sıktı.

Altın Yumurtlayan Tavuğu Kimse Satmaz , Hele Hele Şu İnternet Aleminde Yedirmezler O Tavuğu.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba, kaliteli bir içerik olmuş.
    Biz de Konya’da SEO ve web tasarımı ile uğraşıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.