«

easyname

1 Yıllık Ücretsiz Alan Adı

1 Yıllık 20 GB Disk Limitsiz Trafik

1 Yıllık Ana Sayfa araç kutusu

Ücretsiz Alan Adı vede Limitsiz Hosting Hizmeti Almanız İçin Promosyonlu Bir Siteyi Tanıtacağım vede Bu Vesile İle Sizlere Ücretsiz Alanadı vede Hosting Almanızı Sağlayacagım.

Promosyon Kapsamında Com/Net/Org/Biz Gibi Daha Bir Çok Uzantı’yı Alabilirsiniz , Sınırlama Olmamakta vede Yapacaklarımız Çok Basit Bedava Hosting vede Domain’niniz Şimdiden Hayırlı Olsun.

Arkadaşlar Easyname Adlı Site Promosyonu İle Alacağımız Alan Adı vede Hosting Hizmetleri Önümüzdeki Yıl Yenilemek İsterseniz Ücretli Oluyor , İstemezseniz İptal Ediyorsunuz veya Başka Firmaya Alan adını Transfer Edebiliyorsunuz.

Bunun Yanı Sıra Ücretsiz Hosting Alacağımızda Bizden Kredi Kartı Doğrulaması Veya Kart Bilgileri İstemiyor , Sadece Telefon Numaramızı vede Alan Adı Alırken İstenen Temel Bilgilerimizi İstiyor.

Bana Sadece Domain Lazım Diyorsanız Hosting Hizmetini Alım Ekranında Tikli Kutucugu Var Kaldırırsanız Hosting Promosyonunu Almış Olmazsınız Veya Alırsınız Name Serverleri Değiştirirsiniz , Kendi Sunucunuzda Ücretsiz Alanadınızı Kullanırsınız.

İncelemelerime Göre Tek Sıkıntımız Var Buradan Alınan Alan adını Arkadaşlar ” Tekrar Oluşturma Ücret: 110,00 € ” Ücreti Alınıyor Yani Adı Seneye Buradan Yenilerseniz  110,00 €.

Fazla Ölücülükte İyi Değil Ama , Tafsiyem Alan adınızı , Hostinginizi Alın Kullanın Ama Otomatik Yenileme Kısımlarını Kapatın , Zaten Kart Bilgileriniz Yok , Sadece Sistem Sürelerini Uzatmasın Ne Olur Ne Olmaz.

Alan Adını Alıp Transfer Edebilirsiniz , Transfer Kodunu Alan adı Yönetim Panellerinde Aşağıda Direk Belirtmişler. Ama Unutmayın Yeni Alınan Ve Silinmeye Yaklaşan Her Alan Adının Transfer Süreleri Vardır.

Süreler Her Firmaya Göre Değişir , Her Neyse Ücretsiz Alan Adı vede Hostingi Almak İçin Tek Yapmanız Altaraftaki Linke Tıklayarak Alacağınız Alan Adının Durumunu Sorgulamak vede Boş İse Direk Bedavaya Alanadınızı Almak He Son Olarak Aldığınız Hosting İse Sadece O Alan Adı İle Kullanılabiliyor.

Hic Bir Maddi / Manevi Sorumluluk Kabul Etmiyorum. İşlemlerinizi Ona Göre Yapın Projelik Domain’lerinizi Alıyorsanız Dikkatli vede Seneye / Anlık Doğabilecek Ücretleri Gözününe Alın.

  • Ücretsiz Alan Adı vede Hosting  Sağlayan Sitenin Adresi

Ücretsiz Alan Adı vede Hosting

  • Ücretsiz Alan Adı vede Hosting Almak İçin İşlem Adımları :

Ücretsiz Hosting/Domain Almak İçin Linke Girin => Alınacak Alan adını Sorgulayın => Boş İse ” Boş! Sipariş ver ” Adresine Tıklayın. =>Karşınıza ” Bu alan adı ücretsiz Hosting paketine dâhildir! ” Uyarısı Cıkacak Hosting İstemiyorsanız ” Hayır teşekkür ederim, alan adını normal fiyata satın almak istiyorum. ” Yazısına Tıklamanız Yeterli Eğer Hosting’de İstiyorsanız ” Sipariş ver ” Butonuna Basıyoruz Sonraki Ekrana Geciyoruz. Geldiğimiz Ekranda Ürünlerin Toplamı 0.0 € Gözükecek vede ” Ödeme Yap ” Butonuna Basıyoruz. Sonra ” Kayıt ol ” Butonuna Basıyoruz Kayıt İşlemimizi Gercekleştirdikten Sonra Telefon Onayı İsteyecek Kayıt Ekranında Verdiğiniz Numaraya Mesaj Gelecek 1-5 Dk İcersinde. Doğrulama Ardından Ücretsiz Hizmetleriniz Aktif Olacak.

Ürün Sipariş Ekranında Farklı Tutar Gözükür İse , Cookie’lerinizi Temzileyin Modem’e Rest Atarak Tekrar Deneyin.

 

 

 

Bir Cevap Yaz

Seed Hakkında

avatar

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *