Androidİncelemeler ve Testler

Xiaomi Mi Not 10 İncelemesi

Yeni Xiaomi Mi Not 10 Teknik Özellikleri


Merakla beklenen Yeni Xiaomi Mi Not 10 model telefon30 Watt hızlı şarj özelliği ile ve 5.265 mAh bataryası ile en dikkat çekici telefon modellerinden biri olmayı başarıyor.  Telefonun ilk kez Polonya’da standlarda yerini alacağı belirtiliyor.  Fakat asıl satış yeri Çin olacak. Telefonda yüksek kalite elemanlar kullanılacağını biliyoruz, RAM donanımı hakkında gelen söylentiler ise 6 GB ve 8 GB ram kullanan iki ayrı versiyon olacağı yönündedir. 6.47 inç ekran boyutuna sahip olan ve yeni nesil işlemci Snap Dragon 730 G modelini kullanan bu cihaz en üst seviyede. Arka kamerasının 108 MP çözünürlükte olması ve yardımcı kameraların 20+12 MP olması, dehşet videolar ve resimler çekeceğinizi şimdiden garantiliyor.

 

Yeni Xiaomi Mi Not 10 Teknik Özellikleri

Pekiyi ya pil kapasitesine ne demeli? Bu güne kadar hiçbir telefon Yeni Xiaomi Mi Not 10 modeli kadar geniş kapasiteli bir pil kullanmadı. 5.265 mAh kapasite ile o büyük telefonla bile 2 gün şarj etmeden kullanım imkanı var. Selfie sevenler, onlar da unutulmadı ve Xiaomi bu modelde onlar için 32 MP kamera kullandı. Dahili hafıza alanını 32 GB olarak tasarlayan Xiaomi neden bu kadar düşük bellek kullandığı konusunda bilgi vermedi. Belki de bu bilgi doğru olmayabilir. En azından bu telefona yakışan en az 256 GB dahili alan olmalıydı diye düşünüyoruz ama Xiaomi işini bilir, öyle görünüyor ki, ek SD disk satarak oradan da yolunu bulacak.

Yeni Xiaomi Mi Not 10 Model Telefon Hakkında

Bu modelde herkes aradığını bulacak, oyun oynamak isteyenler için her tür oyunu kaldıran ve kolay kolay ısınmayan bir telefon olacak. Seyahat edenler, şarj sıkıntısı çekenler sırf bu rahatlığı nedeniyle ve pil kapasitesi yüzünden bu telefonu düşünmeli. Video çekmek isteyenler, özellikle You Tube’yi ekmek teknesi olarak kullanan Youtuber kitlesi için bu telefon bulunmaz bir nimet.  Telefonu şarj etmek için zaman harcamak istemeyenler için hızlı şarj ve kablosuz şarj özelliği de büyük kolaylıklar sağlayacak. Fiyatı en iyi amiral gemisi telefonlar kadar pahalı olmayacak ki bu da bir avantaj…

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.