Mobil AlemiProgram Tanıtımı Ve İndirim Duyruları

Temizlik Uygulaması AVG Cleaner Nedir? Ne İşe Yarar?

Mobil Temizlik Uygulaması AVG Cleaner Nedir?


Günümüzde bilgisayar ve mobil cihazlar için birçok temizlik uygulaması bulunuyor. Bu temizlik uygulamaları genellikle cihazınızın gereksiz dosyalardan arındırılmasını sağlıyor. Özellikle hafızası dolmuş cihazlar için bu uygulamaları kullanmak avantajlı olabiliyor. Ayrıca bu tür uygulamalar genellikle sadece hafızayı temizlemekle kalmıyorlar.

Yazımızda sizlere bahsedeceğimiz temizlik uygulaması 2021 AVG Cleaner kullanıcılara birçok avantaj sağlayabiliyor. AVG şirketinin geliştirdiği bir uygulama olan AVG Cleaner sayesinde mobil cihazlarınızda bazı işlemleri kolayca yapabiliyorsunuz.

Örneğin, bu uygulama sayesinde mobil cihazlarınızda ki arka plan uygulamalarını askıya alabiliyorsunuz. Kısacası bu ve bunun gibi birçok özellik bu uygulamada bulunuyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri AVG Cleaner hakkında daha fazla bilgilendirmeye çalışalım.

Mobil Temizlik Uygulaması AVG Cleaner Nedir?

iOS ve Android temizlik uygulaması arıyorsanız AVG Cleaner sizin için doğru tercih olabilir. Daha önce belirttiğimiz gibi kullanıcıların cihazlarını temizlemek için kullanabileceği birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar özellikle cihazların hafızalarını temizlemeye yarıyorlar.

Ancak genel olarak bu uygulamalarda enerji tasarrufu sağlama gibi birçok özellik daha bulunuyor. AVG Cleaner temizlik uygulaması da genel olarak bu uygulamalar arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak AVG Cleaner temizlik uygulamasının birçok noktada diğer bazı uygulamalardan daha avantajlı konumda olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin, bahsettiğimiz türden uygulamaların birçoğu cihazlar için güvenli olmayabiliyorlar. Ancak yazımızda bahsettiğimiz AVG Cleaner uygulaması AVG AntiVirüs şirketine ait. Bu yüzden bu uygulamanın diğer uygulamalara göre daha güvenli olduğunu söylememiz pek yanlış olmaz gibi gözüküyor.

Ancak yine de bu temizlik uygulaması dahil hiçbir uygulamanın yüzde yüz güvenli olmadığını belirtmemizde fayda var. Yazımızın bu kısmını bitirmeden önce tüm detayları bir kenarda bırakarak uygulamadan kısaca bahsetmek istiyoruz. İlk olarak kullanıcıların bu uygulama sayesinde mobil cihazlarındaki gereksiz dosyalardan kurtulabildiklerini belirtelim.

Bunun yanı sıra kullanıcılar, yine AVG Cleaner sayesinde arka plan uygulamalarını durdurma gibi bazı ekstra özelliklere de erişebiliyorlar. Kısacası AVG AntiVirüs şirketinin bir mobil temizlik uygulaması olan AVG Cleaner, kullanıcılara mobil cihazlarda birçok kolay sağlıyor.

Temizlik Uygulaması AVG Cleaner Ne İşe Yarar?

Yazımızın bu kısmında sizlere bir Android ve iOS temizlik uygulaması olan AVG Cleaner ne işe yarar? Basitçe anlatmaya çalışacağız. Anlatıma geçmeden önce uygulamanın ücretsiz versiyonunun yanı sıra ücretli paketlerinin de bulunduğunu belirtelim.

Ücretsiz versiyonda cihazın hafızası temizlenebiliyor ve arka plan uygulamaları durdurulabiliyor. Ancak AVG Cleaner Premium sürümde bunlara ek birçok işlem daha yapılabiliyor.

Gereksiz Dosyalarını Tarama ve Temizleme

Bu uygulamanın en büyük özelliği cihazınızdaki gereksiz dosyaları temizliyor olması. AVG Cleaner temizlik uygulaması ile kullanıcılar cihazlarındaki tüm dosyaları tarayarak gereksiz dosyaları tespit edebiliyorlar. Daha sonra yine bu uygulama ile cihazlarındaki gereksiz dosyaları hızlıca silebiliyorlar. Üstelik bu temizleme işlemi sadece dosyaları değil, aynı zamanda fotoğraf ve medya dosyalarını da içeriyor.

Enerji Tasarrufu Profilleri

AVG Cleaner temizlik uygulaması Premium paketini alan kullanıcılar birçok enerji tasarrufu profilini kullanabiliyorlar. Bu özellikle birlikte mobil cihazların pil ömürlerinin uzatılması amaçlanıyor.

Fotoğraf Optimizasyon Aracı

Bu özellikte diğeri gibi Premium versiyonda bulunuyor. Bu özellik sayesinde cihazlardaki fotoğraflar optimize edilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar fotoğrafların boyutunu ve kalitesini kontrol edebiliyorlar.

Otomatik ve Derin Temizlik

Premium sürümde bulunan bir diğer özellik ise otomatik ve derin temizlik. Bu özellik sayesinde kullanıcılar mobil cihazlarının hafızalarını otomatik temizlemeye ayarlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra kullanıcılar yine bu özellik sayesinde daha derin temizlik yapabiliyorlar.

Yazımızda sizler için AVG Cleaner mobil ve tablet temizlik uygulaması hakkında bazı bilgiler vermeye çalıştık. Uygulamanın genel özellikleri ve uygulama hakkındaki birçok detay genel olarak bu şekilde oluşuyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.