Film&Dizi

The Witcher 2. Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Durduruldu mu?

The Witcher’ın 2. sezonu dünya’da patlak veren koronavirüs salgınına ilişkin süre gelen endişeler nedeniyle çekimlerin durdurulduğu açıklanmıştı. Ancak bu, dizinin devam edemeyeceği anlamına gelmiyor. Aşağıda, bunun ilerleyen şeyleri nasıl etkilediğini ve şimdiye kadar bilinen her şeyin değerini ele alacağız.

Bu makalemiz, hem taze hem de tanıdık yüzler Geralt’ı daha önce hiç olmadığı kadar homurdanıp küfür edecek şekilde ayarlandığından, The Witcher 2. sezon için bilinmesi gereken herşeyi içerir. Ayrıca, Dizinin ikinci sezon hikayesi, zaman çizelgesi ve hatta 2021 yılından önce alınması için onaylanmış bölüm sayısı hepsi yazımızda mevcut.

Yani, ayaklarını uzat. Rahatlamak için ne gerekiyorsa yap. İşte The Witcher 2. sezon için eksiksiz rehberimiz.


The Witcher 2. Sezon Çekimleri Durduruldu mu?

The Witcher 2. sezon çekimlerine ara verdi. Dizi için bu karar 16 Mart 2020 tarihinde verildi ve anlaşılır bir şekilde COVID-19’daki mevcut durum göz önüne alındığından çekimlere tekrar başlanılmadı. Ancak işler değiştiğinde sizi güncelleyeceğiz.

The Witcher 2.Sezonun Çıkış Tarihi Ne Zaman?

The Witcher 2. sezon, 13 Kasım’da, ilk sezonun yayınlanmasından yaklaşık altı hafta önce duyuruldu. O andan beri dizinin bir hit olacağını biliyorduk. Sezon 2, Şubat 2020’de bu kez Londra, İskoçya ve Doğu Avrupa’nın bazı bölgelerinde çekime başladı.

2021 yılında seyircilerle buluşması planlanan The Witcher 2. sezonunun, Corona virüs nedeniyle ertelendiğini belirtelim ve çekimlere tekrardan ne zaman başlanacağı bilinmiyor.

The Witcher dizisinin ilk sezonu, yapılan açıklamalara göre 76 milyon kişi tarafından izlendi.

The Witcher 2.Sezon Oyuncu Kadrosu

Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) ve Freya Allan (Ciri), The Witcher 2. sezon için geri dönecekler. Aslında dizi kadrosunun tamamı Netflix tarafından açıklandı.

Görünüşe göre iki yeni cadı oyuncu kadrosuna katılıyor: Paul Bullion tarafından oynanan Lambert ve Yasen Atour tarafından oynanan Coën. Bu, The Witcher 2. sezonun birçoğunun bizi cadılar eğitim aldığı Kaer Morhen’e götürecek. Ciri’nin burada da eğitimini tamamladığını görebilir miyiz?

The Witcher 2. Sezon Konusu Ne Olacak?

Bildiğiniz üzere dizi temel olarak kitaplardan uyarlanıyor. Bu konu hakkında önceden yapılan bir açıklamaya göz atalım.

“Aslında baktığımızda kitaplar bize sekiz bölüme sığdırabileceğimizden çok daha fazla kaynak sunuyor. Bu nedenle anlatmak istediğimiz hikayeleri seçerken çok dikkatli ve seçici davranmak zorunda kalıyoruz.”

Yani temel olarak dönüp baktığımızda ikinci sezonun da kitapların belirli bölümlerinden uyarlanacağını düşünebiliriz. Yine açıklamalara göz attığımızda ikinci sezonun “daha yoğun” geçeceğine yönelik söylemler görmekteyiz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.